problemi u vezi i pitanja koja me muce vec dugo...

k_m_c_z_v

Početnik
Poruka
3
pitanja za devojke.:heart: Pre nego sto stupite u seksualne odnose da li ste pomogli decku da se seksualno zadovolji? Koliko je takvih bilo pre nego sto se odluci da spavate sa jednim? Da li vas partner zna za to? Koliko ste iskreni sa njim kada su u pitanji momci sa kojima ste imali oralni odnos pre nego sto ste spavali sa njim i da li to vasem partneru smeta? Da li su devojke iskrene do detalja sa sadnjasnjim deckom kada je u pitanju proslost sa drugim momcima? Ja mislim da devojke nerado pricaju o tome i da su u stanju da slazu kada je u pitanju njihova proslost...ne znam nikada niasm uspeo to da provalim... moja devojka je pre mene imala jednu vezu koja je trajala 2 ipo godine, bili su mladi i nije spavala sa njim u to sam se posle i uverio, jer sam joj ja bio prvi, ali ona ne voli da prica o njenoj proslosti, a mislim da mi je mnogo toga precutala...pricala je kako nije zelela da ima donos sa tim bivsim, kako nije bila spremna, cak je rekla da nije doslo do fizickog kontakta, a onda sam posle saznao da je bilo svega osim seksa i navodno oralnog seksa (mada u to nisam siguran) cak je priznala da je svrsila dok je dodirivao dole, ali navodno jednom ili dva puta samo...Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?
 
pitanja za devojke.:heart: Pre nego sto stupite u seksualne odnose da li ste pomogli decku da se seksualno zadovolji? Koliko je takvih bilo pre nego sto se odluci da spavate sa jednim? Da li vas partner zna za to? Koliko ste iskreni sa njim kada su u pitanji momci sa kojima ste imali oralni odnos pre nego sto ste spavali sa njim i da li to vasem partneru smeta? Da li su devojke iskrene do detalja sa sadnjasnjim deckom kada je u pitanju proslost sa drugim momcima? Ja mislim da devojke nerado pricaju o tome i da su u stanju da slazu kada je u pitanju njihova proslost...ne znam nikada niasm uspeo to da provalim... moja devojka je pre mene imala jednu vezu koja je trajala 2 ipo godine, bili su mladi i nije spavala sa njim u to sam se posle i uverio, jer sam joj ja bio prvi, ali ona ne voli da prica o njenoj proslosti, a mislim da mi je mnogo toga precutala...pricala je kako nije zelela da ima donos sa tim bivsim, kako nije bila spremna, cak je rekla da nije doslo do fizickog kontakta, a onda sam posle saznao da je bilo svega osim seksa i navodno oralnog seksa (mada u to nisam siguran) cak je priznala da je svrsila dok je dodirivao dole, ali navodno jednom ili dva puta samo...Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?

Iz nesigurnosti, želela je da ti se dopadne, a jasno joj bilo šta želiš+ verovatno je bila zbunjena, zatečena, odakle toliko
tvoje detaljno interesovanje za njen davno prošli sexualni život:).
 
Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?

Ako je njena proslost njena stvar, zasto te je onda povredilo ako nije bila spremna da ti sve isprica do kraja? Zvucis kontradiktorno - isto bi je voleo i cenio, ali ti je jako vazno da saznas istinu. Zasto? Ona ce ti isricati ono sto zeli iz svoje proslosti kad za to bude bila spremna. Na osnovu onog sto si napisao mogu da zakljucim da je bila u pristojnoj meri otvorena prema tebi, a normalno je da nije htela da ti u startu isprica citavo svoje predjasnje iskustvo. Ne vidim da je tvoje pravo da zahtevas istinu u pogledu tih detalja iz njene proslosti, ali ako je ona spremna da sa tobom to podeli, ukoliko zasluzis njeno poverenje, ondak lepo. :heart:
 
Mi smo u vezi vise od tri godine...Spavali smo posle 10 meseci...ona je bila jako stidljiva sa mnom, da nisam mogao ni da zamislim da je ista radila sa tim bivsim deckom...o njenoj i mojoj proslosti smo poceli da pricamo tek posle toga...tek kada je vec postalo ozbiljno...i ona me je tada slagala...nije mi jasno zasto?Mislim znam da je bila nevina i sve to, ali zasto je htela da mi precuti neke stvari nikako mi nije jasno...Mene nije povredilo to sta je ona radila sa bivsim, uostalom to je normalno bili su u vezi, vec to sto me je slagala, kada sam hteo otvoreno da pricamo o tome.I do sada mi niko nije odgovorio na pitanja iz mog prvog posta, kakva su vasa iskustva u svemu tome?
 
stvarno sam iznenadjena......ako i ove najnovije generacije muskaraca ovako razmisljaju,onda ce ovo uvek ostati prokleti balkan..............:roll:
aman covece,otkaci se ti od nje.to o cemu pricas nema veze sa zivotom.........znas jos koliko puta u zivotu ces osetiti i laz i prevaru i prezir i bes i ljutnju,milijardu...........ako ne znas da uzivas,tvoj problem,ne smaraj druge ljude.............bila nevina,prvi........nisi ti dete za ovaj surov svet..........idi ti u tvoje selo,u postuj tradiciju.............ma dzaba trosim reci.........uh.....:evil:
 
Koliko vidim vi ste me uglavnom pogresno shvatili...Aman ljudi nisam ja covek iz srednjeg veka, razumem ja sve to, smatram da je to normalno,znam da je normalno da svrsi (kad je vec neko to pomenuo), ali nije normalno da mi prvo kaze jedno i to u trenutku kada smo bas postali bliski i bar kada sam ja u pitanju puni poverenja. jedino sta ne razumem to je laz i zasto devojke lazu sadasnje momke???Donekle sam zbog toga izgubio poverenje. to je sve!!!! Naravno da mi njena proslost ne prestavlja problem da uzivam u svajkom trenutku sa njom, ali postoji izvezna doza straha da ce ponovo slagati ili precutati nesto mnogo bitnije od ovoga.Da li je sada jasno?!
 
pitanja za devojke.:heart: Pre nego sto stupite u seksualne odnose da li ste pomogli decku da se seksualno zadovolji? Koliko je takvih bilo pre nego sto se odluci da spavate sa jednim? Da li vas partner zna za to? Koliko ste iskreni sa njim kada su u pitanji momci sa kojima ste imali oralni odnos pre nego sto ste spavali sa njim i da li to vasem partneru smeta? Da li su devojke iskrene do detalja sa sadnjasnjim deckom kada je u pitanju proslost sa drugim momcima? Ja mislim da devojke nerado pricaju o tome i da su u stanju da slazu kada je u pitanju njihova proslost...ne znam nikada niasm uspeo to da provalim... moja devojka je pre mene imala jednu vezu koja je trajala 2 ipo godine, bili su mladi i nije spavala sa njim u to sam se posle i uverio, jer sam joj ja bio prvi, ali ona ne voli da prica o njenoj proslosti, a mislim da mi je mnogo toga precutala...pricala je kako nije zelela da ima donos sa tim bivsim, kako nije bila spremna, cak je rekla da nije doslo do fizickog kontakta, a onda sam posle saznao da je bilo svega osim seksa i navodno oralnog seksa (mada u to nisam siguran) cak je priznala da je svrsila dok je dodirivao dole, ali navodno jednom ili dva puta samo...Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?

Naravno da znamo sve su zene ***** i svi to misle samo sto cute o tome da bi im dale..bzvz al vidis da pali laganje
 
ma ajde molim te. muskarci toliko osudjuju zene da je to strasno! pa sta i da je spavala sa tim bivsim deckom? i veza je bila duza. po muskarcima, ti njemu mozes i stota da budes i to nema veze, a ako je on tebi drugi ili ne daj boze peti a kamoli neznam koji po redu nastaje haos. da se razumemo, ne podrzavam cesto menjanje partnera, ja sam za to da prvi ostane prvi i jedini, ali nekada na neke stvari ne mozes da utices i desi se sta se desi. jednostavno, sve je to zivot. ako ona tebi odgovara kao osoba i nasao si sa njom zajednicki jezik ne treba da te brine toliko njena proslost. opusti se i uzivaj u voznji.
 
koliko ti, decko, imas godina? zvucis kao neki mali pacenik s polovnom igrackom...mislim, odrastanje je bolno :mrgreen:
zasto uopste razmisljati o njenoj proslosti?! zasto uopste razgovarati sa njom o tome?! bitno je da je sada s tobom i da joj je lepo, a ne da je mucis pitanjima da li je nekom "dunula" pre tebe...jos gore, sebe mucis umesto da si srecan sto si zaljubljen...mislim, jesi li uopste ?:dontunderstand:
 
Mi smo u vezi vise od tri godine...Spavali smo posle 10 meseci...ona je bila jako stidljiva sa mnom, da nisam mogao ni da zamislim da je ista radila sa tim bivsim deckom...o njenoj i mojoj proslosti smo poceli da pricamo tek posle toga...tek kada je vec postalo ozbiljno...i ona me je tada slagala...nije mi jasno zasto?Mislim znam da je bila nevina i sve to, ali zasto je htela da mi precuti neke stvari nikako mi nije jasno...Mene nije povredilo to sta je ona radila sa bivsim, uostalom to je normalno bili su u vezi, vec to sto me je slagala, kada sam hteo otvoreno da pricamo o tome.I do sada mi niko nije odgovorio na pitanja iz mog prvog posta, kakva su vasa iskustva u svemu tome?

Pa nece da te povredi covece. Vidis da te dobro procenjuje i da te je povredilo i to malo sto ti je rekla. Zar ti nije dovoljno to sto je bila nevina, dakle u nekom tvom sistemu vrednosti nije bila "ostecena" drugim muskarcem.

A da ti je na primer rekla da se nisu seksali ali da je svrsavala dok je lizao, da ga je pustala da jos svrsi po licu i u usta, ili nedo bog u guzu...ti bi se ubio od muke.

Da li bi te takav odgovor zadovoljio?
Joj sto volim ove koji cene iskrenos' iznad svega, a kad je dobiju rasplacu se ko sudjer bob
 
Pa nece da te povredi covece. Vidis da te dobro procenjuje i da te je povredilo i to malo sto ti je rekla. Zar ti nije dovoljno to sto je bila nevina, dakle u nekom tvom sistemu vrednosti nije bila "ostecena" drugim muskarcem.

A da ti je na primer rekla da se nisu seksali ali da je svrsavala dok je lizao, da ga je pustala da jos svrsi po licu i u usta, ili nedo bog u guzu...ti bi se ubio od muke.

Da li bi te takav odgovor zadovoljio?
Joj sto volim ove koji cene iskrenos' iznad svega, a kad je dobiju rasplacu se ko sudjer bob

Ja pre svega ne razumem zasto pitaju tako nesto? :roll:
 
Ja pre svega ne razumem zasto pitaju tako nesto? :roll:

Zato sto zenu gledaju kao objekat za izivljavanje, a seks shvataju kao neki bruatalan cin mucenja zene, pa ih vredja ako su drugi "mucitelji" stigli dalje od njih.
Kao....kako je samo mogla da im dozvoli da joj rade takve stvari
Iz cega proizilazi da je sex nesto sto zenu moze da uprlja, obescasti, onecisti, a stepen toga zavisi od muskarca-agresora
Iz cega opet proizilazi da muskarac uziva sto vise "ponizi" zenu, pa im je krivo sto njima ne dozvoljavaju da ih ponizavaju vise

Ja stvarno ne mogu drugacije da povezem
 
Zato sto zenu gledaju kao objekat za izivljavanje, a seks shvataju kao neki bruatalan cin mucenja zene, pa ih vredja ako su drugi "mucitelji" stigli dalje od njih.
Kao....kako je samo mogla da im dozvoli da joj rade takve stvari
Iz cega proizilazi da je sex nesto sto zenu moze da uprlja, obescasti, onecisti, a stepen toga zavisi od muskarca-agresora
Iz cega opet proizilazi da muskarac uziva sto vise "ponizi" zenu, pa im je krivo sto njima ne dozvoljavaju da ih ponizavaju vise

Ja stvarno ne mogu drugacije da povezem

Po meni bitno je ono sto nam se desava u toku nase veze a sta je bilo pre toga i sta ce mozda biti posle toga zabole me :mrgreen:
 
pitanja za devojke.:heart: Pre nego sto stupite u seksualne odnose da li ste pomogli decku da se seksualno zadovolji? Koliko je takvih bilo pre nego sto se odluci da spavate sa jednim? Da li vas partner zna za to? Koliko ste iskreni sa njim kada su u pitanji momci sa kojima ste imali oralni odnos pre nego sto ste spavali sa njim i da li to vasem partneru smeta? Da li su devojke iskrene do detalja sa sadnjasnjim deckom kada je u pitanju proslost sa drugim momcima? Ja mislim da devojke nerado pricaju o tome i da su u stanju da slazu kada je u pitanju njihova proslost...ne znam nikada niasm uspeo to da provalim... moja devojka je pre mene imala jednu vezu koja je trajala 2 ipo godine, bili su mladi i nije spavala sa njim u to sam se posle i uverio, jer sam joj ja bio prvi, ali ona ne voli da prica o njenoj proslosti, a mislim da mi je mnogo toga precutala...pricala je kako nije zelela da ima donos sa tim bivsim, kako nije bila spremna, cak je rekla da nije doslo do fizickog kontakta, a onda sam posle saznao da je bilo svega osim seksa i navodno oralnog seksa (mada u to nisam siguran) cak je priznala da je svrsila dok je dodirivao dole, ali navodno jednom ili dva puta samo...Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?

to kakva je bila prethodna veza tvoje devojke je po meni sasvim normalno. Imala sam dugu vezu (2 god) u kojoj smo se partner i ja medjusobno zadovoljavali petinzima i ispitivali svoju sexualnost dosta dugo poštujući moju odluku da ostanem nevina do punoletstva. Kada sam napunila 18 imali smo i sex.
E sada, to što ti devojka nije pričala o prethodnoj vezi i ulazila u detalje svojih odnosa sa bivšim dečkom je njena stvar. Treba to da poštuješ. Nemoj da se ljutiš na nju što nije htela to da podeli sa tobom. Shvatićeš s godinama da sadašnjem partneru nikada netreba pričati o bivšima (iako ti ovo sada zvuči bzv, veruj mi da je tako), dakle, mislim da ti je curica pametno postupila a da ti bez ikakve potrebe čačkaš tamo gde ti nije mesto.
Uživaj u tome što je sada i što vam je lepo, jer šta ti znači informacija više ili manje. Prvi si joj, to je divno, budi ponosan i srećan što je odabrala baš tebe.
 
ideal svakog muškarca koji je nesiguran u sebe (a takvih je mnogo) da pre stupanja u vezu sa nekom devojkom koja mu se sviđa - dobije DVD sa njenim kompletnim životom.

da na tenane pregleda šta je ona sve i sa kim i kako, pa da vidi da li može da uđe u igru ili ne.

Primarni poriv za tim je da muškarac bude bolji od svega što je devojka imala do tada.
Njegova želja da u njenoj ljubavnoj lestvici bude vrh vrhova.

Iapk, taj DVD ne postoji i ostaje mu samo da nagađa dal je stvarno (na primer) nevina, ili je išla na himeno-plastiku. Dal se samo ljubila ili je i gutala itd.

I sve dok bude opterećen željom da toj devojci bude najljubavniji i najbolji, radiće mu crv u glavi.
Onog momenta kada bude rekao "ovakav sam kakav sam, poljubi ili ostavi" biće mu lakše, ali muškarci najčešće nisu zreli i ne žele da im bude lakše.

Ne žele da uživaju u vezi koju imaju, već žele da uživaju u slici o sebi u toj vezi.

Šta je dakle tu sve pogrešno:
- posmatranje veze kao skale sa podeocima, pri čemu on treba da je na vrhu te skale (i u skladu sa tim upoređivanje sebe sa drugim muškarcima, brojanje orgazama, vađenja santimetara isl)

Umesto da bude srećan što je devojka koja mu se dopada, odlučila da bude sa njim, umesto da mu je čast, dika i ponos - on radi šta? Pritiska dugme za paljenje Narcisa (čim je devojka sa Njim njemu rastu krila i On kapira da je vredan), opušta se i počinje da "podrazumeva" da je devojka osvojena i onda krene da se bavui slikom Sebe u vezi. te da li je prvi, ili je drugi, te da li je najbolji, te da li je stvarno svršila ili je to odglumila? I gde je samo naučila da glumi? I zašto nije pala u nesvest, od orgazma, kako bi u stvari i jel'te trebalo da bude..

A kada se devojci sva ta njegova idiotska igra smuči i ostavi ga, onda shvata koliko je trebao da bude zahvalan što je sa njom, što ne bleji sa samotnim muškim društvom po ceo dan, što ovo što ono..i krene da piše ljiga-pesme tipa I was such a fool to doubt you, baby please don't go..
 
to kakva je bila prethodna veza tvoje devojke je po meni sasvim normalno. Imala sam dugu vezu (2 god) u kojoj smo se partner i ja medjusobno zadovoljavali petinzima i ispitivali svoju sexualnost dosta dugo poštujući moju odluku da ostanem nevina do punoletstva. Kada sam napunila 18 imali smo i sex.
E sada, to što ti devojka nije pričala o prethodnoj vezi i ulazila u detalje svojih odnosa sa bivšim dečkom je njena stvar. Treba to da poštuješ. Nemoj da se ljutiš na nju što nije htela to da podeli sa tobom. Shvatićeš s godinama da sadašnjem partneru nikada netreba pričati o bivšima (iako ti ovo sada zvuči bzv, veruj mi da je tako), dakle, mislim da ti je curica pametno postupila a da ti bez ikakve potrebe čačkaš tamo gde ti nije mesto.
Uživaj u tome što je sada i što vam je lepo, jer šta ti znači informacija više ili manje. Prvi si joj, to je divno, budi ponosan i srećan što je odabrala baš tebe.


A sta je sustina zelje da bude sexa, tek kada navrsis 18 god?

Mislim - d spesj ship has lendid i kazu ti mali zeleni da je bilo problema sa vremenom i da punis tek kroz 2 meseca 18 godina - sta onda biva?
 
Zene znaju da su muskarci sujetni pa zato izbegavaju da detaljisu.
Ili kazu da je bivsi bio prosecan, a on je woooow
Di da kazu da je bivsi bio sexualna zver posle koje su bile osamucene ceo dan
Ovaj novi bi odmah uveo ko zumbul
:zcepanje:
ja sam se tako mada i naivna ( svojevremeno ) "pohvalila" radoznalcu, pa je radoznalost ubila macku...ne da je uveo, neg nije stig'o ni da procveta :mrgreen:
 
pitanja za devojke.:heart: Pre nego sto stupite u seksualne odnose da li ste pomogli decku da se seksualno zadovolji? Koliko je takvih bilo pre nego sto se odluci da spavate sa jednim? Da li vas partner zna za to? Koliko ste iskreni sa njim kada su u pitanji momci sa kojima ste imali oralni odnos pre nego sto ste spavali sa njim i da li to vasem partneru smeta? Da li su devojke iskrene do detalja sa sadnjasnjim deckom kada je u pitanju proslost sa drugim momcima? Ja mislim da devojke nerado pricaju o tome i da su u stanju da slazu kada je u pitanju njihova proslost...ne znam nikada niasm uspeo to da provalim... moja devojka je pre mene imala jednu vezu koja je trajala 2 ipo godine, bili su mladi i nije spavala sa njim u to sam se posle i uverio, jer sam joj ja bio prvi, ali ona ne voli da prica o njenoj proslosti, a mislim da mi je mnogo toga precutala...pricala je kako nije zelela da ima donos sa tim bivsim, kako nije bila spremna, cak je rekla da nije doslo do fizickog kontakta, a onda sam posle saznao da je bilo svega osim seksa i navodno oralnog seksa (mada u to nisam siguran) cak je priznala da je svrsila dok je dodirivao dole, ali navodno jednom ili dva puta samo...Zasto me je lagala?Bas me je povredilo...povredila me laz..Cemu to?To svakako ne znaci da bi je manje voleo ili cenio, njena proslost je njega stvar, ali smatram da medju nama ne bi trebalo biti tajni..a ociglednoda ih je bilo i ja mislim da ih jos ima...Presao sam preko toga, lepo nam je u vezi, ali voleo bih da imam odgovore na ova pitanja koja me muce vec dugo...Ne znam kome da se obratim...Mozda mi vi pomognete jer je lakse biti iskren i anoniman u isto vreme :-) Mozda i neki muskarci znaju nesto vise o tome?


A jesi li ti imao sex pre nje?I ne budi budala,ceni to sto si joj prvi.I da je imala oralni sex sa tim deckom pa sta?Bili su dve i po godine u vezi...Koliko ste vas dvoje zajedno?A lagala te je verovatno iz straha sta ces ti pomisliti o njoj ako je vec imala oralni sex pre tebe...Ako vam je lepo uzivaj i ne zamlacuj se na prosloscu,proslost ti moze samo unistiti vezu..
 

Back
Top