AJjJjjoooooojjjjjjjjjj....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
....sto ja obozavam ovaj forum!!!! uzivam da citam razne temice i postove i da u isto vreme pronalazim odgovore na neke moje potrebe. bas je interesantno videti razna misljenja ljudi jer svi mi pokazujemo neku intelegenciju...cak je interesantno kada pocnemo da se svadjamo...haha (ne, ja uopste ne spadam u svadjalice :oops: )

jeste da je ovo malo glupa temica ali sta da radim kada mi doslo...

pz za sve

aj' ziveli! :wink: :wink:
 
makimaki:
Strasno koliko ste prsli ovde.
Makimaki... iako nisam bila član stranke :) , pristalica i zagovornik jesam uvek :wink: ... i povremeno svraćala na topik da vidim šta ima novo... :)

Svoje konstatacije pokušaj da ograničiš i konkretizuješ. Ovako, pomalo je smešno... Zvučiš krajnje ¨primljeno¨ da ne kazem fanatički... ja sam na ovom forumu bila pre tebe i pre mnogih iz ¨stranke¨... pre topika ¨DSDS¨, u svakom slučaju... i ne interesuje me šta modovi kazu ili urade... meni je ovo mesto oduvek sluzilo za opuštanje... :) i druzenje sa meni dragim likovima...

Stvarno mi nije jasno, ko je ovde ¨prso¨?... :wink:
 
Shag Ivory:
makimaki:
Strasno koliko ste prsli ovde.
Makimaki... iako nisam bila član stranke :) , pristalica i zagovornik jesam uvek :wink: ... i povremeno svraćala na topik da vidim šta ima novo... :)

Svoje konstatacije pokušaj da ograničiš i konkretizuješ. Ovako, pomalo je smešno... Zvučiš krajnje ¨primljeno¨ da ne kazem fanatički... ja sam na ovom forumu bila pre tebe i pre mnogih iz ¨stranke¨... pre topika ¨DSDS¨, u svakom slučaju... i ne interesuje me šta modovi kazu ili urade... meni je ovo mesto oduvek sluzilo za opuštanje... :) i druzenje sa meni dragim likovima...

Stvarno mi nije jasno, ko je ovde ¨prso¨?... :wink:
Ko deluje fanaticki. Meni ovo deluje kao da je neko bebidoll nagovorio da postavi ovakvu temu ne bi li privukla ljude na forum koji sve manje ljudi posecuje. Prosto ih hvata panika.
Cak je i Bozo, koga ranije nisam sretala na forumu, ocajnicki pokusavao u chatu sa Lilu da povrati malo svezinu. Ali mi se cini da nije bas uspeo.
 
Incognito:
Ej, makimaki, da te covek lepo pita - ako ti se toliko Krstarica ne svidja sto onda jos postujes?!?

Mislim ovde su svi smradovi, kreteni, neiziviljeni klinci... Sta ces ti tako pametna i elokventna na forumu gde vise niko ne dolazi?!?
Malo da se ismejem! :lol: :lol: :lol: I nisam nikog nazvala smradom, kretenom i sl., samo je strasno da zbog pojedinih moderatora ljudi odu odavde, a tu smatram i tebe. A bilo je lepo.
I daj covece, budi realan, da li ova tema ima ikakvog smisla. Pogledaj pateticki pocetak.
 
makimaki:
Ko deluje fanaticki. Meni ovo deluje kao da je neko bebidoll nagovorio da postavi ovakvu temu ne bi li privukla ljude na forum koji sve manje ljudi posecuje. Prosto ih hvata panika.
Cak je i Bozo, koga ranije nisam sretala na forumu, ocajnicki pokusavao u chatu sa Lilu da povrati malo svezinu. Ali mi se cini da nije bas uspeo.

what? oohh, svasta!! nije me bre niko nagovorio da otvorim ovaj topic niti da se potrudim da povratim 'svezinu' - wtf?? postavila sam ga sama, po svojoj volji.

mislim da svi jednako posecujemo teme koje nas interesuju, npr. svastara, tinejdzeri, ljubav i sex, romantika, zenski kutak, nocni zivot, beograd i kraljevo...muzika....tu ja idem...
 
bebidoll:
what? oohh, svasta!! nije me bre niko nagovorio da otvorim ovaj topic niti da se potrudim da povratim 'svezinu' - wtf?? postavila sam ga sama, po svojoj volji.

mislim da svi jednako posecujemo teme koje nas interesuju, npr. svastara, tinejdzeri, ljubav i sex, romantika, zenski kutak, nocni zivot, beograd i kraljevo...muzika....tu ja idem...
Izvini sreco, pa ovakva tema i prilici tvojim godinama.
 
Aham... rece nisi... Sto mrzim kad me ljudi vuku za jezik i kad se foliraju... Dakle da krenemo:

maki, Uto Okt 12, 2004 9:09 pm:

... Nervira me sto neki kreteni vladaju forumom...

---

maki, Sre Okt 13, 2004 2:20 pm

Sta ces kad smo imali posla sa primitivcima. :shock:
bootyshake.gif
icon_geek.gif
pottytrain2.gif


---

maki, Sre Okt 13, 2004 4:57 pm

... Jos kada sam ukapirala da je Boza jedan nadobudni klinac, resila sam da postujem samo kada imam nesto vezano za njihovo ponasanje...

---

maki, Sre Okt 13, 2004 6:25 pm

Boza je totalni kreten...

---

maki, Čet Okt 14, 2004 9:44 am

... A onim seljacima dzaba sva popularnost, kada ce zbog svog nacina rada jednog dana puci....

---


... Dakle, kao sto rekoh, sta ti radis ovde sa seljacima, klincima, kretenima i etc.? Mislim jesi ti cula za ono s' kim si - takav si?

Tz tz tz... joj sto mrzim folirante, to je cudo jedno...
 
Videh juce par tih komentara, a sad kad si me vec naterala da prelistam sve... uostalom, idite vi na taj vas forumcic, on je mnogo bolji od Krstarice...

Sto gubite vase cenjeno vreme ovde?

P.S. Prestanite da citirate po hiljadu quote-a
P.P.S. Ajd izlajte se jos malo pa da brisem ovu glupost...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top