Fedor PORAZEN !!!

Borilački klub

Početnik
Poruka
7
Fabrizio Werdum je učinio ono što se činilo nemoguće…
Legenda je srušena. Najbolji MMA borac u istoriji Fedor Emilianenko je doživeo prvi poraz u karijeri.

capt.5f258a24da5241d08b26826e4a46f745-5f258a24da5241d08b26826e4a46f745-0.jpg


VEST i kompletan izvestaj ukljucujuci i VIDEO snimak borbe -- >

http://www.borilacki-klub.com/vesti/strikeforce-fedor-porazen/
 
Poslednja izmena:
Fedor ce i dalje ostati broj jedan,niko nije imao 30 vezanih pobeda tako da ga ovaj jedan poraz ne umanjuje kao borca ni kao licnost.Svi gube,i Fedor je morao jednom,iako mi je omiljeni borac skroz razumem da se takve stvari svima desavaju.
 
Pa da ovaj je imao priliku tri puta da se izvuče nego je forsirao napad da ga što pre slomi a zeznuo se. Sam sebe pobedio :)

Nije on sam sebe pobjedio.
Jednostavno je imao peh.
Znas li ti koliko se on puta izvlacio iz takvih situacija MINOTAURU, milion.
Stvar je...kao sto neko rece...pocetak borbe...da se ta situacija desila samo 4 minute kasnije...ne bi je iskoristio...
Da su se malo umorili i oznojili...od toga nista nebi ni bilo.

Nema opravdanja, izgubio je fer i tu je kraj svake price...krivo mi je samo zato sto je izgubio na glup nacin...da je bio nakaut, nista nebi rekao...ova poluga je...po meni, malo bez veze.
 
Nije on sam sebe pobjedio.
Jednostavno je imao peh.
Znas li ti koliko se on puta izvlacio iz takvih situacija MINOTAURU, milion.
Stvar je...kao sto neko rece...pocetak borbe...da se ta situacija desila samo 4 minute kasnije...ne bi je iskoristio...
Da su se malo umorili i oznojili...od toga nista nebi ni bilo.

Nema opravdanja, izgubio je fer i tu je kraj svake price...krivo mi je samo zato sto je izgubio na glup nacin...da je bio nakaut, nista nebi rekao...ova poluga je...po meni, malo bez veze.

Naravno , zato i kazem da je sam sebe isforsirao da dodje u tu situaciju :)
 

Back
Top