Zabrana sminkanja!!!

ne,nikako da se ukine.........znas ti kako ja uzivam u kupovini iste,pa jel znas ti sta tu sve ima?svakoj zeni je to jako potrebno.........j bas volim da se pirlitam ispred ogledala ,a u sustini ne stavljam mnogo sminke.......puder nikad,maskara,ajlajner obavezno..........i usta moraju da blistaju...........:p
 
Sminka treba da se koristi samo da jos malo naglasi ono vec lepo, za neku posebnu priliku...

Takodje, svedok sam da ona u vise slucajeva moze od prelepe da napravi ruznu devojku, jer neke osobe nemaju meru i zbog jedne bubuljicice zacementiraju celo lice, a to je samo pocetak.

Postoje i cure koje imaju tone sminke, ali ne i sredstvo za skidanje iste, vec smao stavljaju nove i nove slojeve...

Sminka cesce odmogne nego sto posluzi svojoj svrsi.
 
Sminka treba da se koristi samo da jos malo naglasi ono vec lepo, za neku posebnu priliku...

Takodje, svedok sam da ona u vise slucajeva moze od prelepe da napravi ruznu devojku, jer neke osobe nemaju meru i zbog jedne bubuljicice zacementiraju celo lice, a to je samo pocetak.

Postoje i cure koje imaju tone sminke, ali ne i sredstvo za skidanje iste, vec smao stavljaju nove i nove slojeve...

Sminka cesce odmogne nego sto posluzi svojoj svrsi.

ako zena ne zna da je koristi kako treba..u suprotnom to je sloj koji ti stiti lice od spoljasnjih uticaja...naravno da se skida
 

Back
Top