Sta kupiti decku za godisnjicu?

uskoro nam je godisnjica a ja bih da mu poklonim nesto originalno...ne bih parfem,knjigu ili tako nesto...ima li neko neku ideju??:think:

1. majica sa printom "bla bla bla" neki vasi sitni signeli
2. sat (pretekla me malavelika)
3. ako je pasionirani pusac tabakeru i neki lep upaljac
4. ako je sportista dres Srbije :)
5. ako je pecaros kesu crvica i novu "masinicu"
6. kosulju
7. flasu omiljenog pica (vino, viski, konjak...)
 
uskoro nam je godisnjica a ja bih da mu poklonim nesto originalno...ne bih parfem,knjigu ili tako nesto...ima li neko neku ideju??:think:

...jaoj ja sam poklanjala slike:aha:...dvojici, koja sam ja budala bila grdne sate sam slupala u slikanje istih...jedan me ispljuvao nakon veze jer niti moze da je skine sa zida niti da je gleda:mrgreen:,,,eto ti predloga da uvek pomisli na tebe buhahahaha:mrgreen:...idem logikom da umes makar malo da crtas...:mrgreen:
 
Ako baš nikako ne uspeš to da mu prirediš, što nije preporučljivo,
veoma snažno predlažem da to bude neki fensi kožni novčanik,
kvalitetan, može dugo da traje, i svideće mu se sigurno.

Svakako najbolja stvar koju možeš da mu kupiš za do 2 soma, 3 ako se otvoriš za neku ekskluzivu,
a biće zadovoljan, uz to u krevetu da budeš kako treba taj dan....

http://www.superkorpa.com/proizvod/muski-kozni-novcanik-mn-1a
 
...eh sada...nit' su svi muski jednaki nit' su sve godine jednake...ako devojka ima 17, 18 ne ide da ga opterecuje satom od pet, sest hiljada...ne sporim da sama kupujem prakticne stvari za poklone ali nekako mislim da u masi praktike ume da iznenadi i opcini nesto bez precizne novcane procene...licno uvek volim da kupim poklon za koji znam da doticni ne bi izdvojio novac a voli, ne samo sto se momaka tice, generalno se vodim tim nacelom...
 

Back
Top