Abnormalna kolichina semene tecnosti

Prichao sam sa ortacima... njima posle masturbacije ili seksa izadju 2-3 kapi max... meni mnogo, mnooogo vishe... nekad shtrca ko crevo, bez preterivanja... :cool:
Jel' to okej? :D

E, to mi je isto pricala zena mog bivseg decka. Njemu je izlazilo nesto malo, a njenom ljubavniku je curilo kao ludo. Kaze: "Svu me ulepi.". A sto se sadas njeg decka tice, njegova bivsa zena mi je jednom pricala kako se svu isprskao, a drugi put, kako nije bilo nista posebno. On ima srece sto ga volim, pa mi to nije vazno.
 
E, to mi je isto pricala zena mog bivseg decka. Njemu je izlazilo nesto malo, a njenom ljubavniku je curilo kao ludo. Kaze: "Svu me ulepi.". A sto se sadas njeg decka tice, njegova bivsa zena mi je jednom pricala kako se svu isprskao, a drugi put, kako nije bilo nista posebno. On ima srece sto ga volim, pa mi to nije vazno.

Ko zna sa kakvim je ona slonom bila.
 

Ja sam bila i sa jednim i sa drugim. Ipak, ni sa jednim nisam imala seks, ali ovaj bivis je jednom masturbirao u mom prisustvu, a ja sam pokrila oci da ga ne gledam golog i nije bilo nista posebno na kraju.

Kako sad sa dva.. i sa jednim i sa drugim :dontunderstand:

Bas fino od tebe sto nisi imala seks. Ti si bas jedna fina djevojka.
A njega neka je stid sto je masturbirao pred tobom.
 

Back
Top