windovs 7, monitor i tv

darko darko

Ističe se
Poruka
2.567
E ovako, mogao sam da pustim film, i na xp, i na 7, na tv i na monitor, na XP sam znao u kontrol panelu tv setap, u nvidia setings, ali na windovs 7 neznam kako ide, dali zna neko ....
Znaci radilo je pre par dana, kablovi su povezani, samo treba pokrenuti setup ponovo u nvidia , ali neznam kako, cesto nestaje struje, a onda se sve sjbe....
 
U nVidia Control Panelu ideš na Setup multiple displays, ako si pravilno sve povezao trebao bi videti TV.
Opciju clone display koristiš ako hoćeš isti sadržaj i na kompu i na TV-u, a extend display kada želiš različit sadržaj, tada "prevučeš" recimo film na TV, a na kompu recimo ideš na net.
 
hvala uradjeno
elem da pitam i ovo, jel postoji besplatna verzija patrition magic za deljenje diska, podeljen mi je c i d ali hocu da povecam malo c disk posto ima samo 50 giga
skidao sam program ali postoji samo demo verzija koja neuradi do kraja .....
 
Poslednja izmena:
Imam loše iskustvo sa tim programima za particionisanje kod win 7, naime win 7 pri instalaciji napravi jednu skrivenu particiju koja služi za oporavak sistema, veličine oko 100MB, e sad dešavalo mi se da nakon instalacije sa nekim od tih programa delim disk, komp se restartuje i desi se to da se ta skrivena particija pojavi kao C, a na njoj nema potrebnih fajlova za dizanje sistema i onda sam se "vadio" sa nekim alatkama. Našao sam negde jedan besplatan software koji je fenomenalno radio, bez resetovanja i sl. delio disk, ali ne mogu da se setim imena, niti da ga pronađem na kompu, ali ako isti pronađem javiću ti sigurno. Inače preporučujem delenje diska na početku instalacije win7.
 
Poslednja izmena:

Back
Top