There's something about you, baby...

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.831
Inspiracija: Ne znam. Prosto mi je palo na pamet dok sam vukla teška kolica sa pijace i

pevušila: There's something about you, baby, that makes me want to give it to you.. :lol:

:zper:

Dakle, da li vam se ikada desilo da vas privuče osoba suprotnog pola koja nije ni nešto posebno

lepa, niti zgodna nego prosto ima ono nešto u sebi...

I, nemojte da krenete da pričate o poznatim ličnostima. Znači, odnosi se na osobe iz običnog,

svakodnevnog života. Koje možete videti svaki dan na ulici.:)
 
lepo je to, nekako je izgubljeno za vec'inu koji zzale svo izgubljeno a ispada tako opshte i prosto da i nije bilo ikada vredno pazznje.

Tvoja pazznja nije takva, naravno da c'e ti i tezze moci da zapadne i izgubljeno, a i ochaj od nekog ne ostvarenog visheg cilja,
 
Bolje se mani Majkla Dzeksona i neces imati takve fleseve...

owned-3950.jpg


:lol::lol:
 
Inspiracija: Ne znam. Prosto mi je palo na pamet dok sam vukla teška kolica sa pijace i

pevušila: There's something about you, baby, that makes me want to give it to you.. :lol:

:zper:

Dakle, da li vam se ikada desilo da vas privuče osoba suprotnog pola koja nije ni nešto posebno

lepa, niti zgodna nego prosto ima ono nešto u sebi...

I, nemojte da krenete da pričate o poznatim ličnostima. Znači, odnosi se na osobe iz običnog,

svakodnevnog života. Koje možete videti svaki dan na ulici.:)

bilo jednom, najsladja greška u mom životu:heart:
a možda i dve:think:
 
Inspiracija: Ne znam. Prosto mi je palo na pamet dok sam vukla teška kolica sa pijace i

pevušila: There's something about you, baby, that makes me want to give it to you.. :lol:

:zper:

Dakle, da li vam se ikada desilo da vas privuče osoba suprotnog pola koja nije ni nešto posebno

lepa, niti zgodna nego prosto ima ono nešto u sebi...

I, nemojte da krenete da pričate o poznatim ličnostima. Znači, odnosi se na osobe iz običnog,

svakodnevnog života. Koje možete videti svaki dan na ulici.:)

ne
posto ako me privlaci neka osoba ,znaci da mora meni da bude lepa makar svima ostalima bila ruzna
tako da ...ne
 

Back
Top