Курвице 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Јел волите курвице?Не оне за паре него оне фувице што јемуваш 5 минута и је беш како оћеш.Зар нису закон.Каква су вам искуства са кучкицама?
 
Јел волите курвице?Не оне за паре него оне фувице што јемуваш 5 минута и је беш како оћеш.Зар нису закон.Каква су вам искуства са кучкицама?
slicno slicnog privlaci :) a buduci da nisam gore-pomenuta,
nemam iskustva ni sa lakim zenama ni sa lakim muskarcima
 
Јел волите курвице?Не оне за паре него оне фувице што јемуваш 5 минута и је беш како оћеш.Зар нису закон.Каква су вам искуства са кучкицама?

Ma one druge su strasne - one sto muvas 100...0 godina i ne daju ti. Al' te se zene, a ove prve se samo ye8u...

---------
Jedno licno pitanje - da li si ti ikada ista ye8'o sem desanke?
 
da, naravno, musko ne moze biti laka roba, kako sam samo to zaboravila :aha:

Ај ад да не идемо у природу човека можемо на науку.Мушко треба да буде лака роба.Има везе са инстиктима итд.А жена тражи једног који јој одговара.Кад се је бе около то не ваља.Односно ваља за нешто.
 
Naravno da jesam.

Ti malo razmisli o sebi, broju tema koje si otvorio, njihovoj smislenosti i o svojim iznesenim stavovima.

Ај не глими психолога ....:) Не иде ти.А ставове разликуј од зезања до озбољних.Не мешај бабе и џабе.Да одеш на политику видео би какви су ми прави ставови.Овде мораш да се опустиш и не будеш задрт матори вук.И да ме не дираш без везе.:)
 
Ај не глими психолога ....:) Не иде ти.А ставове разликуј од зезања до озбољних.Не мешај бабе и џабе.Да одеш на политику видео би какви су ми прави ставови.Овде мораш да се опустиш и не будеш задрт матори вук.И да ме не дираш без везе.:)

Zasto mislis da je ovaj pdf takav da ne treba biti ozbiljan? To vise zvuci kao opravdanje - malo procitaj sta su ti napisali moji prethodnici, pa razmisli.

Ako treba - vec ce se neko naci da ti nacrta i blok semu.

A ako si mislio da svako treba da ti ide niz dlaku na svaku glupost koju napises - malo si se prevario, onda je to vec problem sa tvojom sujetom i dr.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top