Kako se vi igrate sa vasim macama?

Jel probao neko da cese macku po ledjima, ali u delu gde pocinje rep?
Mislim da im se ceskanje u tom delu najvise svidja, ali pazite neke macke koje nisu naviknute na to mogu previse da se uzbude i da vas ujed :)

Sto se tice same igre, ove macke koje imam nisu bas za igru, jer sam ih kasnije pripitiomio.
Jedan macor voli ceskanje, uziva u tome i veoma je plasljiv, a drugi ne bas toliko, sav je ponosit i ozbiljan i veliki je borac, ne dozvoljava drugim mackama da udju u dvoriste i stalno je u nekim ranama, a inace su ova dva braca :)
 
Poslednja izmena:
Da, kad počešeš mačku u korenu repa, rep odmah skače uvis. :lol: To je zbog spleta nerava koji na tom mestu izlaze iz kičmenog stuba da inervišu noge.

Inače, moj Bili se igrao samo kao mače, dok nije iskusio ljubavne čari :zper: i to je lovio. Lovio je prvo zgužvane papire, krznenu igračkicu hrčka a onda je prešao na prave miševe i krtice i na ptičice tipa kosova, senica, vrabaca... Uhvati, donese pred radnju i onda se igra njima, valjda granule koje mu je kupovao mimis' dad nisu imale dovoljno taurina pa ga je na taj način nadoknađivao.
 
kad ja pokusam da se igram sa mackom , ona se izvali na ledja i ceka....kad joj se priblizim izgrebe me sapama i ujede me :S . Ili ceka iza nekog coska i napadne mi nogu ...To je njoj igra , meni ruke krvave al vazno da se ona zabavlja

Da i moji macici se tako igraju ,,,a isto kao ono rukom prilazim oni nesto izmotavaju pa zagrle ruku i ujedaju a poslije lizu,,,a sto se tice ruku bolje da ne kazem kakve su mi,,,,a da vazno je da se zabavljaju a za moje ruke nema vezee o ce proci :heart: a veliki macor star 3.5 doine je lenj,ne voli da se mazi niti igra samo voli da spava i jede he-he ali ja ga volim takvog kakav je:heart::heart::heart::heart:
 
Da i moji macici se tako igraju ,,,a isto kao ono rukom prilazim oni nesto izmotavaju pa zagrle ruku i ujedaju a poslije lizu,,,a sto se tice ruku bolje da ne kazem kakve su mi,,,,a da vazno je da se zabavljaju a za moje ruke nema vezee o ce proci :heart: a veliki macor star 3.5 doine je lenj,ne voli da se mazi niti igra samo voli da spava i jede he-he ali ja ga volim takvog kakav je:heart::heart::heart::heart:

Ja se plasila sta je sa mojim Mikijem a kako vidim svi mackovi u godinama su:cool::cool::cool:lepo nas istraumiraju sta im je sto su tako tuzni i onda lepo ispale kad vidis da lepo jede i lepo spava (i vitlaju mackice:rumenka::rumenka::rumenka:)
 
Ma macke su ti prefrigane:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ali ipak veoma dobri prijatelji.:heart::heart::heart:

ma ovi macici su sad postali mazni ja sam se bas dobbro sprijateljila sa ovim sto su da ga uzmem samo da si nas videla sama pre 5 minuta nasa predstava pravi je mazulja :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: maza moj lijepi,,,,,ti ocima ne bih poverovala kako ovako malo mace ume da se umiljava jaoooj ,,,,otisao je da pajki :zzzz::zzzz::zzzz::zzzz: ,,,a sto se tice najveceg macora on nije ni maza ni prijatelj,,mozda nekad prijatelj dok je raspolozan ali kakav god da je ili bez sape ili bez repa bez oka ada ja njega volim takvog kakav je opet kazem,,ali on je normalan HVALA BOGU :worth::worth::worth::worth::worth:,,,,,:heart::heart::heart:
 
ma ovi macici su sad postali mazni ja sam se bas dobbro sprijateljila sa ovim sto su da ga uzmem samo da si nas videla sama pre 5 minuta nasa predstava pravi je mazulja :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: maza moj lijepi,,,,,ti ocima ne bih poverovala kako ovako malo mace ume da se umiljava jaoooj ,,,,otisao je da pajki :zzzz::zzzz::zzzz::zzzz: ,,,a sto se tice najveceg macora on nije ni maza ni prijatelj,,mozda nekad prijatelj dok je raspolozan ali kakav god da je ili bez sape ili bez repa bez oka ada ja njega volim takvog kakav je opet kazem,,ali on je normalan HVALA BOGU :worth::worth::worth::worth::worth:,,,,,:heart::heart::heart:

Blago se debi ovi tvoji bar hoce da se maze a ovaj moj Mani uopste nace,samo hoce da se igra ludo mace 100%.Evo kod mene je jedno 6-7 dana i vec je uspeo da istuce Minicu i Mikija,rasturi 2 saksije sa cvecem i zamalo danas da pocepa zavesu.Mace je ko na struju,:heart::heart::heart:moje malo.Inace tvojim macicima zelim laku noc i veliki :kiss:
 
Blago se debi ovi tvoji bar hoce da se maze a ovaj moj Mani uopste nace,samo hoce da se igra ludo mace 100%.Evo kod mene je jedno 6-7 dana i vec je uspeo da istuce Minicu i Mikija,rasturi 2 saksije sa cvecem i zamalo danas da pocepa zavesu.Mace je ko na struju,:heart::heart::heart:moje malo.Inace tvojim macicima zelim laku noc i veliki :kiss:

pa sto se tice saksija za cvece samo prokopaju onu zemlju a teske su da se obale ,,,a za zavesu ne pitaj jos mi je ona do poda ,,ali nadje on vremena da se mazi svakih 15 minuta :)
a tvoj mani ce nauciti da se mazi ne brini,koliko je star?
 
Ja pustim komshijsku machku da udje u kuc'u i popije malo mleka i dobije malo shunke.
Obichno dodje ponovo i tada se igramo ako dodje kod mene u krevet. Nekada ujedaju jer im nisi gazda.

Bezobzira, obichno prvo grebu ili protezzu se po tepihu kada se igraju ili lutaju po svim uglovima novog za njih prostora dok ih ne uhvatish.

Chudne su machke, nekada nedeljima ili mesecima tek kasnije ponavljaju ono shto si imao sa njima zadnji put. Naravno, chudno mi, jer nisam im gazda...
 

Back
Top