PREPORUCITE DOBRE HOROR FPS-e

Thief 1, dvojku nisam bas puno igrao... mozda je ok..
naj noviji Thief je zanimljiv ima lepu grafiku, valjda je ko kec (nivoi su slicni)...
to je vrlo mracna sunjacina u srednjem veku,
po zanru podseca na Splinter Cell... ali neki Fantasy trip... zaj*b dalazi kasnije kada iz uloge lopova prelazis u ulogu istrebljivaca svakakvih monstruma po vrlo, vrlo!!! zabacenim mracnim nivoima... (Dvorcima)
od oruzja imas mac, bodez, luk i strelu i nekakvu "svetu vodicu" (za monstrume)...
Alien, Doom i to je u istom fazonu, (hodajuce krepaline svuda oko tebe.. svetla nigde na vidiku a municije sve manje...) uzas je igra probaj to 8)
a i Far Cry je tu negde...
 
DOOM je toliko jeziv da sam se smejao....Suffering takodje....smece su oba naslova.
Pravi horori su: System Shock 2(Doom 3 je bedan pokusaj da se iskopira ova igra), Thief, Thief 3, Undying (i mora biti kada je Clive Baker opaki pisac).Far Cry mi nije jeziv.Odlican je ali je daleeeeeko od horor zanra.Moj favorit je S.Shock 2 :)
 
to se piše zajedno, ali nema veze... :wink:

Nego, jeste čuli za 'Call of cthulhu: Dark Corners of the Earth', koji doduše još nije izašao, ali izaći će, početkom '05, nije problem čekati .... Naime, reč je o genijalnom horor FPS-u, koji dosad nudi neverovatne mogućnosti, kao naprimer da igrač poludi tokom napredovanja u igri, što će se rezultovati mućenjem vida i vrtoglavicom (u igri naravno :) ) A da je strašan, to ćemo se i sami uveriti, ja sam još davne 2001, ako se nevaram, odgledao prezentaciju igre, i zaista izgleda odlično, itekako strašno. Inače, radita je po romanu Lovekraftovom romanu, a radnja je negde od 1980-1920 u Engleskoj.
 
DabaMAN:
I ljudi još nešto - Thief nije horor... :)

pa dobro, nije, ali kad krenu oni zombiji iz mraka onda nije bas ugodno. Kao i u Return to Castle Wolfensteinn...

Ne shvatam sta imate protiv Doom3. Mozda sam samo ja takav, ali meni uopste nije bilo svejedno kad je onaj demon iskocio kroz stepenice u inace mirnoj sobi. A kad je naglo otpala metalna ploca u vec "ociscenom" delu nivoa ziv sam se usr'o.
 

Back
Top