Ja uvek lažem. Da li sam rekao istinu ili sam slagao?

kako sam rekao istinu ako uvek lazem:D

Pa ako uvek lazesh i rekao si da uvek lazesh to je onda istina... :idea:

Imas 2 brata 1 uvek laze a drgi govori istinu..mozes samo jedno pitanje postaviti jednom od njih i da provalis koji laze/govori istinu..koje a;)

Pogreshno si postavio zadatak, tako ne moze da se reshi... mora da bude neki pravac, selo, neshto, treci uslov koji treba da se utvrdi...
 
Pa lepo kaze, jedno pitanje jednom od njih. Nebitno u vezi cega je. :D

Hm, pa da, kad' nije lepo postavio... :)

Ovako to ide nekako... treba da dodjesh do sela X... i sada nailazish na raskrsnicu, imash levo i desno... i tu stoje dva brata, jedan stalno laze, a drugi stalno govori istinu... mozesh da im postavish samo jedno pitanje, da provalish kuda da idesh. Koje je to pitanje?
 
Hm, pa da, kad' nije lepo postavio... :)

Ovako to ide nekako... treba da dodjesh do sela X... i sada nailazish na raskrsnicu, imash levo i desno... i tu stoje dva brata, jedan stalno laze, a drugi stalno govori istinu... mozesh da im postavish samo jedno pitanje, da provalish kuda da idesh. Koje je to pitanje?

Pa naravno da nije lepo postavio :D

I u cemu je fora? Sta pitas?
 
Hm, pa da, kad' nije lepo postavio... :)

Ovako to ide nekako... treba da dodjesh do sela X... i sada nailazish na raskrsnicu, imash levo i desno... i tu stoje dva brata, jedan stalno laze, a drugi stalno govori istinu... mozesh da im postavish samo jedno pitanje, da provalish kuda da idesh. Koje je to pitanje?

A jel se zna koji brat govori istinu a koji laz???

Ako se zna onda pitam ovog sto govori istinu a ovom sto laze udarim zausku i kazem bez bre:hahaha:
 

Back
Top