Ipak,... estetika '90.tih

Suzdrzvala sam se ceo dan, suzdrzavala i suzdrzavala, ali moram da kazem, mada sam po prirodi diskretna osoba, ali volim da iskreno pritupim problemu, da ne kazem direktno i otvoreno. "Sta li to muci nasu Pevacicu?" - pitate se vi, a evo ja cu vam reci:
Danas sam isla kod mog decka. Da vas ne davim sada da ga volim najvise na svetu, da je najbolji i najdivniji covek, kao i to da mi je najvaznija osoba u zivotu, posle moje Mame, Nane, mojih zivotinja i para. Volim ga najvise na svetu.
Dakle, odem kod nejga, kada tamo vrata mi otvori njegov sin. Obucen u crni sorc i, i, i, da, samo crni sorc, bez majice, sa onim debelim dlakavim nogama i velikom stomacinom, a na grudima mu - kajla zlatna sa krstom, srednje velicine.
Uzasno sam se iznervirala, jer me taj mali nervira, zato sto je nevaspitan. Tako se ne docekuju gosti, a posebno ne buduca verenica njegovog oca i buduca zena njegovog oca, odn. njegova buduca maceha. Umesto da uci za prijemni, vuca se po kuci tako raskomocen.
Da li vam je odvratno to vucaranje kajli, koje je bilo karakteristicno za '90. te? Meni se svidja, kada nekom lepo stoji. Sta vi mislite?

Mislim da je to odvratno.
 
kanye-west-102.jpg
 
Suska se suska, da ja volim Duska. :)

Ma, znam da se to prica vec mesecima. Neki likovi koje sam sutnula su to poceli da pisu. A tek koliko su dokoni i bedni salju te cirkulare. Strasno. Hajde, molim te, ako si sacuvao, posalji mi ga, da saznam jos nesto o sebi sto nisam znala.
Nista vise ne znam o tebi, samo to. Pitao ja Saleta, kaze on da jako malo o tebi zna. Nisi bila u njegovo vreme
 

Back
Top