Najdraži protivnik ....

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Dakle pitanje kako za vlast tako i za opoziciju ...Kog političara , koju ličnost , najviše cenite ili bolje rečeno smatrate najmanje lošom u protivničkom taboru ....

Dakle vi koji podržavate vlast ..... KO VAM JE NAJPRIHVATLJIVIJI OPOZICIONAR ....

Vi koji podržavate opoziciju ...... KO VAM JE NAJPRIHVATLJIVIJI POLITIČAR VLASTI ....
 
Svi su isti je cinjenica!

Iz sadasnje opozicije najvise ne podnosim Tomu Nikolicu, jer smatram da je jedan lazljivi lik, koji samo okrece i preokrece, prica kako je siroma, a nista ne radi kako bi se to popravilo.

A iz pozicije, pa Tadic je promasio zasto je na tom mestu, i sve ono sto radi(mada mislim da mu drugi komanduju,pa ono.. ) kao i vecina ministara i slicni njima.

A da dobro radi, paaaaaa treba se zapitati i zamisliti ko je taj?!
 
Svi su isti je cinjenica!

Iz sadasnje opozicije najvise ne podnosim Tomu Nikolicu, jer smatram da je jedan lazljivi lik, koji samo okrece i preokrece, prica kako je siroma, a nista ne radi kako bi se to popravilo.

A iz pozicije, pa Tadic je promasio zasto je na tom mestu, i sve ono sto radi(mada mislim da mu drugi komanduju,pa ono.. ) kao i vecina ministara i slicni njima.

A da dobro radi, paaaaaa treba se zapitati i zamisliti ko je taj?!


DA LI JA POSTAVLJAM PITANJA NA ARAPSKOM PA ME NE RAZUMETE???????


Dake nisam pitao KOGA NAJVIŠE NEPODNOSITE već KO VAM NAJVIŠE ODGOVARA "IZ DRUGOG TABORA" ili ako vam je draže - KO VAM NAJMANJE NEODGOVARA (mada je to leksički problematično) .....
 
Ne ARLAUČI.Nije lepo a i Zabrenjeno je pravilnikom:cool:
Cenim skoro sve koji su opstali na sceni,jako prljavoj i polu-mafijaškoj.


Ne arlaučem ...već naglašavam kako bi ste videli .... ja pitam jedno a vi kažete drugo ....


Ja pitam npr ... jel bolji pežo od renoa a vi odgovarate bolji je pasat .....Pa ko vas pita za pasat!!!!!!

I još nešto , lepo je odgovarati na temu a ne davati odgovore koje ne znače ništa .... DAKLE KO SU TI ????
 
Dakle pitanje kako za vlast tako i za opoziciju ...Kog političara , koju ličnost , najviše cenite ili bolje rečeno smatrate najmanje lošom u protivničkom taboru ....

Dakle vi koji podržavate vlast ..... KO VAM JE NAJPRIHVATLJIVIJI OPOZICIONAR ....

Vi koji podržavate opoziciju ...... KO VAM JE NAJPRIHVATLJIVIJI POLITIČAR VLASTI ....


ovo sve u varijanti kad postoji "tabor" s kojim se slazemo? hmm...
a sta da...radimo mi sto su nam svi ti tabori...jednako...neprihvatljivi? :)
 
Ne arlaučem ...već naglašavam kako bi ste videli .... ja pitam jedno a vi kažete drugo ....


Ja pitam npr ... jel bolji pežo od renoa a vi odgovarate bolji je pasat .....Pa ko vas pita za pasat!!!!!!

I još nešto , lepo je odgovarati na temu a ne davati odgovore koje ne znače ništa .... DAKLE KO SU TI ????
Mnogo si napadan i agresivan:think:
Za koju stranku radiš ovu anketu...Lajt radikale?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
ovo sve u varijanti kad postoji "tabor" s kojim se slazemo? hmm...
a sta da...radimo mi sto su nam svi ti tabori...jednako...neprihvatljivi? :)


A kako bi bilo da neodgovarate na pitanja koja vam nisu upućena????? Jeste razmišljali o tome? :think: :think:

Lm ...kada kažem tabor ...ne mislim da morate da budete član neke stranke ... ni ja nisam član ni jedne ...ali podržavam opoziciju ....pa bi imalo da navedem ko mi je najmanje neprihvatljiv iz vlasti .... i URADIĆU TO NA KRAJU ......


E sad ako nizakoga ne biste glasali te niste bliži ni opoziciji ni vlasti ...onda OVO NIJE PITANJE ZA VAS....
 

Back
Top