winAMP i karaoke

milospv

Iskusan
Poruka
5.292
Imam winAMP 5.05. Pošto sam otkrio da ovaj program može da reprodukuje .kar fajlove ( iako koristim van basco player) našao sam X na prozoru u kome je prikazan tekst pjesme. Čitav program sam pretražio detaljno ali opciju za ponovno uključivanje ovog prozora nisam našao. WinAMP mi reprodukuje samo melodiju, a teksta na karoakama nema. Zna li neko kako da opet otvorim ovaj prozor
 
Normalno, pogledaj Winampov folder u npr TOTAL COMMANDERU, i uoci koji od INI fajlova je promenjen sa datumom pritiska X

Ili ga otvori (INI) u NotePadu, pa pokusaj da skontas sam!

Ili reinstaliraj - kako kolega rece

Ja ne znam - imam Winamp 4,X..

Probaj da klikces na gluposti po glavnom prozoru winampa, ona slova A-E-U, kako vec izgledaju u levom cosku prozora... ili na options show... nemam pojma, lupam...
 
Очигледно нисте довољно тражили. Та опција је мало боље сакривена.

Уђеш у Winamp, па затим у мени Options изабери Preferences. У прозору са леве стране под граном Plugins одабери Input. Добићеш са десне стране списак улазних програмских прикључака и изабери Nullsoft MIDI player 3.07 (или која већ верзија пише). Затим кликни на дугме Configure. Отвориће се прозор за подешвање изабраног прикључка. Под картицом Display наћи ћеш Show lyrics window while playing. Чекирај ту опцију и поново ћеш при репродуковању караоке датотека имати дотични прозор. Само пази да се не зезнеш и поново га искључиш јер ћеш ову процедуру морати изнова да одрадиш.

Надам се да сам вам помогао. Ако треба још нешто питајте.

Поздрав! 8)
 
melisatir:
Normalno, pogledaj Winampov folder u npr TOTAL COMMANDERU, i uoci koji od INI fajlova je promenjen sa datumom pritiska X

Ili ga otvori (INI) u NotePadu, pa pokusaj da skontas sam!

Ili reinstaliraj - kako kolega rece

Ja ne znam - imam Winamp 4,X..

Probaj da klikces na gluposti po glavnom prozoru winampa, ona slova A-E-U, kako vec izgledaju u levom cosku prozora... ili na options show... nemam pojma, lupam...

A gde si ti nasao Winamp 4 majke ti? :lol: :lol: :lol:
 
melisatir:
Normalno, pogledaj Winampov folder u npr TOTAL COMMANDERU, i uoci koji od INI fajlova je promenjen sa datumom pritiska X

Ili ga otvori (INI) u NotePadu, pa pokusaj da skontas sam!

Ili reinstaliraj - kako kolega rece

Ja ne znam - imam Winamp 4,X..

Probaj da klikces na gluposti po glavnom prozoru winampa, ona slova A-E-U, kako vec izgledaju u levom cosku prozora... ili na options show... nemam pojma, lupam...

vimamp 3 + vinamp 2 = vinamp5

Ili ti po srpski petica je mesavina najboljeg iz dvojke i trojke

ctvorka je "preskocena"
 

Back
Top