Ljubav i posao

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Dragi moji,
jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...:sad2:On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, :sad2:jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
Kako da se ponasam nadalje prema njemu?:worth:
 
Dragi moji,
jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...:sad2:On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, :sad2:jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
Kako da se ponasam nadalje prema njemu?:worth:
...................
 
Dragi moji,
jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...:sad2:On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, :sad2:jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
Kako da se ponasam nadalje prema njemu?:worth:

Imao sam vise puta ljubavni odnos s koleginicama i to se uglavnom ispostavilo kao lose iskustvo. Nisam umeo pogodno da ukomponujem svakodnevno susretanje u okviru poslovnog okruzenja i ljubavni odnos. Oduvek sam od takve situacije zazirao, jer je dugorocno puna izazova, i divim se ljudima koji kroz tako nesto prolaze lagodno i opusteno.

Zato nemam nista pametno da ti kazem, jer cini se da je problem u sustini neresiv ako oboje ostanete na svojim poslovima, on te privlaci, a ti strepis da se s njime upustis u odnos. Mozes da podlegnes izazovu, pa da se nadas najboljem. Ili da nastavis da odolevas uz pokusaj da ostvaris srecnu vezu sa nekim izvan posla.

Strpljen - spasen: moguce je da buducim sledom srecnih okolnosti prestane vas poslovni odnos, a da pri tom sacuvate licno prijateljstvo. :ok: To bi bilo najbolje. :)

U tom slucaju navali na njega! :D


Kako god bude, good luck! :bye:
 
Ako ste na ravnopravnim pozicijama sto se posla tice, onda ok jer se definitivno dopadate jedno drugome. Plus sto te muva 1,5 godinu. Znam bracne partere koji rade zajedno i koji su se bas na poslu upoznali. Ali ako postoji konflik interesa ili je neko nekome nadredjeni onda imate problem. I naravno imate problem ako kompanija u kojoj radite zabranjuje veze izmedju zaposlenih. Znam jednan par kojima je sef rekao ili raskidajte ili otkaz.
 
ti u toj situaciji vidis problem i ako si dosad bila strpljiva budi jos malo....osetila si napad hormona i sad ti se pamet malo pomutila...nije dobro da sada i delas....malo prespavaj situaciju pa proceni....missim, nije to meni to ako strasno....istina, ja sam nedavno jednog kolegu odbila iako mi se sexualno jako dopadao....i dobro sam odradila sto nisam uletela u taj odnos jer se ispostavilo vremenom da je lik kr.eten.....
 
Pokušaj da zamisliš da on radi u nekoj drugoj firmi i da nemate nikakve poslovne kontakte..i reci sebi šta bi onda bilo i ima li tu priče o "zabranjenom vrtu"..
Opisuješ njegov fizički izgled isključivo ..nijednom riječju ništa sem toga..šta ti to govori..?
 
Dragi moji,
jako me privlaci muskarac sa kojim sam u poslovnom odnosu...On je super dasa, visok, zgodan, vitak, lepe, tople oci, redovno vezba, jako je fin prema meni, svidjam mu se i sl..Na mukama sam otkako sam shvatila da se i ja jako primam na njega. Problem je u tome sto on ima veze sa mojim poslom, sto nije nikako dobro. I upravo je to i razlog zbog kojeg sam ga otkacinjala 1,5 godinu (koliko mi se on vec udvara)...Toliko vremena uspevam da ga izbegavam i da se pravim luda...
Medjutim, jutros....Desilo se da smo se okrznuli u prolazu i u sekundi se pogledali pravo u oci i ja sam tada osetila nesto kao da me je struja udarila. Zadrhtala sam celim telom, sto je on osetio jer smo se dodirivali u tom trenutku, a kad sam mu se izvinula glas mi je bio potpuno promukao...:sad2:On me je kasnije pozvao telefonom, ali ja nisam htela da se javim jer znam da sada i on zna...I evo bas sad hocu da umrem od sramote, :sad2:jer necu da se muvam sa covekom koji ima veze sa mojim poslom.
Kako da se ponasam nadalje prema njemu?:worth:

Valjda ste dovoljno zreli da možete "vući" i jedno i drugo...
jes kažu ne valja miješati,ali ako tako reagujete jedno na drugo...grehota je...:sad2:
 

Back
Top