pokojna Dr Karla Tarner

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
Ukoliko bismo želili da sa četiri reči opišemo život istražiteljke abdukcija, Dr. Ph. Karle Tarner, te reči bi mogle da glase: neustrašivi aktivista za ljudska prava. Nekadašnji predavač na koledžu, sa doktoratom iz staroengleske književnosti, odbranjenim na Univerzitetu u Severnom Teksasu. Ona je bila uverena da vanzemaljci nisu tu da bi nam pomogli da pronađemo izlaz, već da bi nam ukrali suverenitet nad našim dušama.

Karla_Turner_webpic.jpg
 
Naučnik i aktivista, rođena 1947, Karla Tarner se bavila abdukcijama vanzemaljaca od 1988. Došla je do zaključka da ponašanje vanzemaljaca pokazuje dve osnovne karakteristike: lažljivost i okrutnost.

U jednom od najpotresnijih izveštaja u analima vanzemaljskih otmica Tarnerova u „Masquerade of Angels“ prenosi Tedovu priču, kako se kao osmogodišnji dečak zajedno sa svojom bakom našao u NLO-u, okružen različitim vanzemaljcima, uključujući i visoke reptile. Vanzemaljci su doveli bakinog muža, koji je bio mrtav već šest godina, i insistirali da vodi ljubav sa njim. Tokom akta deda se preobrazio u visokog reptila. Reptil je sada zahtevao da vodi ljubav sa Tedom. Dečakova baka je odbila da to dopusti, nakon čega su vanzemaljci zapretili da će biti mrtva ukoliko se ne pokori. Posle dva dana baka je zaista umrla od snažnog srčanog udara.
 
ali, nekoliko mi stvari nije jasno, definitivno...
prvo, otkad profesori knjizevnosti rade obdukcije?
drugo, odakle joj lesevi vanzemaljaca?
i trece, kako su to vanzemaljci insistirali da deda, koji je mrtav vec sest godina, vodi ljubav sa nekim???
1. otimali su nju i njenu decu i muza, od tada pa do svoje (prerane) smrti se bavila tim fenomenom jer je pogodio celu njenu porodicu. I ne radi ona obdukcije to radi vanzemaljci.
2. Ama covece ne radi se ovde o obdukciji vanzemaljaca, nego obdukciji ljudi od strane vanzemaljaca
3. Nije to pravi deda nego hologramska projekcija. Opticka iluzija koju projektuju na babu da od vanzemaljca vidi njega.
 
1. otimali su nju i njenu decu i muza, od tada pa do svoje (prerane) smrti se bavila tim fenomenom jer je pogodio celu njenu porodicu. I ne radi ona obdukcije to radi vanzemaljci.
2. Ama covece ne radi se ovde o obdukciji vanzemaljaca, nego obdukciji ljudi od strane vanzemaljaca
3. Nije to pravi deda nego hologramska projekcija. Opticka iluzija koju projektuju na babu da od vanzemaljca vidi njega.

1. u njenoj biografiji pise da je imala jedno dete, sina.
2. ne radi se o obdukciji ljudi (alien abduction jeste otmica od strane vanzemaljaca)
3. nit je pravi deda, nit nesto drugo, nego videla zena da vise kinte ima od ufo pisanija nego od koledja :cool:
 
pa, stvarno... tolike otmice vanzemaljaca, pa rade obdukcije... pa jos koliko vrsta vanzemaljaca... neki su mali zeleni, drugi visoki po 2-3 metra, neki krvozedni, neki dobri, neki sexualni manijaci... bas me cudi da do sada ni ja niti bilo ko koga znam nismo videli ni jednog... ah da, iz nekog razloga su se nameracili bas na teritoriju SADa, pa ih je tamo video skoro svaki drugi ili treci covek... samo mi nije jasno kako to oni tako pored svih tih slinih radara koje posudeju vojske svih drzava, silnih kontrola leta na milion aerodroma sirom planete zemlje, teleskopa iz milion astronomskih laboratorija sirom nase planete, satelita, kamera postavljenih svuda po gradovima... i jos milioni ociju uprtih u nebo koji rade za ove organizacije i kojima je jedini posao da prate letece objekte uspeju tako da se prosunjaju i kidnapuju ljude i svasta ima rade negde (ne zna se gde)... a NASA se ubi trazeci vanzemaljce i nikako da nadje ni jednog, cak i tolike pare potrosili da naprave opremu specijalno za njih, ali oni mangupi nece da se jave, nego se kao lopovi prisunjaju nocu i kradu ljude, a posle ih vrate kao da nista nije bilo, pa oni posle pisu knjige i pricaju o tome na sva zvona i zgrcu debele pare - zakljucak: Milica je u pravu
 
Kljucno je to "Ukrali suverenitet nad NASIM dusama"

„Masquerade of Angels“

Mnogi se suvereniteta nad dusom odricu dobrovoljno u strahu od bola.

Zaklucak NASA je u odnosu na njih kao kad bi se kisne gliste organizovale i napravile agenciju za izucavanje svemira.

Milica je po obicaju lupila, pa je posle izguglala razliku izmedju A-bdukcije u 0-bdukcije.

Obdukcija =Autopsy http://translate.google.com/#sr|en|obdukcija
Abduction=Otmica http://translate.google.com/#en|sr|abduction

Milica je ponovo povrsna.
I spamuje pdf.

@TEMA Nije svako humanoidno bice koje ima krila andjeo.
Ili - nisu svi andjeli, "andjeli"
 
nit je pravi deda, nit nesto drugo, nego videla zena da vise kinte ima od ufo pisanija nego od koledja :cool:
Da je kinta u pitanju ne bi umrla gotovo iste nedelje kada i Phil Schnieder koji je radio kao geolog i inzenjer za vladu na podzemnim bazama i izneo identicne podatke o vanzemaljcima kao i ona. Ocigledno da su tog crnog januara 1996. imali plan da likvidiraju one koji su izneli previse istine.

Tesko da je slucajnost da ljudi sa identicnim podacima umru u razmaku od par dana :cool:

pokojni Fil Snajder, umro samo par dana posle Dr Karle Tarner. Slucajno?

 
A Swerdlow ?

Mada je jasno da danas ima puno likova kao sto je David Icke koji je obican manipulator i *****tor,koji nema pojma o nicemu sto prica.Tip za pricu koristi tudj rad ,rad nekih ljudi kojih vise nema i zaradjuje.
Ima jos puno takvih koji ko papagaji ponavljaju tudje teorije i sto je gore pisu knjige ,prepisu celu knjigu starijeg autora i promene dve,tri recenice s kojim se shatro ne slazu JA MISLIM ... i zarade pare.
 
Ocigledno da im je 1996. bila politika da likvidiraju takve ljude. Danas su promenili plocu i pustaju da svako blebece sta hoce, a i zasto ne bi kad je NWO pri kraju. Naravno slazem se da ima i manipulatora, ali i onih ubacenih od CIA da bi pravili konfuziju i da se od hiljadu lazi ne bi cula istina, zato i ne moraju vise da ih ubijaju.
 
pa, stvarno... tolike otmice vanzemaljaca, pa rade obdukcije... pa jos koliko vrsta vanzemaljaca... neki su mali zeleni, drugi visoki po 2-3 metra, neki krvozedni, neki dobri, neki sexualni manijaci... bas me cudi da do sada ni ja niti bilo ko koga znam nismo videli ni jednog... ah da, iz nekog razloga su se nameracili bas na teritoriju SADa, pa ih je tamo video skoro svaki drugi ili treci covek... samo mi nije jasno kako to oni tako pored svih tih slinih radara koje posudeju vojske svih drzava, silnih kontrola leta na milion aerodroma sirom planete zemlje, teleskopa iz milion astronomskih laboratorija sirom nase planete, satelita, kamera postavljenih svuda po gradovima... i jos milioni ociju uprtih u nebo koji rade za ove organizacije i kojima je jedini posao da prate letece objekte uspeju tako da se prosunjaju i kidnapuju ljude i svasta ima rade negde (ne zna se gde)... a NASA se ubi trazeci vanzemaljce i nikako da nadje ni jednog, cak i tolike pare potrosili da naprave opremu specijalno za njih, ali oni mangupi nece da se jave, nego se kao lopovi prisunjaju nocu i kradu ljude, a posle ih vrate kao da nista nije bilo, pa oni posle pisu knjige i pricaju o tome na sva zvona i zgrcu debele pare - zakljucak: Milica je u pravu

Po tebi su onda vanzemaljci veoma, veoma tupavi... Zasto bi se sunjali nocu, zasto jednostavno ne bi kontrolisali tu istu NASU? Najlaksi i najbolji nacin da manipulises narodom je da im kazes ono u sta zele da veruju...
 
Da je kinta u pitanju ne bi umrla gotovo iste nedelje kada i Phil Schnieder koji je radio kao geolog i inzenjer za vladu na podzemnim bazama i izneo identicne podatke o vanzemaljcima kao i ona. Ocigledno da su tog crnog januara 1996. imali plan da likvidiraju one koji su izneli previse istine.

Tesko da je slucajnost da ljudi sa identicnim podacima umru u razmaku od par dana :cool:

pokojni Fil Snajder, umro samo par dana posle Dr Karle Tarner. Slucajno?


1996 je umro i moj komsija - deda pera, treba li da posumnjam nesto? :think:

btw, vec negde smo pisali o ovom psihickom bolesniku tako da... :cool:
 
Ukoliko bismo želili da sa četiri reči opišemo život istražiteljke abdukcija, Dr. Ph. Karle Tarner, te reči bi mogle da glase: neustrašivi aktivista za ljudska prava. Nekadašnji predavač na koledžu, sa doktoratom iz staroengleske književnosti, odbranjenim na Univerzitetu u Severnom Teksasu. Ona je bila uverena da vanzemaljci nisu tu da bi nam pomogli da pronađemo izlaz, već da bi nam ukrali suverenitet nad našim dušama.

Karla_Turner_webpic.jpg

Mi i ne znamo da vanzemaljci postoje...
 

Back
Top