Zasto Muskarci vise vole...

automobil, fudbal i pivo od zene... :think:

:aha:
stvarno ne znam, to mora da je ostalo od praistorije kada je muskarac morao da ima koplje i kamen pa mu je to ipak spasavalo zivot i donosilo hranu, pa onda u srednjem veku mac i stit, i na kraju u moderno doba kada je prestao da ide u lov i zaseo u fotelju poceo da pije i gleda fudbal da ne vidi koliko su zene postale ravnopravne ili bar u pokusaju :hahaha:

Sad ozbiljno, ja stvarno mnogo volim pivo i fudbal, jednako kao i zene. Zasto je to tako, ne znam, moguce da je bas zbog te evolucija kako sam napisao gore. Automobile nikad nisam voleo. A za pivo sam vise puta dobio komentar od riba tipa: "Eh kad bi mene voleo bar upola koliko volis to pivo" :)
 
stvarno ne znam, to mora da je ostalo od praistorije kada je muskarac morao da ima koplje i kamen pa mu je to ipak spasavalo zivot i donosilo hranu, pa onda u srednjem veku mac i stit, i na kraju u moderno doba kada je prestao da ide u lov i zaseo u fotelju poceo da pije i gleda fudbal da ne vidi koliko su zene postale ravnopravne ili bar u pokusaju :hahaha:

Sad ozbiljno, ja stvarno mnogo volim pivo i fudbal, jednako kao i zene, naravno ne mislim u odnosu na zenu koju volim. Zasto je to tako, ne znam, moguce da je bas zbog te evolucija kako sam napisao gore. Automobile nikad nisam voleo. A za pivo sam vise puta dobio komentar od riba tipa: "Eh kad bi mene voleo bar upola koliko volis to pivo" :)

Dobro a sta ako na primer ja prezirem i fudbal i pivo i ako me je briga za njegov auto .. :aha:

Sta da radim dok on glanca kola, gleda budbal i pije pivo :neutral:
 
Dobro a sta ako na primer ja prezirem i fudbal i pivo i ako me je briga za njegov auto .. :aha:

Sta da radim dok on glanca kola, gleda budbal i pije pivo :neutral:
Znas kako kazu "umiljato jagnje tri majke sisa", ili kako se vec kaze. Budi tolerantna, neki su osetljivi na te stvari, znas to ti je isto kao kad bi ti frajer uzeo svu sminku i bacio kroz prozor, kolekciju cipela itd.

Mada ako je prava uvek mogu da pokusam da iskuliram te stvari. Uspelo mi je sa fudbalom, ali sa pivom nikako :)
 
Znas kako kazu "umiljato jagnje tri majke sisa", ili kako se vec kaze. Budi tolerantna, neki su osetljivi na te stvari, znas to ti je isto kao kad bi ti frajer uzeo svu sminku i bacio kroz prozor, kolekciju cipela itd.

Mada ako je prava uvek mogu da pokusam da iskuliram te stvari. Uspelo mi je sa fudbalom, ali sa pivom nikako :)

Dobro, ja ovo cisto teoretski....
Ali naprimer da znam da neki muskarci i te kako se mesaju zenama u sminku i na kraju je i ubede da joj to ne treba... al dirnuti muskarcu u ove tri stvari je daleko delikatnije...

Pitanje muskarcima, koliko ste vi tolerantni ako vam se svidja devojka koja ne voli budbal, pivo...

u stvari edit, da li ste tolerantni...
 
Poslednja izmena:
Pitanje muskarcima, koliko ste vi tolerantni ako vam se svidja devojka koja ne voli budbal, pivo...

u stvari edit, da li ste tolerantni...
To da li ne voli fudbal ili voli me bas briga, ali ipak dobije veliki plus kod mene ako se ispostavi da voli fudbal, Ako ne voli to cak ni ne primetim, ali ako voli to je plus. A to za pivo ja odmah dam do znanja da ja i pivo idemo zajedno u paketu :) Pa sad ako se ispostavi da je prava mogu cak da probam da batalim pivo, naravno samo "probam da batalim" :cool:
 
To da li ne voli fudbal ili voli me bas briga, ali ipak dobije veliki plus kod mene ako se ispostavi da voli fudbal, Ako ne voli to cak ni ne primetim, ali ako voli to je plus. A to za pivo ja odmah dam do znanja da ja i pivo idemo zajedno u paketu :) Pa sad ako se ispostavi da je prava mogu cak da probam da batalim pivo, naravno samo "probam da batalim" :cool:

Dobro a sta ako je fudbalska utakmica a ona bi da je izvedes na veceru :huh:
 
Dobro a sta ako je fudbalska utakmica a ona bi da je izvedes na veceru :huh:
Izveo bih je na veceru, osim ako ne igra reprezentacija neku vaznu utakmicu, i ako nije finale lige sampiona, ili ako ne igraju zvezda i partizan neku vaznu utakmicu u evropi. Ali realno male su sanse da se potrefi isti dan. Takvih utakmica moze da bude najvise nekoliko godisnje, a za veceru ima 365 dana u godini, tako da tesko da mogu da se poklope isti datumi. A posto ja volim ponekad u inat svima da propustim uvek neku najbolju utakmicu i kako sam sazaljive prirode verovatno bih je cak i tada izveo na veceru :)
 
da:cry:

dobro pitanje se moze preformulisati u zasto muskarci vole vise bilo sta, od zena :D
e bas sam skoro caskao sa prijateljem na tu temu, zasto muskarci mogu da se loze na razne stvari i budu uspesniji zbog toga u karijeri itd i da ne budu toliko okrenuti prema zeni nego mogu da zamene zenu sa nekim uverenjem ili hobijem, a zene recimo ne mogu tako nego su uvek okrenute prema muskarcu. Dosli smo do zakljucka da su zbog toga muskarci mnogo uspesniji na profesionalnom planu i da zene nikada ne mogu da izmisle nesto inovativno u nauci itd jer ne mogu iz tog razloga da budu zaludjenici za nekom stvari koje nisu muskarci, kao sto muskarci mogu da budu zaludjeni za necim sto nisu zene.

Ali nazalost ne mogu da se setim najbitnije stvari do kog smo zakljucka dosli zasto je to tako da muskarci to mogu a zene ne mogu. Pitacu sutra prijatelja ako se on seca, pa cu postovati ako te bas zanima :)
 
e bas sam skoro caskao sa prijateljem na tu temu, zasto muskarci mogu da se loze na razne stvari i budu uspesniji zbog toga u karijeri itd i da ne budu toliko okrenuti prema zeni nego mogu da zamene zenu sa nekim uverenjem ili hobijem, a zene recimo ne mogu tako nego su uvek okrenute prema muskarcu. Dosli smo do zakljucka da su zbog toga muskarci mnogo uspesniji na profesionalnom planu i da zene nikada ne mogu da izmisle nesto inovativno u nauci itd jer ne mogu iz tog razloga da budu zaludjenici za nekom stvari koje nisu muskarci, kao sto muskarci mogu da budu zaludjeni za necim sto nisu zene.

Ali nazalost ne mogu da se setim najbitnije stvari do kog smo zakljucka dosli zasto je to tako da muskarci to mogu a zene ne mogu. Pitacu sutra prijatelja ako se on seca, pa cu postovati ako te bas zanima :)

veću glupost u životu nisam čula.....:zcepanje:

@tema: ma vole bre oni nas više i od piva i utakmice zajedno, samo ne bi bili frajeri kad bi to i priznali, msm, činjenica je da ne mogu bez nas a ni mi bez njih, a što se mene tiče nisam baš najtolerantnija osoba na svetu (niti volim fudbal) ali smatram da je besmisleno braniti mu da gleda i pije pivo dok gleda ili da zahtevaš od njega da te izvede na večeru kad mu igra omiljeni tim, ili da ga teraš da tad uradi nešto po kući (osim ako nije stvarno hitno tipa ti nisi tu a nešto se kuva pa da ne izgori), lepo ga pustiš da odgleda svoje, sat i po i nije dugo, a za uzvrat mnogo više dobiješ od njega jer ti je zahvalan na tome što ga ne maltretiraš kad gleda fudbal:D:heart:
 

Back
Top