Napad

IndianaBones

Aktivan član
Poruka
1.031
4. Jula 2010 metalci, rokeri i bilo ko ko mrzi JUSTINA BIEBERA ce napasti njegov video Baby ft ludacris. Ako imate youtube account idite i pomozite. Dislikujte video ostavljajte negatvine komentare itd... :D Napred protiv Justina Biebera! Takodje ako slusate bilo koju muziku a mrzite ovog, onda i vi pomozite.
 
Poslednja izmena:
:roll:
Slusam rock, ali ova akcija mi deluje detinjasto. To sto nisam njegov fan ne znaci da treba da miniram njegov rad.
Sta sad, oni koji ne slusaju rock, metal, punk treba to isto da rade. Ma daj....
 
:roll:
Slusam rock, ali ova akcija mi deluje detinjasto. To sto nisam njegov fan ne znaci da treba da miniram njegov rad.
Sta sad, oni koji ne slusaju rock, metal, punk treba to isto da rade. Ma daj....
Slusaj neko svira gitaru od 5 godine... Osnovao je bend i ekstra su... A onda dodje Bieber i autotunuje se i on postane poznatiji nego oni sto su se trudili!!! To je problem. Njegov "rad" i "umetnost" miniraju rad onih koji su se ceo zivot mucili da dostignu nesto, a zbog njegove popularnosti oni ne uspeju... :sad2: I sad on autotune i zaradi ne znam ni ja koliko, a ovi sto sviraju skoro nista... To je problem. I pored toga on nema talenta, njegova muzika je nesto sto ne moze da se poredi sa: MOZZARTOM, BETOVENOM, BAHOM, BB KINGOM, BON JOVIJEM, METALLICOM, IRON MAIDENOM, ELVISOM, AIRBOURNOM, SANTANOM, itd...
 
Poslednja izmena:
Slusaj neko svira gitaru od 5 godine... Osnovao je bend i ekstra su... A onda dodje Bieber i autotunuje se i on postane poznatiji nego oni sto su se trudili!!! To je problem. Njegov "rad" i "umetnost" miniraju rad onih koji su se ceo zivot mucili da dostignu nesto, a zbog njegove popularnosti oni ne uspeju... :sad2: I sad on autotune i zaradi ne znam ni ja koliko, a ovi sto sviraju skoro nista... To je problem. I pored toga on nema talenta, njegova muzika je nesto sto ne moze da se poredi sa: MOZZARTOM, BETOVENOM, BAHOM, BB KINGOM, BON JOVIJEM, METALLICOM, IRON MAIDENOM, ELVISOM, AIRBOURNOM, SANTANOM, itd...

izbaciti uljeze :mrgreen:

tema: omfg :eek:
ja još ni ne čuh dotičnog "mladog pevača", stoga me zabole.
 
Slusaj neko svira gitaru od 5 godine... Osnovao je bend i ekstra su... A onda dodje Bieber i autotunuje se i on postane poznatiji nego oni sto su se trudili!!! To je problem. Njegov "rad" i "umetnost" miniraju rad onih koji su se ceo zivot mucili da dostignu nesto, a zbog njegove popularnosti oni ne uspeju... :sad2: I sad on autotune i zaradi ne znam ni ja koliko, a ovi sto sviraju skoro nista... To je problem. I pored toga on nema talenta, njegova muzika je nesto sto ne moze da se poredi sa: MOZZARTOM, BETOVENOM, BAHOM, BB KINGOM, BON JOVIJEM, METALLICOM, IRON MAIDENOM, ELVISOM, AIRBOURNOM, SANTANOM, itd...

Kapiram ja sve to, ali taj bojkot ne bi imao neki uspeh. Previse je takvih, kao sto je doticni klinac, tako da to negodovanje ne bi bas urodilo plodom.
Uostalom ima onih koji ga vole, citaj napaljene klinke, a njih je puuuno. Treba ici protiv svih njih, sto je, priznaj, previse. Ovako svako gleda svoj pravac, slusa sta voli i uziva.
Shvati da je proslo vreme kad se zaradjivalo na rnr-u. Tuzno je to, ali istinito. Sve ove mladje generacije slusaju sta im se servira, ne razvijaju svoj muzicki ukus, nego se rukovode svojim vrsnjacima.
 
:hahaha: :hahaha:
Koja tema je**te.... :rotf:
Mozete samo da budete ljubomorni na Justina jer je on najtalentovaniji klinac koji se pojavio u poslednje vreme...
Uskoro ce njegov spot ''Baby'' da bude najgledaniji u istoriji youtube-a i vi tu ne mozete nista da uradite.
Ne mozete nikako da ga minirate... :cool:
btw trajace on jos dugo i dugo jer sa njim uticajni ljudi u muzickoj industriji imaju velike planove... Stvarno ste smesni... :rotf:
 
Slusaj neko svira gitaru od 5 godine... Osnovao je bend i ekstra su... A onda dodje Bieber i autotunuje se i on postane poznatiji nego oni sto su se trudili!!! To je problem. Njegov "rad" i "umetnost" miniraju rad onih koji su se ceo zivot mucili da dostignu nesto, a zbog njegove popularnosti oni ne uspeju... :sad2: I sad on autotune i zaradi ne znam ni ja koliko, a ovi sto sviraju skoro nista... To je problem. I pored toga on nema talenta, njegova muzika je nesto sto ne moze da se poredi sa: MOZZARTOM, BETOVENOM, BAHOM, BB KINGOM, BON JOVIJEM, METALLICOM, IRON MAIDENOM, ELVISOM, AIRBOURNOM, SANTANOM, itd...

:dash: :dash: :rotf: :rotf:
 
Upravo sam primetio da ima dosta metalaca na forumu, a mi metalci, nama je valjda urodjena mrznja protiv ubica muzike tako da metalci, ako hocete da pomognete 4 jul vas ceka!
 
Upravo sam primetio da ima dosta metalaca na forumu, a mi metalci, nama je valjda urodjena mrznja protiv ubica muzike tako da metalci, ako hocete da pomognete 4 jul vas ceka!

Urodjena mrznja?? :roll: Decko, urodjeni trip. Bas ti je detinjasto razmisljanje. Slusaj ono sto volis i pusti druge da isto to rade. Ni ja ne gotivim tog Justin-a, ne slusam ga, ne znam kad ce da izbaci novi spot, pesmu, album ili sta vec, ali to ne znaci da cu da ga napadam zbog toga. Ukusi su razliciti, ne mozes nekoga da nateras da slusa nesto sto ne voli. Podji od sebe, pa ce ti biti jasnije.
 
Urodjena mrznja?? :roll: Decko, urodjeni trip. Bas ti je detinjasto razmisljanje. Slusaj ono sto volis i pusti druge da isto to rade. Ni ja ne gotivim tog Justin-a, ne slusam ga, ne znam kad ce da izbaci novi spot, pesmu, album ili sta vec, ali to ne znaci da cu da ga napadam zbog toga. Ukusi su razliciti, ne mozes nekoga da nateras da slusa nesto sto ne voli. Podji od sebe, pa ce ti biti jasnije.
Ja ne branim nikome da slusa Justina, ocemo samo da dokazemo da pop nije jedina muzika i da ostale MORAJU da budu bar jednako popularne kao pop. Zelimo da pokazemo da Justinova prevelika popularnost malo unistava sansu za druge.
 
Ja ne branim nikome da slusa Justina, ocemo samo da dokazemo da pop nije jedina muzika i da ostale MORAJU da budu bar jednako popularne kao pop. Zelimo da pokazemo da Justinova prevelika popularnost malo unistava sansu za druge.

Zar ne mislis da cete tim postupkom pokusati da nametnete nekome tu muziku? Neka i ti likovi snime pesme, izbace na Youtube i vide komentare. Ovako nekom arogancijom tesko da mozes doci do pozitivnih rezultata.
 

Back
Top