Лепа и фина за другог

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Она се скоца, упицани , среди иди на пиће са бившим или са неким у град.Дотера се да му буде лепа занимљива да ЊЕМУ буде фина добра ,да се зазају и ко зна ,вероватно буду интимнији на неки начин.Да ли је то уреду.Да напоменем она има дечка али излази са бившим.А он ни не зна.
 
Poslednja izmena:
Она се скоца, упицани , среди иди на пиће са бившим или са неким у град.Дотера се да му буде лепа занимљива да ЊЕМУ буде фина добра ,да се зазају и ко зна ,вероватно буду интимнији на неки начин.Да ли је то уреду

jasta
zbog toga i zivimo
 
Onako, pravo iz obora na sastanak, sa ciljem da joj se zagadis i da ne budete intimni :lol:

Не, ај да ти објасним.Ти имаш цуру.Она оде да се виви са неким , са бившим рецимо и среди се наравно и не каже ти.Јер си наводно љубоморан.Да ли ти верујеш да ће да пију пиће или иде по киту.Она мисли да иде на пиће али узеће киту.
 
Не, ај да ти објасним.Ти имаш цуру.Она оде да се виви са неким , са бившим рецимо и среди се наравно и не каже ти.Јер си наводно љубоморан.Да ли ти верујеш да ће да пију пиће или иде по киту.Она мисли да иде на пиће али узеће киту.

Eh sto mene nervira ta muska nesigurnost.
 
Не, ај да ти објасним.Ти имаш цуру.Она оде да се виви са неким , са бившим рецимо и среди се наравно и не каже ти.Јер си наводно љубоморан.Да ли ти верујеш да ће да пију пиће или иде по киту.Она мисли да иде на пиће али узеће киту.

Pa tako lepo objasni...
Da saznam da je isla da se vidi sa bivsim a da mi to nije rekla, siguran sam da mi se ne bi svidelo, mada nisam ljubomoran.
Ne vidim svrhu drzanja takvih susreta u tajnosti, a iskren da budem i ne vidim svrhu takvih susreta uopste. Sem ako nije htela da mu pokaze kako ga je prebolela. Ali na taj nacin upravo pokazuje da nije. Jer da jeste, tesko da bi je zanimalo da se vide, a posebno to ne bi krila od momka.
 
Она се скоца, упицани , среди иди на пиће са бившим или са неким у град.Дотера се да му буде лепа занимљива да ЊЕМУ буде фина добра ,да се зазају и ко зна ,вероватно буду интимнији на неки начин.Да ли је то уреду.Да напоменем она има дечка али излази са бившим.А он ни не зна.

Који не зна?
Дечко да излази с бившим?
Или бивши да има новог?
 
Pa tako lepo objasni...
Da saznam da je isla da se vidi sa bivsim a da mi to nije rekla, siguran sam da mi se ne bi svidelo, mada nisam ljubomoran.
Ne vidim svrhu drzanja takvih susreta u tajnosti, a iskren da budem i ne vidim svrhu takvih susreta uopste. Sem ako nije htela da mu pokaze kako ga je prebolela. Ali na taj nacin upravo pokazuje da nije. Jer da jeste, tesko da bi je zanimalo da se vide, a posebno to ne bi krila od momka.

Не није то свраха.Ово је пример са форума.Не мој.Ја са цурама које желе да иду да се виђају са бившима не ступам у везу.Зна се које су то жене.
 
Pa tako lepo objasni...
Da saznam da je isla da se vidi sa bivsim a da mi to nije rekla, siguran sam da mi se ne bi svidelo, mada nisam ljubomoran.
Ne vidim svrhu drzanja takvih susreta u tajnosti, a iskren da budem i ne vidim svrhu takvih susreta uopste. Sem ako nije htela da mu pokaze kako ga je prebolela. Ali na taj nacin upravo pokazuje da nije. Jer da jeste, tesko da bi je zanimalo da se vide, a posebno to ne bi krila od momka.

a vis meni je to bas super
zene vole tu mistiku da rade nesto malko kvarno pa posle kad ovaj sazna i dovati je izbije joj bubrege kroz vulvu.. il obratno
a njoj okice rade ko klapne
 

Back
Top