The big day

A inace, mnogo je tu zahteva, bolje da si napravila ovako plan ko ja, onda nikako ne bi mogla da se razocaras.
mada, mislim ovo Beograd Pariz Havana to je okej, to je lako izvodljivo

Ja kontam da je sve osim normalne muzike i proslave na otvorenom izvodljivo. :)
Uvijek se nešto, da prostiš, uz j ebe, uvijek neki pijani svat naruči neku krkansku... A ja neeeeeeću to na svom vjenčanju.
Doduše, neke predobre trubače koji sviraju obrade rock pjesama...to bi bilo super.
 
Vencanje, hm? Ima da budem u samo u havajke i sa onaj lanac od cveca sto te okite s njega...I to ce da bude dress code.Ima da mi pevaju na svadbu Lady Gaga, Justin Bieber i Soulja Boy.A sam cin ima da se odrzi u nekom hedonistickom hotelu, a cin ce da obavi neki vudu vrac.

:lol:
 
Ja stvarno želim savršeno vjenčanje.

Ono, od idealne vjenčanice sa žicom, bež boje (jer jelte, bijelu nose djevice :P ) sa korzetom, kako hatorka reče "princeza" i neke bez cipelice sa maleckom petom... (moj dragi spominje odijelo i cilindar. :lol: )
Do određenog broja gostiju, koji uključuje određen broj zvanica, mahom prijatelja ,jer neću na svadbu da zovem neke ljude za koje nisam čula ili sam ih vidjela 2 puta u životu,samo zato što su mi rodbina.
Od muzike malo svega, neki dobar bend,ja i muž biramo plej listu,ne dolaze u obzir izmjene... (moj momak hoće da zove Rammstein da nam svira. :roll: )
Kasnije DJ.
Hrana tradicionalna srpska, samo bez kupus-salate i masne svinjetine. :/ Sve mora biti idealno aranžirano.
Tortu bih povjerila mami moje najbolje drugarice, koja inače fenomenalno pravi torte. Bila bi veeelika, na 3 sprata, sa bež fondanom, i zlatnim šarama u nekom retro fazonu... da mi idu uz vjenčanicu.
Bilo bi idealno da ljeti bude vjenčanje, da negdje vani može da se odigra sva ta parada, sa matičarem... crkva je malo upitna, jer moj dragi nema teorije da se krsti, jer je totalni ateista... iako bih ja voljela sve ono sa oltarom.
Mada, u Jugi su se ljudi vječnavali samo u opštini i ništa im nije falilo.

Poslije toga, kad ispratimo goste, nas dvoje idemo svojoj kućici, onaj fazon sa pragom, a zatim prebrojimo pare od slatke :lol: i spavamo.
Na stolu u kuhinji su avionske karte - Beograd-Pariz-Havana, a koferi su već spakovani.
Ujutro se budimo,vodimo ljubav, ja pravim doručak, on kuha kafu, zatim sjedamo u auto i pičimo za BG na avion.


Ovako bi bilo idealno...

ne misliš valjda na onu žicu ispod haljine što pravi kupu od haljine?
u Jugoslaviji? šta drugde su se ljudi venčavali samo u opštinama i falilo im nešto?
defenitivno sve Balkanke pate da budu domaćice...

za goste ok. i za dečkovo nekrtavanje. tadiciionalna srpska bez svinjčeta? i uvek neke tetke prave torte.... o Srbiiiiii
 
rok trubaci su zakon, nemas ti pojma :)


nego da, mogla sam i vuvuzele ubaciti u cijelu prichu.

vuvuzelački kvintet bi svakako bio prigodniji

evo moj skrinplej.

izravnjamo jedno 5 ektara placa u reci
postavimo šatru 2000x1000 metara od belog platna
unutra imamo lila draperije sa zlatnim kićankama
klime i plazma ekrane
astali sa roze ruže i satenske zlatne presvlake na stolice
dole bordo tepih
posut laticama belih ruža
na sredini fontana od leda u obliku falusa odakle se sliva vinjak
torta na 18 spratova u lila-zalatnoj boji
služi se 15 hladnih predjela 4 čorbe 12 glavnih jela i 55 praciji 40 jagnjadi i još 67 torti
na glavnu binu zabavljaju sinan, stoja i seka
glavni gost je ceca
i još 5-6 bendova narodne orijentacije
narodni trubači, armonikaški orkestra i boki milošević
95 radnika obezbedjenja muskog pola od 2m i 120kg min volovskih vratova i niko manji od 20 cm
i na kraju se svi napiju i mladoženja se izje.be s pola obezbedjenja
a mlada kaže okej idemo u našu vilu od 7 spratovi u vlasotnice
 
ne misliš valjda na onu žicu ispod haljine što pravi kupu od haljine?
u Jugoslaviji? šta drugde su se ljudi venčavali samo u opštinama i falilo im nešto?
defenitivno sve Balkanke pate da budu domaćice...

za goste ok. i za dečkovo nekrtavanje. tadiciionalna srpska bez svinjčeta? i uvek neke tetke prave torte.... o Srbiiiiii

1. ne, na dnu je samo žica, da bude okrugla i da se ne vuče po zemlji.
2. to što sam rekla odnosi se konkretno na naše prostore,nisam spominjala svijet.
ne karikiraj moju izjavu, molim te.
3. pa šta bih trebala uraditi? možda naručiti da mi dobra vila napravi doručak? čekati da se sam napravi?
uostalom, rekla sam da bih ja napravila doručak,a on kafu, što znači da je posao podijeljen... ne da bih ja sve uradila. a i što da ne? za osobu koju volim učinila bih sve.
i da, u svojoj kući ću biti domaćica, a ne gost. moja kuća će biti dom,a ne hotel.
a na poslu ću biti ono što sama sebi omogućim,odnosno ono što postanem završenim studijima.
 
vuvuzelački kvintet bi svakako bio prigodniji

evo moj skrinplej.

izravnjamo jedno 5 ektara placa u reci
postavimo šatru 2000x1000 metara od belog platna
unutra imamo lila draperije sa zlatnim kićankama
klime i plazma ekrane
astali sa roze ruže i satenske zlatne presvlake na stolice
dole bordo tepih
posut laticama belih ruža
na sredini fontana od leda u obliku falusa odakle se sliva vinjak
torta na 18 spratova u lila-zalatnoj boji
služi se 15 hladnih predjela 4 čorbe 12 glavnih jela i 55 praciji 40 jagnjadi i još 67 torti
na glavnu binu zabavljaju sinan, stoja i seka
glavni gost je ceca
i još 5-6 bendova narodne orijentacije
narodni trubači, armonikaški orkestra i boki milošević
95 radnika obezbedjenja muskog pola od 2m i 120kg min volovskih vratova i niko manji od 20 cm
i na kraju se svi napiju i mladoženja se izje.be s pola obezbedjenja
a mlada kaže okej idemo u našu vilu od 7 spratovi u vlasotnice

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
reputacija momentalno.
 
vuvuzelački kvintet bi svakako bio prigodniji

evo moj skrinplej.

izravnjamo jedno 5 ektara placa u reci
postavimo šatru 2000x1000 metara od belog platna
unutra imamo lila draperije sa zlatnim kićankama
klime i plazma ekrane
astali sa roze ruže i satenske zlatne presvlake na stolice
dole bordo tepih
posut laticama belih ruža
na sredini fontana od leda u obliku falusa odakle se sliva vinjak
torta na 18 spratova u lila-zalatnoj boji
služi se 15 hladnih predjela 4 čorbe 12 glavnih jela i 55 praciji 40 jagnjadi i još 67 torti
na glavnu binu zabavljaju sinan, stoja i seka
glavni gost je ceca
i još 5-6 bendova narodne orijentacije
narodni trubači, armonikaški orkestra i boki milošević
95 radnika obezbedjenja muskog pola od 2m i 120kg min volovskih vratova i niko manji od 20 cm
i na kraju se svi napiju i mladoženja se izje.be s pola obezbedjenja
a mlada kaže okej idemo u našu vilu od 7 spratovi u vlasotnice

Ti li si od nasi?
 
ha pa iskreno nisam razmishljala,al evo uzivecu se sad :lol:

hmm...pa to bi bilo neko malo ''skromno'' venchanje na nekom egzotichnom ostrvu :lol:
venchanica...ko za princeze, onako shiroka, bela naravno :) par ljudi,mozhe blea na nekoj plazhi i tako.. :mrgreen:
ne bih se ljutila kad bi kao poklon od kumova dobila josh i krstarenje :lol:
 

Back
Top