Зашто се уништава Србија

Зашто нас уништавају и играју са мозгом...молим вас озбиљно..хвала


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Интереса у политици има много.Преплићу се , допуњују сукобљавају....За интересе се бори на различити начин.бори се преко тајних служби , лобирања, званичних односа , ратом медијима, корупцијом ......Наш интерес се не поклапа са интересима моћних група и држава.Зашто је то так?Дал морају да нас униште?Дал би нас колонизују?Све мирише на Србију као рудник за западни свет......Одавде одлази све добро а долази све лоше и убеђују нас да смо такви.Депресиви, силоватељи , убице , наркомани ..истовремено се критикујемо за угњетавање педера ,Шиптара сепаратиста клошара мањинског порекла......А ЗАШТО НАС ЈЕ БУ У ЗДРАВ МОЗАК

Може вишеструко гласање
 
Poslednja izmena:
Интереса у политици има много.Преплићу се , допуњују сукобљавају....За интересе се бори на различити начин.бори се преко тајних служби , лобирања, званичних односа , ратом медијима, корупцијом ......Наш интерес се не поклапа са интересима моћних група и држава.Зашто је то так?Дал морају да нас униште?Дал би нас колонизују?Све мирише на Србију као рудник за западни свет......Одавде одлази све добро а долази све лоше и убеђују нас да смо такви.Депресиви, силоватељи , убице , наркомани ..истовремено се критикујемо за угњетавање педера ,Шиптара сепаратиста клошара мањинског порекла......А ЗАШТО НАС ЈЕ БУ У ЗДРАВ МОЗАК


Pa zato sto su im se naguzili, a oni kazu : ne hebemo vas ni 2% !
Izvrsicemo vam defloraciju zdravog razuma, a onda cete hebati sami sebe !!
 
Интереса у политици има много.Преплићу се , допуњују сукобљавају....За интересе се бори на различити начин.бори се преко тајних служби , лобирања, званичних односа , ратом медијима, корупцијом ......Наш интерес се не поклапа са интересима моћних група и држава.Зашто је то так?Дал морају да нас униште?Дал би нас колонизују? Све мирише на Србију као рудник за западни свет..... .Одавде одлази све добро а долази све лоше и убеђују нас да смо такви.Депресиви, силоватељи , убице , наркомани ..истовремено се критикујемо за угњетавање педера ,Шиптара сепаратиста клошара мањинског порекла......А ЗАШТО НАС ЈЕ БУ У ЗДРАВ МОЗАК


Ovo moze samo genije da napise.:hahaha: :hahaha:
 
Ovo moze samo genije da napise.:hahaha: :hahaha:

Па јесам геније.Све добро иде одавде од људи који имају вештину до ресурса .А ти волиш да мрзиш Србе ти не размишљаш објективно.Треба да ми захвалиш што тако мислим јер да не мислим мислио бих да су будала.
 
Па јесам геније.Све добро иде одавде од људи који имају вештину до ресурса .А ти волиш да мрзиш Србе ти не размишљаш објективно.Треба да ми захвалиш што тако мислим јер да не мислим мислио бих да су будала.


Bolim da mrzim Srbe (sebe) :hahaha: :hahaha:, alal ti vera. Idi u neku banju malo da se rehabilitujes od prevelikih doza sopstvene gluposti. Pored tebe nama Srbima neprijatelji uopste ne trebaju. Nemoj ti Srbe da branis molim te, jer smo *ajebali.:hahaha: :hahaha:



 
Ovo moze samo genije da napise.:hahaha: :hahaha:


Odakle li samo ispadaju....ovo mora da se urami za potonje generacije ovijeh prostora?!:think:


chson.jpg
 
Bolim da mrzim Srbe (sebe) :hahaha: :hahaha:, alal ti vera. Idi u neku banju malo da se rehabilitujes od prevelikih doza sopstvene gluposti. Pored tebe nama Srbima neprijatelji uopste ne trebaju. Nemoj ti Srbe da branis molim te, jer smo *ajebali.:hahaha: :hahaha:




Па вилиш.......немаш моћ интроспекције видео би да си аутошовиниста на квадрат.....убеђен си да људи као ја су непријатељи Србије а не знаш ме већ ме гледаш кроз стереотипе који једва да постоје.Падаш под утицај а да ниси свестан, слаб си карактер и недоструктуирана личност.не разумеш ништа и гледаш површно, себичан си ....има иха ха...ако ти смета што сам написао то је тато што је истина ако не имаш КИ испод 85 ..:per:
 
Па вилиш.......немаш моћ интроспекције видео би да си аутошовиниста на квадрат.....убеђен си да људи као ја су непријатељи Србије а не знаш ме већ ме гледаш кроз стереотипе који једва да постоје.Падаш под утицај а да ниси свестан, слаб си карактер и недоструктуирана личност.не разумеш ништа и гледаш површно, себичан си ....има иха ха...ако ти смета што сам написао то је тато што је истина ако не имаш КИ испод 85 ..:per:


Tvoj post odaje nepismenog coveka, zaljubljenog u sopstvenu glupost. Sve ovo sto si napisao je obicna gomila balege, mada sam znao da nisi ni sposoban za bolje.


PS. Za moj IQ ne brini, bolje brini za svoj koji je -85. :hahaha: :hahaha:
 
Tvoj post odaje nepismenog coveka, zaljubljenog u sopstvenu glupost. Sve ovo sto si napisao je obicna gomila balege, mada sam znao da nisi ni sposoban za bolje.


PS. Za moj IQ ne brini, bolje brini za svoj koji je -85. :hahaha: :hahaha:

Видим да данас на свим темама нападате људе а теме заобилазите јел то тактика.Ко јајаре а....не можете ни да глумите да сте у праву....
138:hvala:
 
Видим да данас на свим темама нападате људе а теме заобилазите јел то тактика.Ко јајаре а....не можете ни да глумите да сте у праву....
138 :hvala:


Lose lazes, vrlo lose i neuverljivo (mozda 38 :hahaha:). Ni Ivica i Marica ti ne bi verovali.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

 
Poslednja izmena:
Видим да данас на свим темама нападате људе а теме заобилазите јел то тактика.Ко јајаре а....не можете ни да глумите да сте у праву....
138:hvala:

To ti je taktika,napadati u čoporu,samo napisati da je postavljač glup,lud ili ružan.Šta ti je projekcija,sunce ti......:lol:
 
dobro...lazem :ok: :per: jel ti krivo a da se kladimo u neke pare pa da se vidimo....:per:

Mani te tvoje dripacke fore "pa da se vidimo", to mozes da prodajes malom Mici. Postavi ti na forum dokument da imas IQ 138, ajde junacino :per:.


Da nisi ti i struju izmislio? :hahaha: :hahaha: :hahaha: ...a nisi u stanju da napises jedan normalan post ili da otvoris jednu normalnu temu...

...sve teme tipa "ko nam je trn u oku"... ...genijalno nema sta...:hahaha: :hahaha:
 
Mani te tvoje dripacke fore "pa da se vidimo", to mozes da prodajes malom Mici. Postavi ti na forum dokument da imas IQ 138, ajde junacino :per:.


Da nisi ti i struju izmislio? :hahaha: :hahaha: :hahaha: ...a nisi u stanju da napises jedan normalan post ili da otvoris jednu normalnu temu...

...sve teme tipa "ko nam je trn u oku"... ...genijalno nema sta...:hahaha: :hahaha:

Наравно да нисам измислио радио сам тест у Кнез даниловој јос са16, 17, година кад сам имао неки проблем који и није био проблем ал то није битно.А то што си ме назвао дрипцем није ти паметно.Прво показује да сам управу што се тиче страха о причи о теми друго је бо те документ ........Дај паре на сто идемо заједно ја ти и још два форумаша један твоји други моји у Кнез Данилову и није проблемАко нећеш кад будем ишао у кадровску тамо јер ће ми требати тражићу папир и показаћу ти га за паре јер те мрзим и волим што те мрзим ти значи да добро размишљам.Ај сад имам нека посла.:)
 

Back
Top