Цвет без кога не можемо

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Има мушкараца који поштују жене има оних који их лажу да их поштују а има и оних који се чак и не праве да их поштују.Ја мислим да жене треба поштовати као жене.Појединце већ према заслузи.Не треба поштовати никог ко не заслужује али жене као лепши пол, као мајке као неко без кога не можемо треба пуно поштовати.Како мушкарци у Србији поштују своје лепше половине?Да ли воле да ураде нешто лепо за њих?Мислим и на појединачне случајеве и генерално.Какви смо ми прме вама?

Како да се поправимо као смо лоши?
 
Само да кажем кад сам отворио тему курвице већ је било 15 постова а сад ни једадн.Не знам одакле идеја да сам ја жене назвао курвице већу глупост нисам чуо.Сад отварам нову тему , где оћу озбиљно да пручами и шта.....нема никог..

браво лајтерка браво Вуче........свака вам часта за напад.....тема стоји и мислим да је лепа
 
tek sad vidim.
al dok se ne posvadjaju nema tema da zaživi:D
inače treba žene poštovati, treba i pojedine muškarce-one koji se prema ženi ophode kao prema normalnom neretardiranom biću.

svi koji se okreću nasilju za mene ne spadaju u grupu osoba vrednih poštovanja. i muškarci i žene da se razumemo;)

a poštovanje prema nekome može lepo da se iskaže i sitnicama iako danas vlada mišljenje u društvu da ti je potreban samo dobar auto i obavio si svoj posao...:confused:

meni bi recimo bio znak poštovanja da se seti da me poljubi kad god udje u stan, da i on mene dočeka kao ja njega odmah poljupcem.
ništa drugo. i da ne zaboravimo koliko značimo jedno drugom. nikada.:heart:
 
tek sad vidim.
al dok se ne posvadjaju nema tema da zaživi:D
inače treba žene poštovati, treba i pojedine muškarce-one koji se prema ženi ophode kao prema normalnom neretardiranom biću.

svi koji se okreću nasilju za mene ne spadaju u grupu osoba vrednih poštovanja. i muškarci i žene da se razumemo;)

a poštovanje prema nekome može lepo da se iskaže i sitnicama iako danas vlada mišljenje u društvu da ti je potreban samo dobar auto i obavio si svoj posao...:confused:

meni bi recimo bio znak poštovanja da se seti da me poljubi kad god udje u stan, da i on mene dočeka kao ja njega odmah poljupcem.
ništa drugo. i da ne zaboravimo koliko značimo jedno drugom. nikada.:heart:

Насилно поншање је много горе од непоштовања.Али дал су жене дискриминисане.
Дал у старту имају корак заостака кад је посао упитњу, стереотипизација, оцена способности и тако
 
Има мушкараца који поштују жене има оних који их лажу да их поштују а има и оних који се чак и не праве да их поштују.Ја мислим да жене треба поштовати као жене.Појединце већ према заслузи.Не треба поштовати никог ко не заслужује али жене као лепши пол, као мајке као неко без кога не можемо треба пуно поштовати.Како мушкарци у Србији поштују своје лепше половине?Да ли воле да ураде нешто лепо за њих?Мислим и на појединачне случајеве и генерално.Какви смо ми прме вама?

Како да се поправимо као смо лоши?

Ja lično nisam doživela čin nepoštovanja od strane jačeg pola, ali sam imala prilike da vidim žene koje nisu imale tu sreću.
Pitaš kako da se popravite - pa netreba svim muškarcima popravni kao ni svim ženama, nema tu recepta i šablona i nije toliko ni važno da li si muškarac ili žena - ili si čovek ili nisi.
 
Ja lično nisam doživela čin nepoštovanja od strane jačeg pola, ali sam imala prilike da vidim žene koje nisu imale tu sreću.
Pitaš kako da se popravite - pa netreba svim muškarcima popravni kao ni svim ženama, nema tu recepta i šablona i nije toliko ni važno da li si muškarac ili žena - ili si čovek ili nisi.

То је више реторичко питање у смисли шта вам смета.Не као упусто може рецимо шта бисте ви промениле.
 
pa ja ne znam kako da ti odgovorim jer ja lično ne dozvoljavam da se prema meni neko ponese sa nepoštovanjem, jer ako tako ispadne onda se i ja tako ponesem pa se napravi haos od situacije.
ne znam sad ni ovo za diskriminaciju, ima onih koji misle (i dalje) da su žene samim tim što su žene nesposobne za logično razmišljanje, i tome slično, a sad, mislim da je samo više takvih pojedinaca nego uopšteno grupa muškaraca koji tako razmišljaju.
mislim da je diskriminacija žena po pitanju radjanja i ugovora koji to zabranjuju na odredjeni period, eto veeeeliko nepoštovanje žena i njene prirodom dane uloge da se ostvari kao majka ako tako želi. eto.
ajd sad popravljajte se:mrgreen:
 
Има мушкараца који поштују жене има оних који их лажу да их поштују а има и оних који се чак и не праве да их поштују.Ја мислим да жене треба поштовати као жене.Појединце већ према заслузи.Не треба поштовати никог ко не заслужује али жене као лепши пол, као мајке као неко без кога не можемо треба пуно поштовати.Како мушкарци у Србији поштују своје лепше половине?Да ли воле да ураде нешто лепо за њих?Мислим и на појединачне случајеве и генерално.Какви смо ми прме вама?

Како да се поправимо као смо лоши?

Na žalost muškarci se po potrebi potpuno izjednačavaju sa ženama, tako da mi za njih nismo nikakav lepši pol. Oni su i lepši i slabiji i jači i sve šta im odgovara.
 
Na žalost muškarci se po potrebi potpuno izjednačavaju sa ženama, tako da mi za njih nismo nikakav lepši pol. Oni su i lepši i slabiji i jači i sve šta im odgovara.

Neki da.
Vidis da svi razlicito misle.Nije bas tako jednostavna tema kao sto izgleda.Mnogo je slozezenija.Na svaki odgovor dolazi puno pitanja.Mene zanima kako Srbi gledaju svoje zene.Sta mislite da li ih manje ili vise postujemo od recimo Nemaca
 
Има мушкараца који поштују жене има оних који их лажу да их поштују а има и оних који се чак и не праве да их поштују.Ја мислим да жене треба поштовати као жене.Појединце већ према заслузи.Не треба поштовати никог ко не заслужује али жене као лепши пол, као мајке као неко без кога не можемо треба пуно поштовати.Како мушкарци у Србији поштују своје лепше половине?Да ли воле да ураде нешто лепо за њих?Мислим и на појединачне случајеве и генерално.Какви смо ми прме вама?

Како да се поправимо као смо лоши?

E ova tema ti je jedna od normalnijih :lol:

Muskarci u Srbiji pa sad do 25 dok im treba za sex kao vecina postuje oko 80% njih . Tad im se dodvoravaju, kupuju im cvece, izvode u restorane, placaju im frizera itd .. A a onda se eksponencijalno sa porastom godina smanjuje to postovanje prema zeni . Udju u brak i tu pocinje pakao . Slobodna procena je da oko 20% njih ima normalne muzeve . Pod normalnim mislim samo da se normalno ophode prema njima .

Eto tako ja vidim srpske veze :p


Da prilozim i grafik:

exponential_function.png


Zanemariti brojke na apcisi i ordinati :kafa:
 
E ova tema ti je jedna od normalnijih :lol:

Muskarci u Srbiji pa sad do 25 dok im treba za sex kao vecina postuje oko 80% njih . Tad im se dodvoravaju, kupuju im cvece, izvode u restorane, placaju im frizera itd .. A a onda se eksponencijalno sa porastom godina smanjuje to postovanje prema zeni . Udju u brak i tu pocinje pakao . Slobodna procena je da oko 20% njih ima normalne muzeve . Pod normalnim mislim samo da se normalno ophode prema njima .

Eto tako ja vidim srpske veze :p


Da prilozim i grafik:

exponential_function.png


Zanemariti brojke na apcisi i ordinati :kafa:

Da li se slazem ili ne nije sad bitno.ima istine u tome sto si rekao to je sogurno.Ali kako je to kod Nemaca , Rusa Engleza , Grka.....Zemlje sa kojima se inace poredimo.
 
Da li se slazem ili ne nije sad bitno.ima istine u tome sto si rekao to je sogurno.Ali kako je to kod Nemaca , Rusa Engleza , Grka.....Zemlje sa kojima se inace poredimo.

Pa izvini ali to ne mogu da ti kazem dok mi ne platis jednogodisnji boravak u neku od ovih zemalja :mrgreen: Mentalitet ljudi se razlikuje od drzave do drzave . Nemci rekao bih jos od doba Hitlera imaju neku nazvao bih bolesnu disciplinu .... Sta znam, ovo govorim u prazno, ali ne mogu ti reci kako se Svaba odnosi prema Svabici :lol: Dok ne platis :per:
 

Back
Top