Браћо и сестре , западосмо у дип шит

Па кад већ западосмо, како ћемо се ишчупати?
Јал изборима?
Јал немирима ?
Јал ратом?
Јал како?

teske su sanse za bilo sta dok se seselj ne vrati u srbiju

ove ostale partije su sve od reda kontrolisane od strane zapada.

a u radikalima trenutno nema nikoga sa harizmom i snagom da izvede narod na ulice i izazove nemire i rusenje aktuelnog rezima borisa tadica.

tako dok se seselj ne vrati iz zatvora ili u srbiji ne pojavi neki novi jak nacionalni lider kojeg ne kontrolise zapad i koji nije izdajnik - mrka kapa.

sve u svemu najvece su sanse da srbi propadaju i tavore u bedi i siromastvu narednih 100 godina ko sto to uostalom rade ostali narodi juzne amerike cije politicke elite kontrolise zapad pre svega amerika.
 
Па кад већ западосмо, како ћемо се ишчупати?
Јал изборима?
Јал немирима ?
Јал ратом?
Јал како?

Е сад неко мора да изеде шит, па да постане плићи шит, ал' нико неће. Сви су велики Срби кад треба да се сере, ал' кад треба да се једе, издајник је онај ко проба...
Зато већина сере.
 
Е сад неко мора да изеде шит, па да постане плићи шит, ал' нико неће. Сви су велики Срби кад треба да се сере, ал' кад треба да се једе, издајник је онај ко проба...
Зато већина сере.

А ко је то пробо?
А ко је то изасро?
 
Тихи мој брате , ја поштујем твој став ал неочекујем да ће ту нешто политичари да пораде.

pa rekoh ti da sam i ja pesimista po tom pitanju skroz al eto ako bi se nesto desilo moglo bi da se desi samo od strane radikala.

sns je tzv kontrolisana lazna opozicija, zato su i rasturili srs uostalom, sps je DS II deo , DSS salonska opozicija koju takodje mislim kontrolise americka mabasada inace da nije tako napravili bi prosli put vladu sa radikalima a ne sa DS i G17+

tako da kako god da okrenes crno se ovom narodu pise
 
pa rekoh ti da sam i ja pesimista po tom pitanju skroz al eto ako bi se nesto desilo moglo bi da se desi samo od strane radikala.

sns je tzv kontrolisana lazna opozicija, zato su i rasturili srs uostalom, sps je DS II deo , DSS salonska opozicija koju takodje mislim kontrolise americka mabasada inace da nije tako napravili bi prosli put vladu sa radikalima a ne sa DS i G17+

tako da kako god da okrenes crno se ovom narodu pise

Хм , има у СРС пар симаптичних лико ,али нису врх и мени би било симпатично да се Воја врати из Хага,али срушена му је партија тако да неће имати неку већу снагу и ако се врати
Тихи мој брате треба нам нешто брже јаче и ефикасније
 
Хм , има у СРС пар симаптичних лико ,али нису врх и мени би било симпатично да се Воја врати из Хага,али срушена му је партија тако да неће имати неку већу снагу и ако се врати
Тихи мој брате треба нам нешто брже јаче и ефикасније

na sta mislis ?
 
Pričali smo o tome i ranije, Mile, rekao si da vlast treba narodu da se prilagođava, jerbo takav je kakav je, ne može se menjati. Čitaj, treba da nastavimo da seremo dok se ne podavimo.

Све то ок мој Аппел, ал ја не бих да се ми подавимо, много нас волем да бих то желео , ако не нас ај макар нашу децу да спасемо
 
Тотална грађанска не послушност и мирни грађански отпор.
Без немира без силе

ТОТАЛНО НЕ РЕЖИМУ ПАРТИОКРАТИЈЕ

I šta posle? Kao to je rešenje? Doći će novi zbog koje ćemo morati neposlušni da budemo.
Kad shvatimo sami neke stvari, kad u svojim glavama promenimo štošta, i vlast će drugačija da bude.
 
Ако мој Аппел , ал ови СВИ и власт и опозиција морају да нестану из наших живота
па можда ћемо и ми ћорави после убости неко зрно ,неког коме ћемо ми као народ и држава бити на првом месту

Pa izgleda da ćemo jedino tako ubosti nešto... Smenjivaćemo još 30-ak godina na sličan način jednu vlast za drugom, za to vreme ćemo i sami promeniti odnos ka stvarnosti, a onda će to zrno samo da se namesti. Ja bih voleo da bude brže, al' sve mi se čini da ne može.
To je zato što većina čeka da im se baci zrnevlje.
Al' jednoga dana će se očekivanja poklopiti sa brojem bačenih zrna - to jedno koje ćemo da ubodemo.
 

Back
Top