The big day

Nisam razmisljala o samom cinu vencanja,vise o muskarcu za kog bih se udala,posto sam poprilicno bezvoljna i nesto mi se ne mili da se udajem tamo jednog dana....:neutral: Ali eto,ako i kad dodje,bice moja i njegova najbliza familija,par najblizih prijatelja i to je to,samo u opstini.Glamurozna vencanja do najsitnijeg detalja planirana mesecima unapred su bacanje novca,opterecujuca i ubila bi mi svaku pozitivnu misao o tom danu.

Zasto ne u crkvi? Meni je mnogo bolje samo u crkvi nego samo u opstini... Dobro, ako ste ateista onda je ok... Meni je bez veze vencanje u opstini, samo se potise jedan glupi pair, a i koliko ja znam kad zivite u vanbracnoj zajednici, posle nekoliko godina dobijete status braka... Sta dzaba praviti svadbu, kad ce vas i ovako vencati posle odredjenog vremena?:cool: Ili ja to nisam nesto upucena? :lol:
 
LIcno ja bih to sto prostije,ja ona i maticar i sve gotovo za 10 minuta(ne volim vencanje u crkvi).Ali posto se ja tu nista ne pitam,bice u nekom lokalu,oko 200-300 gostiju,muzika itd,klasicna svadba,ja bih ako nista doveo mog omiljenog DJ-a da napravi Live set od jedno sat vremena specijalno za mene i goste koji vole tu muziku,a posle toga nek svira sta hoce :)
Mada videcemo sta ce biti,imam godinu dana fore. :p
 
LIcno ja bih to sto prostije,ja ona i maticar i sve gotovo za 10 minuta(ne volim vencanje u crkvi).Ali posto se ja tu nista ne pitam,bice u nekom lokalu,oko 200-300 gostiju,muzika itd,klasicna svadba,ja bih ako nista doveo mog omiljenog DJ-a da napravi Live set od jedno sat vremena specijalno za mene i goste koji vole tu muziku,a posle toga nek svira sta hoce :)
Mada videcemo sta ce biti,imam godinu dana fore. :p

Cekate godinu dana do punoletstva? :lol: Ako, bitno da se volite...:mrgreen:
 
Zasto ne u crkvi? Meni je mnogo bolje samo u crkvi nego samo u opstini... Dobro, ako ste ateista onda je ok... Meni je bez veze vencanje u opstini, samo se potise jedan glupi pair, a i koliko ja znam kad zivite u vanbracnoj zajednici, posle nekoliko godina dobijete status braka... Sta dzaba praviti svadbu, kad ce vas i ovako vencati posle odredjenog vremena?:cool: Ili ja to nisam nesto upucena? :lol:

kao da imaš građanski važeći (zakonski) brak ako se venčaš samo u crkvi?
vanbračna zajednica se isto formalno registruje

što se pravi svadba inače? pa da tetke imaju priliku da stave mini val i obuku komplete iz pretprošle dekade, da se ujaci ponapijaju, da pevaljka prihoduje par stotiona/soma evra u dekolte, da babe traže recept za tortu, a dušebrižniciu nagađaju u kom si mesecu kad si se odlučila na brak?
 
:eek: Kako to? Ja gde god sam bila, bilo minimum 500 gostiju, narodnjaci, milion torti, prasece i jagnjece na svakom koraku... Zato i ne idem na svadbe vise...:lol:

Kad se tetka iz nemacku udavala...Eh, to je bila milina za pijenje...Ja i deda smo se otvorili...Posto smo bili od poblizu rodbinu, pred nas je stavljena kofica sa led i non-stop je bila puna sa piviki...Eh, al sam se otovrio...:mrgreen:

Ali ubedljivo najvise volim da igram u oro po svadbe...:mrgreen:
 
e,najbolja svadba na kojoj sam u zivotu bila,bila je medjunacionalna
nasa se udavala za holandjanina
dobri,holandjani nisu bas moj tip,ali bio je jedan hrvat prste da polizes
a ja sam mislila da je i on holandjanin,i dok sam stajala pored njega,vristim kevi kako je sladak,kako je sladak,misleci da me ne razume,niti da me njegova devojka razume
ali,mozete i sami zakljuciti:(

i ono,bilo je malo nasih,dosta evergrin hitova(cudno da djuskas na svadbi uz jurorimiks,recimo:)),bend stvarno dobar,i jos se konobar napalio kao nezdrav,pa sa ga stalno mustrala da mi donosi nesto,i najjace kad je keva pocela da ga maltretira:lol:
 
e,najbolja svadba na kojoj sam u zivotu bila,bila je medjunacionalna
nasa se udavala za holandjanina
dobri,holandjani nisu bas moj tip,ali bio je jedan hrvat prste da polizes
a ja sam mislila da je i on holandjanin,i dok sam stajala pored njega,vristim kevi kako je sladak,kako je sladak,misleci da me ne razume,niti da me njegova devojka razume
ali,mozete i sami zakljuciti:(

i ono,bilo je malo nasih,dosta evergrin hitova(cudno da djuskas na svadbi uz jurorimiks,recimo:)),bend stvarno dobar,i jos se konobar napalio kao nezdrav,pa sa ga stalno mustrala da mi donosi nesto,i najjace kad je keva pocela da ga maltretira:lol:

:super:
 
Ma jok,bilo je smesno:lol:
Msm,to je bila fizicka nuzda,bila sam uzasno dehidrirana.
Msm,ja sam njemu trazila da mi donese odjednom 2 litra vode,njemu bilo lakse da mi donosi 0.3l flasice.
tako da,tehnicki,opet,nije do mene:lol:
 
To u opštini je sranje, i ovako je sranje, ali to je debelo...ne, neću i treći put da kažem sranje.
Kad bih se nekim čudom udavala, volela bih da bude crkva, ono, čisto radi toga što lepo izgleda,
a to, potpisi, koji god dan da može da se ode i parafira...

A lično da li sam razmišljala...jednom mi palo na pamet, a onda se setih da ne mogu ja to ipak...

Meni prva asocijacija ko da prelazim iz jednog fudbalskog kluba u drugi, ko neki transfer, ybt...
 

Back
Top