Perfect

Savršena noć ti je kad se odvališ od piva sa društvom,pa odeš na neku svirku na kojoj otmeš mikrofon i maltretiraš svojim pevanjem sve prisutne i još ih teraš da pevaju sa tobom...ali se na kraju ipak svima svidi pa učestvuju i onda svima bude super veče.:rotf:
 
savrsena noc: prvo odemo u neki fini restoran,italijanski najbolje,konobari nam prihvataju stvari,vip sto,zvezde smo veceri i to,jedemo nesto lagano i pijemo vino,gazda ne dozvoljava nista da platimo
posle odlazimo u neki bar,gde moze i da se djuska i da se prica ,smejemo se kao lude,i tu smo zvezde veceri naravno :malav: ,prilaze nam najbolji frajeri grada cikaga ali mi nismo dosle da smuvamo nekog,ali to sam ubacila cisto da bude potpun ugodjaj,pijemo i radimo sta hocemo u principu,nijedna nema svoj mobilni sa sobom,cipele na stikletinu su mi udobne ko patofne i frizura mi se nije pokvarila ni sminka mi se nije uzyebala,ostajemo ne previse kasno i posle dodjem kuci i to je to
 
savršeno veče je gledati mog dragog u prvoj fazi raskida, pre oko 9 meseci, kako mrtav pijan igra u diskoteci u kavezu za igračice-priceless:mrgreen:

kako nisam izašla tad u grad?:dash:

obećala sam mu kožnu tangu sa leopard printom, da i meni to sam izvede.:zper:
 
savrsena noc sa "jacom" polovinom ili inace?

ako je inace - to je onda opijanje pred raspalim klubom-barom de cepaju rok i metal,onda nastavak po ulicama upoznavanje ljudi ko zna kojih i nastavak noci na trgovima i zurkama ko zna gde, u soc varijantama,na kojim cemo naravno zickati pice i ranu i tako dok nekome ne pozli,pa sprdanje sa pacijentom,isporuka na kucnu adresu i izlezavanje u krevetu ceo naredni dan :D u kratkim crtama naravno.
 
nakon sati penjanja, znojavo strokavi na kampovanju, prostres vrece na prvu ravnicu sa minimumom sanse kotrljanja nizbrdo,
legnes na nju i rasiris ruke ispod galve. smrdis ti, smrde oni <3 bonding ritual majmuna uz vatricu
 
Dobro se iskačem negde sa društvom, neko se nalupeta ko zmaj pa se svi smeju, napijemo se i naduvamo, onda posle dođe on i odemo kad se baš sve završi i svi smore i posle bude isto lepo :rumenko: i onda ustanem i nema mamurluka.
 
Šetnja, klupica, pivo, topli dom.
Večerica, zalazak sunca,
ljubav... (dobra si bila),
izlazak sunca,
doručak,
radostan dan, ptice pevaju aleluja.... :D
 
fancy vecerinka, onda koncert ili predstava na obali mora...onda fancy hotel sa king size bed i king kupatilom....

a sa drugaricama....clubbing u vip lozi u fancy clubu, sa flasom sampanjca dok se ljudi okolo jo snisu ubili od alkohola, kad mi odlazimo svojim domovima....nego sta posle? :)
 

Back
Top