Да ли ће доћи

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Да ли сте некад чекали неког до кога вам је много стало а не знате да ли ће доћи.А вама криво , тешко и све најгоре.Неизвесност ....има ли ишта горе....
 
Да ли сте некад чекали неког до кога вам је много стало а не знате да ли ће доћи.А вама криво , тешко и све најгоре.Неизвесност ....има ли ишта горе....

Nikad nisam imala posla sa neodgovornim muškarcima...tako da nemam pojma.:kafa:

Najviše me nervira neizvesnost u poslu ali to nije tema.:aha:
 
Да ли сте некад чекали неког до кога вам је много стало а не знате да ли ће доћи.А вама криво , тешко и све најгоре.Неизвесност ....има ли ишта горе....

Da. Sad.:(
I čas sam besna čas sam tužna, mnogo mi je krivo i dodje mi da ga ubijem bar da ne postoji ako već nije sa mnom.:sad2:
pošto da ubijam sebe-ne ide. još sam mlada, on je stariji od mene, proživeo koliko je proživeo-pa eto logičnije mi da njega ubijem:zcepanje:

nedostaje mi:( :heart:moje, kreten jedan.
sad je verovatno i otišao na put, ko zna da li će i da se vrati ili će da ostane tamo.
pa mi ne ostaje ništa drugo nego da čekam...:(
i da se nadam....
 
Da. Sad.:(
I čas sam besna čas sam tužna, mnogo mi je krivo i dodje mi da ga ubijem bar da ne postoji ako već nije sa mnom.:sad2:
pošto da ubijam sebe-ne ide. još sam mlada, on je stariji od mene, proživeo koliko je proživeo-pa eto logičnije mi da njega ubijem:zcepanje:

nedostaje mi:( :heart:moje, kreten jedan.
sad je verovatno i otišao na put, ko zna da li će i da se vrati ili će da ostane tamo.
pa mi ne ostaje ništa drugo nego da čekam...:(
i da se nadam....

Ево ја ћу то да урадим за тебе али после да чекаш мене.:)
 

Back
Top