pitam se...

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.268
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)
 
nisam do sad ni sa kim četovala, uopšte i ne idem na čet, ne volim to.
ali kontam da bi možda i moglo da se prenese i u realan život, samo zavisi šta se podrazumeva pod tim.
prijateljstvo? -ok.
ljubav?-nisam baš 100% sigurna, ali ako prilikom upoznavanja uživo ima hemije onda je i to ok, što da ne.:D
mada lično ne preferiram upoznavanje i van interneta.:)
 
nisam do sad ni sa kim četovala, uopšte i ne idem na čet, ne volim to.
ali kontam da bi možda i moglo da se prenese i u realan život, samo zavisi šta se podrazumeva pod tim.
prijateljstvo? -ok.
ljubav?-nisam baš 100% sigurna, ali ako prilikom upoznavanja uživo ima hemije onda je i to ok, što da ne.:D
mada lično ne preferiram upoznavanje i van interneta.:)

Ni ja donedavno nisam cetovala, ali eto desilo se.
Nije mi krajnji cilj upoznavanje, bila bih zadovoljna i virtuelnim prijateljstvom, jedino sto me brine je sto u medjuvremenu cure informacije (sa moje strane prave)...
Ono sto me zanima je da li su se necije sumlje u pogledu identiteta obistinile:think:
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva?

da
više puta :D

Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo?

trajalo je, traje, trajaće...

Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?

da

Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?

ne mora da znači
uopšte

Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

:think:

Iskreno vasa,
A.L.;)

tisuću poljubaca od ej ti, Pere i poštara Duje, što voli vas i štuje

:lol:
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)

Četujem sa dosta ljudi u glavnom ih sve znam u RL tako da iznenađenja nema.:manikir:

Ako sumnjaš traži da se vidite u RL možda će ti tada neke stvari biti jasnije.;)
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)

jesam, mnogo puta...
...trajalo mesecima, završilo se nikako...misim...znam...obično se završi planiranjem susreta, razmenom broja telefona, blabla...ali toga kod mene nema što zbog kilometraže, što zbog nevoljnosti...
...sumnjao sam u jednom slučaju da se radi o osobi suprotnog pola od onog kojim se polom predstavlja, ali se kasnije ispostavilo da moje sumnje nisu opravdane...

...naravno da smatram da je moguće...misim...šta...ovde sam kao fin, a u realu se isposvađamo...ne razumem...naravno da ako neko ovde nađe zajednički jezik, to može i u realu...
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)
na krsti razmjenjujem poruke, ali ne u lj/s smislu, ako onaj drugi krene tom stazom, ignorisem ga
 
Četujem sa dosta ljudi u glavnom ih sve znam u RL tako da iznenađenja nema.:manikir:

Ako sumnjaš traži da se vidite u RL možda će ti tada neke stvari biti jasnije.;)


Tada bi mi sigurno sve bilo jasno;)
Nisam ni za upoznavanje niti protiv njega, samo bih zelela da sto duze ostanem u konfornoj zoni, tj. da caskam, a da ne ispadnem magarac:rumenko:




jesam, mnogo puta...
...trajalo mesecima, završilo se nikako...misim...znam...obično se završi planiranjem susreta, razmenom broja telefona, blabla...ali toga kod mene nema što zbog kilometraže, što zbog nevoljnosti...
...sumnjao sam u jednom slučaju da se radi o osobi suprotnog pola od onog kojim se polom predstavlja, ali se kasnije ispostavilo da moje sumnje nisu opravdane......


Konacno i muski komentar:super: Zavrsilo se nikako u kom smislu? Je li te nesto opasno nalagala?
Da li se zavrsilo u virtuelnom svetu, gde je i pocelo?

...naravno da smatram da je moguće...misim...šta...ovde sam kao fin, a u realu se isposvađamo...ne razumem...naravno da ako neko ovde nađe zajednički jezik, to može i u realu...

Da, ali ovde je lakse pretvarati se...Uz to, ne vidim ni lice ni oci...kako to mozes uporedjivati sa stvarnom komunikacijom? Vrlo cesto se ispostavi da te neko koga mislis da poznajes i u RL iznenadi, a kamoli ovako...





na krsti razmjenjujem poruke, ali ne u lj/s smislu, ako onaj drugi krene tom stazom, ignorisem ga

Ne razmenjujem ni ja ljubavne poruke, salimo se:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Ne, to se ne moze preneti u RL jer mi smo svi gener is a n i prog ra mi *space* //end// var a = Math.abs(this.a), b = Math.abs(this.b), t;
if (a < b) {
t = b; b = a; a = t; // swap variables
}
while (b != 0) {
t = b;
b = a % b;
a = t;
 
Ne, to se ne moze preneti u RL jer mi smo svi gener is a n i prog ra mi *space* //end// var a = Math.abs(this.a), b = Math.abs(this.b), t;
if (a < b) {
t = b; b = a; a = t; // swap variables
}
while (b != 0) {
t = b;
b = a % b;
a = t;

Uz tako slatku facu ne ide ovakvo robotsko objasnjenje...
Objasni mi poblize kakve veze tranzitivnost ima sa ljudima, konkretnije sa mojim pitanjem:think:
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)

Naravno da se moze preneti i u realan zivot.
Jednom sam se razocarao,ali me proslo:)
Nemam losih iskustava sa time.
Uopsteno,nemam losih iskustava sa osobama suprotnog pola.
Sa muskarcima sa foruma nemam cak ni to jedno negativno iskustvo,tu je sve ok.
Ali,za razliku od tebe ja sam muskarac,mene ne moze niko da siluje(mada ne bi bilo lose:lol:),a ti ipak pripazi,sta da ti kazem.:neutral:
 
Naravno da se moze preneti i u realan zivot.
Jednom sam se razocarao,ali me proslo:)
Nemam losih iskustava sa time.
Uopsteno,nemam losih iskustava sa osobama suprotnog pola.
Sa muskarcima sa foruma nemam cak ni to jedno negativno iskustvo,tu je sve ok.
Ali,za razliku od tebe ja sam muskarac,mene ne moze niko da siluje(mada ne bi bilo lose:lol:),a ti ipak pripazi,sta da ti kazem.:neutral:

Pa kako bi i imao losih iskustava kad tako izgledas?
Stavise, pripazi se, mogla bih se pojaviti iza nekog coska u nekoj mracnoj ulicici pa da ti se zelja ispuni;)
 
Konacno i muski komentar:super: Zavrsilo se nikako u kom smislu? Je li te nesto opasno nalagala?
Da li se zavrsilo u virtuelnom svetu, gde je i pocelo?
- završilo u smislu da do sada nije bilo ni jednog susreta in vivo...
- da, završilo se u virtuelnom svetu, gde je i počelo...mojom voljom...
- šta da ti kažem...verovatno sam u međuvremenu kroz život naučio da lepo pročitam čoveka...
 
- završilo u smislu da do sada nije bilo ni jednog susreta in vivo...
- da, završilo se u virtuelnom svetu, gde je i počelo...mojom voljom...
- šta da ti kažem...verovatno sam u međuvremenu kroz život naučio da lepo pročitam [/B]čoveka...

:ok:
Ovo si jako lepo rekao.Forum moze u velikoj meri da otvori oci ljudima,narocito dopisivanje.
 
e i sada se sećam kada mi je iskočio prvi prozorčić jednog yahoo messagera sa samo dva slova "Hi"..Pa kad se pojavio ICQ, pa Odigo, pa MSN, pa sam sad i zaboravio koji su sve bili. Pa javne chat-rooms..Pa su onda došli skeneri, pa fotografije od ko zna koliko megabajta koje su se otvarale toliko sporo da si mogao kafu da popiješ dok se nekome vidi čelo..Pa iznenađenja, pa razočaranja..Facebook je smešan kako je to uzbudljivo bilo. Modemi spori, veza još sporija, pa se ICQ smrzne u sred neke važne rečencice..Pa prva upoznavanja..Bilo je tada jako malo ljudi u Srbiji uopšte na netu i skoro svi su se međusobno imali na chat listama, a da nisu ni znali..Pa prvi dolasci iz inostranstva da se "velike ljubavi" vide uživo jao jao jao..
 
e i sada se sećam kada mi je iskočio prvi prozorčić jednog yahoo messagera sa samo dva slova "Hi"..Pa kad se pojavio ICQ, pa Odigo, pa MSN, pa sam sad i zaboravio koji su sve bili. Pa javne chat-rooms..Pa su onda došli skeneri, pa fotografije od ko zna koliko megabajta koje su se otvarale toliko sporo da si mogao kafu da popiješ dok se nekome vidi čelo..Pa iznenađenja, pa razočaranja..Facebook je smešan kako je to uzbudljivo bilo. Modemi spori, veza još sporija, pa se ICQ smrzne u sred neke važne rečencice..Pa prva upoznavanja..Bilo je tada jako malo ljudi u Srbiji uopšte na netu i skoro svi su se međusobno imali na chat listama, a da nisu ni znali..Pa prvi dolasci iz inostranstva da se "velike ljubavi" vide uživo jao jao jao..

mora da smo generacija, i ja sve to pamtim :D
 
Da li ste nekad cetovali sa nekim sa foruma i kakva su vam iskustva? Koliko je to trajalo i kako se zavrsilo? Da li ste sumljali da onaj sa kim se dopisujete nije onaj za kog se izdaje, u smislu identiteta, cak iako vam posalje gomilu svojih slika?
Da li smatrate da ukoliko 2 osobe fino komuniciraju na taj nacin, da se to moze preneti i u realan zivot?
Ne stedite reci, detalji su pozeljni
i, naravno, podrazumeva se da budete ozbiljni:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.;)

de si aki?:D
šta radi marko?
 

Back
Top