Longhorn Help...

FaXcooL

Primećen član
Poruka
543
People, samo jedna molba. Odnosi se na sve one koji su radili (eXperimentisali na longhornu 4074). Naime, na net-u sam video screenshotove na kojima se jasno vidi slika gde se prozori okrecu u 3D! Rotiraju bukvalno! Ceo Longhorn sam pretrazio i nisam nasao tu opciju. Da li neko zna? Hvala :
index.php


Samo jedan primer... :roll:
 
Ma znam brate nego samo malo cackam po novim opcijama. Sredili su ga ono.. bas do jaja. Samo... da bi ukljucio AVALON (nov graficki engine) potrebno je imati 768MB do 1GB rama da bi doslo do normalnog rada. Ja imam 256 i ako ne ukljucujem to cudo nekako i moze da se radi na njemu :lol:
BTW, ovo za screenshotove sam resio u medjuvremenu ovako : Printscreen pa onda Paint pa samo Ctrl+V :P
 
Mozhda cu malo ruzhno da se ubacim ali je tu stvar Sun Microsystems povukao iz Open Source-a i patantirao. Za linux se odavno razvija 3D enviropement, vec postoji neshto ali prilichno jadno :) Znachi MS opet prepisuje :wink:
 
Nacin renderovanja (koriscenje 3D aksceleracije) prvi je uspesno primenio Apple sa MacOS X-om... Graficka renderuje kvazi-3D environment, pise u PDF a onda prikazuje... Naravno, Apple (sem depth-a) nije dodao nista drugo od 3D-a... I zasto bi?

Mislim, zar zaista neko zeli takve prozore?!?
 
Nije neophodno. Ali ima likova kojima komp sluzi kao igracka... Obradovali bi se...
Evo jedan primer, dovodim druga danas, pokazujem mu Longhorn i on kaze... "UUUU bolji od XP-a!! " "kako to zakljuci" pitam ga ja. "pa lepshi".... :twisted:

Sta vise da ti pricam.. :roll:
index.php
 

Back
Top