Wlan Error: No GateWay Reply

iron88

Zainteresovan član
Poruka
178
Imam Nokiu E71, jedan od glavnih stvari koju sam gledao kada sam uzimao telefon je bila da ima WLan
Medjutim...
Kada skeniram mrezu i i izaberem neku nezasticenu konekciju koja pokriva lokaciju na kojoj se nalazim, u browseru na pocetku stoji kao da ucitava, cak i u gornjem uglu stoji kao da je ucitao 2kb (mozda je to snimljen homepage) e onda nakon nekog vremena mi izbaci poruku No GateWay Reply !!!
Zeleo bih da napomenem da sam isti slucaj imao i sa N95 koji sam prethodno imao, samo sto sam njega povezivao preko WLana sa Lap Topom koji je preko Lana prikacen na ADSL - u pocetku kada mi je drug podesio konekciju sve je radilo ali posle kada sam ja podesevao sve je prestalo da funkcijonise :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zamolio bih vas ako neko moze da mi pomogne, kao sto rekoh WLan mi je bio kriterijum kada sam uzimao mobilni
 
1. Isklučiš WLAN, uključiš opet. Probaš.
2. Jesi li koristio ikad WLAN na tom telefonu?
3. Ako je kinez, ne znam šta da ti kažem.
4. Možda ti nisu dobra podešenja, ako do sada nisi koristio wireless na tom telefonu.

danas sam uspeo da se nakacim na neku mrezu i da surfujem po prvi put :D :D
posto sam vec otvorio temu voleo bih da mi neko razjasni razlog ovog errora
2# Na ovom telefonu ranije nisam surfovao posto sam ga uzeo pre neki dan
3#Telefon je original
da nema mozda to veze sa konfiguracijom mreze na koju se konektujem, vidim na netu se pominje taj isti problem ali sam slab sa engleskim
inace error mi prijavljuje na nekim ne zasticenm mrezama, prosetao sam po gradu, naleteo na par nezasticenioh mreza i na svakoj mi je isti djavo prijavio.
:dontunderstand:
 
danas sam uspeo da se nakacim na neku mrezu i da surfujem po prvi put :D :D
posto sam vec otvorio temu voleo bih da mi neko razjasni razlog ovog errora
2# Na ovom telefonu ranije nisam surfovao posto sam ga uzeo pre neki dan
3#Telefon je original
da nema mozda to veze sa konfiguracijom mreze na koju se konektujem, vidim na netu se pominje taj isti problem ali sam slab sa engleskim
inace error mi prijavljuje na nekim ne zasticenm mrezama, prosetao sam po gradu, naleteo na par nezasticenioh mreza i na svakoj mi je isti djavo prijavio.
:dontunderstand:

To bi moralo da se pogleda. Odnesi ga u servis. Verovatno ti wireless podešenja nisu OK.
 

Back
Top