incest???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

u_hodu

Početnik
Poruka
12
IZVINI D1, ALI BITNO JE.

anja:
Uh, sve incestoidne pacenike bih ubijala bez imalo grize savesti!!!

Ok, pre svega - ti si stvarno bolesna. Bez daljnjeg. Sto pre to skontas, to bolje za tebe.
Ovo vam je ko oni koji bi da pobiju sve pedere - koji su odavno prepoznati kao letentni, ili bar potencijalni, ******. Zato ti lepo skontaj na kog se brata (ili sestru) lozis, priznaj to sebi - znam da nije lako jer nas svi UCE da je to bolesno, iako posle SAZNAS da nije - i bice ti mnogo lepse.



marcus.hf:
Iskreno se nadam da je izuzetak ..... Ja nikad nisam imao takve snove, zelje, mastu.... !!! ma sta god......
Yuck !!!! ma..... odvratno.........
Ali shta sad ima onih koji bi da kresnu sve shto je zensko i shto ima dve noge......sestra, kuma, nepoznata devojka (nemojte svatiti kao uvredu !).

ne bi ja da kresnem sve sto ima dve noge, bla, bla, jednostavno sam svestan cinjenice da se lozim na sestru od tetke (ne sad koliko ranije, al svejedno) i nemam potrebu da to potiskujem "linchovanjem" ljudi koji su to priznali.
Odvratno? Loziti se na lepu devojku je odvratno? dlakava strvina je na jednom mestu lepo rekao sta je odvratno - kada brises du.pe papirom, umesto da se kao ovi na istoku lepo operemo (iako mu se ovde nije svidela incest ideja). Jel ti znas koliko se ljudi istocno odavde, a istocne civilizacije su daleko ZDRAVIJE on nase (npr sex im nije smrtni greh), zeni sestrama - sto rodjenim, a sto "od tetke", tj prvi najblizi rod posle rodjenog. Sam BUDA, kojeg danas slavi cela istocna polulopta, bio je ozejem sestrom Jasodarom (ne znam da li bas rodjenom, ali u svakom slucaju jako bliskom) i zbog toga je bolestan? Ej? Ej, bre? Imali mozga tamo napolju? Ej?

Jako sam se na ovom postu razocarao odgovorima, mislio sam da je ovaj forum daleko zdravije mesto, al dobro sad...

PS
jedna obzervacija: ako su posetioci ovog foruma toliki je*a.ci kao sto kazu, kad stizu i to da rade, kad non-stop vise na forumu????? Mislim, 8 sati spavamo, 8 sati radimo, a preostalo vreme (kad se odbije kuvanje, kupanje, i rad po kuci) provode na netu - na ovom forumu. Dakle, kad je*u? I to u tolikoj meri kao sto kazu?
Moj savet svim ozbiljnim ljudima je da 90% postova ovde ignorisu, laze se bre ovde nenormalno.
 
u_hodu:
anja:
Uh, sve incestoidne pacenike bih ubijala bez imalo grize savesti!!!

Ok, pre svega - ti si stvarno bolesna. Bez daljnjeg. Sto pre to skontas, to bolje za tebe.
Ovo vam je ko oni koji bi da pobiju sve pedere - koji su odavno prepoznati kao letentni, ili bar potencijalni, ******. Zato ti lepo skontaj na kog se brata (ili sestru) lozis, priznaj to sebi - znam da nije lako jer nas svi UCE da je to bolesno, iako posle SAZNAS da nije - i bice ti mnogo lepse.

A nije ti palo na pamet mozda da sam imala losa iskustva sa nekim ko mi je rod, pa da zato pricam ovako???

Ne mesaj se u stvari o kojima nemas pojma!!!
 
U hodu ne pale se svi na rodjake OK?
I jos nesto, znas li ti koliko nije zdravo yebati se sa rodjacima? Sta mislis zasto mnogo dece koja su plod ljubavi izmedju dvoje koji imaju istu krv, debili?
Nisam se bas dobro izrazila, ali shvatices sta sam htela da kazem.
 
chokolada:
U hodu ne pale se svi na rodjake OK?
I jos nesto, znas li ti koliko nije zdravo yebati se sa rodjacima? Sta mislis zasto mnogo dece koja su plod ljubavi izmedju dvoje koji imaju istu krv, debili?
Nisam se bas dobro izrazila, ali shvatices sta sam htela da kazem.
slazem se u potpunosti....... Veliki procenat dece koja su nastala na doticni nacin, su mongoloidi.... !!!!
Kao sjhto rekoh, bez uvrede, moje misljenje je takvo kakvim sam ga napisao... Meni je to licno odvratno, ali kao shto si i rekao ZAR JE LOSE LOZITI SE NA DOBRU RIBU..... ok qwl, ako ti umesto sestre vidish dobru ribu; ali vecina ovde razmislja da im je to sestra.... PA ZAR SE NISU RANIJE SVE PORODIVE PO fRANCUSKOJ I ENGLESKOJ ZENILE I UDAVALE MEDJUSOBNO !?!?!?! pa im je bilo OK !?! (na svake 4 generacije su doduse morali da dovedu "SVEZU" krv u porodicu)
svako ima pravo na svoje misljenje, moje sam izrazio.... NEVOLIM da zigosem ljude, i nikad nemam predrasude prema nekom... homoseksualci mi nesmetaju, incest-oidni takodje... zivi svoj zivot i mene nemoj ubedjivati da od moje sese vidim MRAK ribu i sve je OK !!!!

POZ...
Marcus
 
Anja :*:
u_hodu:
anja:
Uh, sve incestoidne pacenike bih ubijala bez imalo grize savesti!!!

Ok, pre svega - ti si stvarno bolesna. Bez daljnjeg. Sto pre to skontas, to bolje za tebe.
Ovo vam je ko oni koji bi da pobiju sve pedere - koji su odavno prepoznati kao letentni, ili bar potencijalni, ******. Zato ti lepo skontaj na kog se brata (ili sestru) lozis, priznaj to sebi - znam da nije lako jer nas svi UCE da je to bolesno, iako posle SAZNAS da nije - i bice ti mnogo lepse.

A nije ti palo na pamet mozda da sam imala losa iskustva sa nekim ko mi je rod, pa da zato pricam ovako???

Ne mesaj se u stvari o kojima nemas pojma!!!

ne nije mi palo. a za to sto ti se desilo kontam da otvoris topic "silovanje", pa objasnis da je rec o silovanju u porodici i td. silovanje je jedno, incest je drugo. mogu ici zajedno, ali ne moraju jer nisu isto.

dakle, izvoli pa lepo otvori topic i izjadaj se.

poz!
 
chokolada:
U hodu ne pale se svi na rodjake OK?
I jos nesto, znas li ti koliko nije zdravo yebati se sa rodjacima? Sta mislis zasto mnogo dece koja su plod ljubavi izmedju dvoje koji imaju istu krv, debili?
Nisam se bas dobro izrazila, ali shvatices sta sam htela da kazem.

prvo: slazem se da se ne pale svi na rodjake, ali zeleo sam da kazem da nije "odvratno, bolesno, perverzno, bljutavo..." i sl. ako se neko lozi.
drugo: znam da genetski gledano nije zdravo imati potomstvo sa rodjacima. ali, za tvoju informaciju, yebati se s rodjacima ne mora ostaviti potomstvo za sobom (te ne mora biti nezdravo) - znas, postoji nesto sto se zove kondom - idi u apoteku, pitaj i objasnice ti sta je, kako se koristi i cemu sluzi.
trece: potomstvo moze ispasti potpuno normalno, iako rizik JESTE veci, al danas medicina to mnogo bolje konta nego pre, pa se ne mora plasiti svakog takvog deteta, a zasto je cela ideja o incestu toliko strasna, procitaj pocetak biblije, i nicheovu "genealogiju morala" i bice ti jasnije kakva licemerna, impotentna, iskvarena sorta ljudi je nama, na zapadu, pisala moral.
 
marcus.hf:
ako ti umesto sestre vidish dobru ribu; ali vecina ovde razmislja da im je to sestra....

svako ima pravo na svoje misljenje, moje sam izrazio.... NEVOLIM da zigosem ljude, i nikad nemam predrasude prema nekom... homoseksualci mi nesmetaju, incest-oidni takodje... zivi svoj zivot i mene nemoj ubedjivati da od moje sese vidim MRAK ribu i sve je OK !!!!

POZ...
Marcus


da nemas predrasude prema homosima, incestu i sl. bas i ne znam, al OK, mogu ti poverovati, ako si ono pisao u trenutku loseg raspolozenja, pa je zato bilo onoliko "lincherski".

Ali kad mi ti kazes da te ja ubedjujem da je tvoja sestra mrak riba - to mi je jako sumnjivo. zasto? pa, nema NI RECI kojom bi te ubedjivao, a ti se osecas kao da je to slucaj! ne znam kako drugima, ali meni to deluje kao da nesto ipak osecas??? ne znam, vidi sam...

i da, slazem se da zivimo svoje zivote...
 
[prvo: slazem se da se ne pale svi na rodjake, ali zeleo sam da kazem da nije "odvratno, bolesno, perverzno, bljutavo..." i sl. ako se neko lozi.
drugo: znam da genetski gledano nije zdravo imati potomstvo sa rodjacima. ali, za tvoju informaciju, yebati se s rodjacima ne mora ostaviti potomstvo za sobom (te ne mora biti nezdravo) - znas, postoji nesto sto se zove kondom - idi u apoteku, pitaj i objasnice ti sta je, kako se koristi i cemu sluzi.
trece: potomstvo moze ispasti potpuno normalno, iako rizik JESTE veci, al danas medicina to mnogo bolje konta nego pre, pa se ne mora plasiti svakog takvog deteta, a zasto je cela ideja o incestu toliko strasna, procitaj pocetak biblije, i nicheovu "genealogiju morala" i bice ti jasnije kakva licemerna, impotentna, iskvarena sorta ljudi je nama, na zapadu, pisala moral.[/quote]

OK, sta je odvratno, perverzno, bljutavo itd. je vec odavno postalo jako diskutabilno, normalnost je subjektivan pojam, pa o tome ne vrijedi raspravljati. Mada je meni incest i dalje nezamisliv. Neke stvari covjeku ipak moraju u zivotu biti svete. Gdje bi se onda postavila granica u svemu tome? Sta kad bi oca privuklo njegovo dijete? Zar to nije nenormalno, bez obzira na svu danasnju toleranciju?
 
inace,



najbolje je rekao goodday
goodday:
ok....sudeci po silnim priznanjima ovde mogu da zakljuchim da mnogi mushkarci nisu spremni da priznaju sebi da su bili zaljubljeni u svoje majke kao vrlo, vrlo mladi...
a to je sasvim normalno....
mislim-da su bili zaljubljeni a ne to shto ne zele da priznaju.....
ali ok....ima vremena....mozda jednog dana skontaju da im zene liche na majke


ja se npr nisam lozio na majku, al ko sto rekoh, drkao sam na sestru jer zaista super izgleda... ta zelja je postojala, bio sam je svestan, u pocetku me malo grizla savest,a onda sam shvatio da je upravo ta griza savesti bolesna,a ne moja zelja! da bas tako! dakle, nisam je yebao, kad bi ona htela ODBIO BIH! Zasto? pre svega, bili bi oboje zigosani, a to mi ne treba! da, dobro ste culi. ako se musko lozi, jedini razlog sto ne yebe je strah - sta ce drugi reci, dali cu dobiti HIV i sl. a vi filozofirajte koliko vam volja kako nije to nego je ne znam sta.... dalje, potomstvo sa njom ni slucajno - ne samo zbog genetike, vec zato sto inace ima gomila devojaka koje bi yebao, a ne bi decu s njima, a ona je jedna od njih. (mada me zelja dosta prosla, pa ni ne znam da li bi je *****...)


ali pre svega, ljudi, ovo nije medicinsko pitanje, hanibal77 koji je postavio temu je rekao:
interesuje me da li sanjate incestoidne snove od kojih se osecate lose kad se probudite?psiholozi kazu da je to podsvesna zelja da se zblizimo s osobom koju smo sanjali ali i to objasnjenje ne sprecava osecaj straha od samog sebe

dakle, rec je o grizi savesti i strahu od samog sebe. A to vas i muci kad ne mozete sebi to da priznate. mene ne grize savest jer se lozim na sestru OK? nisam je yebao, niti cu to i raditi, i moj savet svima je da se klone incesta - pre svega zbog osude drustva i okoline, pa cak i zakona, a donekle i zbog genetike - ali to medicina moze da skonta i proveri.

da je iko ovde pitao: da li da uletim u sex sa bliskom/bliskim rodjakom, ja bih savetovao NE - ubice te ovo nase bolesno drustvo, a to ti ne treba. a i za potomstvo je rizicno - pre svega idi do lekara (a ko zna kako bi i oni odreagovali, zakon je naznacio sta je incest i zabranio ga)
 
Uh...kako bre? Zamisli scenu da ja dodjem u ordinaciju i kazem: "Znate doktorka, moja rodjaka i ja planiramo da imamo bebu, pa imam par pitanja..."
Moze ona da bude mrak ko u crnjinom dupetu, al ona je rodjaka, ista krv, i tu mora da stane prica. Bar ja tako mislim
 
laa-laa:
OK, sta je odvratno, perverzno, bljutavo itd. je vec odavno postalo jako diskutabilno, normalnost je subjektivan pojam, pa o tome ne vrijedi raspravljati. Mada je meni incest i dalje nezamisliv. Neke stvari covjeku ipak moraju u zivotu biti svete. Gdje bi se onda postavila granica u svemu tome? Sta kad bi oca privuklo njegovo dijete? Zar to nije nenormalno, bez obzira na svu danasnju toleranciju?

evo normalnog i postenog posta! eto, ovo nije bolestan i licemeran odgovor! svaka cast laa-laa! zar je to drugima toliko tesko?

moj odgovor: sta je sveto, a sta nije... uh... nama je (slozice se svi koji nisu rasli u saksiji) svetije parce farbanog drveta (zvano ikona) od zivog coveka... meni ne. nice, koliko god da je u zivotu nalupeto, lepo rekao da je bezgresno zacece skrnavljenje zaceca! mislimo o tome.

ljudi, nama je to sve odvratno jer su nas ucili! UCILI! da su nas naucili da je incest OK, bilo bi mnogo manje sranja i problema, al zbog slabe medicine tada to ljudi nisu smeli sebi da priuste!

pitanje: zaljubi se brat u sestru, hteli bi da se uzmu i da imaju decu, doktor geneticar kaze da su OK, kompatibilni, a svetina na njih navali i ne da jer su neke stvari svete, to se ne sme... ko je sad bolestan...


izvinjavam ako sam malo prenagljivao i imao malo jacih izraza
 
Tesko je reci koliko su dvoje rodjaka "kompatibilni" da imaju djecu, zeznuta su stvar ti recesivni geni...
Hvala ako mislis da je moj post bio ok, ali nisi mi odgovorio na pitanje. Gdje postaviti granicu? Kad mozes reci 'ovaj incest je u redu, ali zato ovaj nije'?
 
u_hodu:
IZVINI D1, ALI BITNO JE.
mozda jeste bitno ali ovome nije mesto ovde.... kao ni recimo temi o ozonskoj rupi.... probajte da diskutujete o ovome na filozofiji (moralno-nemoralno), zdravlju (zdravo-nezdravo), domu i porodici ili sta znam gde... ovde ne moze...

ukoliko opet neko otvori temu sa ovom tematikom obrisacu je bez upozorenja

poz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top