Igrica za paćenike

[Silvers]

Obećava
Poruka
61
Ako ste ikada igrali igricu I WANNA BE THE GUY, onda sigurno znate šta znači pravo terorisanje igrača od strane igrice. Ako volite da ponavljate iste akcije da biste bili milimetarski precizni i da biste time stekli reputaciju u igračkom svijetu, iskreno preporučujem da pokušate preći ovu igricu...

Iako izgleda kao 8-bitna starudija, vjerujte da to nije. Nivoi u igri kombinovani su tako da podsjećaju na najslavnije naslove iz 8-bitne ere igrica...

Dosad sam igrao na stotine igara i sve i jednu sam uspješno prešao, bez obzira da li se radilo o Segi, Nintendu, Kompjuteru, Pleš Stejšnu i svakoj drugoj konzoli... Ovo je jedina igra u mom životu koju nisam uspio da pređem, štaviše, ni da do polovine stignem...

Zaigrajte ovu igru i iskusite pravi bijes koju jedan igrač može gajiti prema igrici.
Onaj ko uspije da pobijedi ovu igru zaslužuje medalju...
 
UPOZORENJE, prilikom pokusaja DOWNLOAD-a ovog FILE-a sam dobio upozorenje da doticni FILE moze da dovede do ostecenja OS-a.
Mozda je do mog Kaspersky AV-a, a mozda i nije.
U svakom slucaju cu temu i link ostaviti jos jedno vrijeme aktivnim, dok ne vidim reakcije ostalih korisnika.
 
Ja sam prije dosta vremena skidao taj fajl i meni nikad nije pravio probleme. Inače koristio sam Kaspersky Antivirus i gadno sam se razočarao u njega, radije koristim NOD32.

U svakom slučaju igricu slobodno podražite i preko RapidShare ili Googla ili čega već, siguran sam da postoji mali milion adresa odakle se može preuzeti. Ako ste zainteresovani da isprobate nešto, onda to nešto valjda i znate naći na Internetu sami hehehe
 
Poslednja izmena:

Back
Top