Само да вам пожелим Срећан Празник !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Хеј Словени још сте живи!

Дан пријатељства зван јединство Словена ,који слави више од 270.000.000 Словена широм света,сваке године 25 јуна!

Дан пријатељства, јединство Словена сматра се државним празником Русије, који потиче из заједничких словенских корена и културних традиција и обичаја. Славе га Руси,Украјинци, Пољаци, Срби, Белоруси и Словаци, , Чеси и Бугари, без обзира где сада живе.

Повезан је са пансловенским покретом који је овај празник прогласио у Јуну 1848 године.

Словени чине највећи део Европе, као и Словени су већином у следећим земљама: Белорусија, Бугарска, Босна и Херцеговина, Македонија, Пољска, Русија, Словачка, Србија, Словенија, Украјина, Хрватска, Црна Гора, Чешка Република.Република Српска итд.

Хеј Славени, јоште живи
Дух наших дедова
Док за народ срце бије
Њихових синова.

Живи, живи дух славенски
Живеће веков'ма
Залуд прети понор пакла,
Залуд ватра грома.

Нек' се сада и над нама
Буром све разнесе
Стена пуца, дуб се слама,
Земља нек' се тресе.

Ми стојимо постојано
Кано клисурине,
Проклет био издајица
Своје домовине

День дружбы, единения славян — праздник объединяющий более 270.000.000 славян по всей планете. Отмечается ежегодно, 25 июня

День дружбы, единения славян по праву считается народным праздником, идущим от общих славянских корней, культурных традиций и обычаев. Его отмечают русские и украинцы, поляки и сербы, белорусы и словаки, словенцы, чехи и болгары независимо от того, где они сейчас проживают.

День единения славян призван сплотить разные ветви славянства и упрочить связь поколений, чтобы сохранить многовековую дружбу и культуру славян.

День дружбы, единения славян не является нерабочим днём, если, в зависимости от года не попадает на выходной.

пс
Званична химна је била Хеј Словени ,још сте живи?

Срећан Празник;)
 
Застава Словена, усвојена на Пансловенској конвенцији у Прагу 1848. године

180px-Pan-Slavic_flag.svg.png
 
Хеј Словени још сте живи!

Дан пријатељства зван јединство Словена ,који слави више од 270.000.000 Словена широм света,сваке године 25 јуна!

Дан пријатељства, јединство Словена сматра се државним празником Русије, који потиче из заједничких словенских корена и културних традиција и обичаја. Славе га Руси,Украјинци, Пољаци, Срби, Белоруси и Словаци, , Чеси и Бугари, без обзира где сада живе.

Повезан је са пансловенским покретом који је овај празник прогласио у Јуну 1848 године.

Словени чине највећи део Европе, као и Словени су већином у следећим земљама: Белорусија, Бугарска, Босна и Херцеговина, Македонија, Пољска, Русија, Словачка, Србија, Словенија, Украјина, Хрватска, Црна Гора, Чешка Република.Република Српска итд.

Хеј Славени, јоште живи
Дух наших дедова
Док за народ срце бије
Њихових синова.

Живи, живи дух славенски
Живеће веков'ма
Залуд прети понор пакла,
Залуд ватра грома.

Нек' се сада и над нама
Буром све разнесе
Стена пуца, дуб се слама,
Земља нек' се тресе.

Ми стојимо постојано
Кано клисурине,
Проклет био издајица
Своје домовине

День дружбы, единения славян — праздник объединяющий более 270.000.000 славян по всей планете. Отмечается ежегодно, 25 июня

День дружбы, единения славян по праву считается народным праздником, идущим от общих славянских корней, культурных традиций и обычаев. Его отмечают русские и украинцы, поляки и сербы, белорусы и словаки, словенцы, чехи и болгары независимо от того, где они сейчас проживают.

День единения славян призван сплотить разные ветви славянства и упрочить связь поколений, чтобы сохранить многовековую дружбу и культуру славян.

День дружбы, единения славян не является нерабочим днём, если, в зависимости от года не попадает на выходной.

пс
Званична химна је била Хеј Словени ,још сте живи?

Срећан Празник;)

Imam 2 pitanja za tebe?

1. Pošto je himna koju citiraš HIMNA JUŽNIH SLOVENA .... da li se KOMUNISTI zalažu za ponovno ujedinjenje SFRJ .... ?

2. Da li si ovaj praznik čestitala i Aleksandru Vulinu?
 
180px-Pan-Slavic_flag.svg.png


Мајка Русија слави дан своје деце ,ма где год да су сада!

Možda je tebi Majka ali MENI NIJE ..... Dobro znam ko su mi otac i majka ..... Srbija mi je otadžbina i domovina ...... A PO POREKLU SAM SLOVEN ....

Rusija mi nije ništa, ali je Srbiji potencijalni partner za saradnju .......

E sada ako je tebe porodila Rusija .... to je fenomen ......al to je tvoja stvar ... ne generalizuj .....
 
Молим вас без вређања отворила сам тему јер мајка Русија слави празник своје деце,ма где сада да су!То једино мајка може!

Хвала на пажњи и срећан вам празник


A nisi mi ODGOVORILA NA ONA DVA PITANJA? .....

a imam i 3 .....

Kažeš kako je diskutabilno da li su Hrvati SLOVENI? Kako to kad štićenik vas komunista Vojislav Šešelj kaže da su oni pokatoličeni SRBI? :think: :think:

Da da isti onaj šešelj koji je prvi napadao komuniste a sada je njihov štićenik .... nije neistina ALI JESTE APSURD!!!!
 
Молим вас без вређања отворила сам тему јер мајка Русија слави празник своје деце,ма где сада да су!То једино мајка може!

Хвала на пажњи и срећан вам празник

Моја мајка се не зове Русија.

А твоја?

П.С.
Како се зове тата?
П.П.С.
У колико је Русија нечија мајка, онда су комунисти на челу са Стаљином абортирана деца!
 

Back
Top