MAIL

boom78

Početnik
Poruka
14
Kako da podesim komp tako da me obavestava kad dobijem poruku ili mi je za to potreban neki progracic? Ovo mi je strasno zanimljivo jer sam on-line i strasno me smara da non-stop idem na Yahoo itd. :shock:
 
E-Promter..Stoji u sys trayu, podesish ga na koliko vremena da ti proverava nalog, tako da ne morash da non stop jurcash.
nalepnajajpeg3b.jpg
 
Pa ja jednostavno otvorim Netscape Mail, podesim da me zvukom i pop-upom obavestava kad stigne mail na bilo koji nalog, minimizujem ga, i to je to. Iskoci mali prozorcic dole desno kad posta stigne, automatski downloaduje..
 
heh... Ako mozes da nabavis INVITE za Gmail, otvori nalog i skini programce Gmail Notifier. Stoji u systray i javlja ti kada ti stize e-mail i moze da prikaze ime onog koji salje i jedan deo poruke. Mnogo dobra stvar.
p0z! :wink:
 
codemaker:
Pa ja jednostavno otvorim Netscape Mail, podesim da me zvukom i pop-upom obavestava kad stigne mail na bilo koji nalog, minimizujem ga, i to je to. Iskoci mali prozorcic dole desno kad posta stigne, automatski downloaduje..

Koja ti je verzija NetScape-a i da li moze na procesoru od 155MhZ? Mozes li proveriti u svojoj dokumentaciji pa mi javiti na brana@hotmail.com?

Ja koristim NetScape Communicator 4,7, hteo bih 7,0 ako moze na 150MhZ... (imam 128Mbt RAM) i dovoljan HDD samo procesor ah taj procesor...
 
Uh, vucice se na tom procesoru i to gadno... Ako ti nije do browsera (a i da jeste) bolje skini Mozilla Thunderbird - baziran na optimizovanom NSMail-u a ne ucitava browser i jos tonu gluposti pored toga, tako da ce sigurno brze raditi...

A kad ti zatreba browser, Mozilla Firefox nema premca... Izasla je verzija 1.0 i sad vec vredi polako zaboraviti na Netscape... Ja sam to ucinio po prvi put u zivotu ;)
 
boom78:
Kako da podesim komp tako da me obavestava kad dobijem poruku ili mi je za to potreban neki progracic? Ovo mi je strasno zanimljivo jer sam on-line i strasno me smara da non-stop idem na Yahoo itd. :shock:
Ja koristim POP Peeper. Mozes ga skinuti na www.poppeeper.com! Uzivaj!!!
 

Back
Top