OPROST NATO-u = OPROST FASISTIMA

ko ima pravo da oprosti NATO-u sve ono sto je ucinio narodu srbije..?? zar nije isto oprostiti NATO-u kao kad bi oprostili fasistima za ono sto su uradili srbima 41-45..??

Још је и горе - фашисти су отишли '45. А ОВИ СЕ ТЕК СПРЕМАЈУ ДА НАС ТОТАЛНО ОКУПИРАЈУ... потписало оно ђубре Вук Драшковић...
 
Морам да скренем пажњу,опрост је хрватска реч,ми имамо своју-опроштај.:)Ако већ имамо толико Хрвата на форуму не морамо да усвајамо и њихове речи,нису се досад показали ни као комшије ни као пријатељи и мислим да треба држати дистанцу.А НАТО-у немамо шта да опраштамо,можемо само да чекамо...постоје на овом Свету људи који су спремни да им нанесу штету уз ризик по своје животе а ми засад не спадамо у њих.
 
Морам да скренем пажњу,опрост је хрватска реч,ми имамо своју-опроштај.:)Ако већ имамо толико Хрвата на форуму не морамо да усвајамо и њихове речи,нису се досад показали ни као комшије ни као пријатељи и мислим да треба држати дистанцу.А НАТО-у немамо шта да опраштамо,можемо само да чекамо...постоје на овом Свету људи који су спремни да им нанесу штету уз ризик по своје животе а ми засад не спадамо у њих.

ja sam mislio da je oprost krace od oprostaj...i mislim da je gramaticki ispravno...
 
Морам да скренем пажњу,опрост је хрватска реч,ми имамо своју-опроштај.:)Ако већ имамо толико Хрвата на форуму не морамо да усвајамо и њихове речи,нису се досад показали ни као комшије ни као пријатељи и мислим да треба држати дистанцу.А НАТО-у немамо шта да опраштамо,можемо само да чекамо...постоје на овом Свету људи који су спремни да им нанесу штету уз ризик по своје животе а ми засад не спадамо у њих.

u nachelu se slazhem sa tobom,shto se tiche hrvatskih rechi,ali obzirom da su oni svoj jezik uzeli od nas,i nashe rechi prisvojili za sebe,oprost nije hrvatska rech,vec eventualno verzija nashe rechi oproshtaj...a shto se tiche nato-a...sachekacemo mi nashih 5 minuta...ja u to duboko verujem...
 
ja sam mislio da je oprost krace od oprostaj...i mislim da je gramaticki ispravno...

u nachelu se slazhem sa tobom,shto se tiche hrvatskih rechi,ali obzirom da su oni svoj jezik uzeli od nas,i nashe rechi prisvojili za sebe,oprost nije hrvatska rech,vec eventualno verzija nashe rechi oproshtaj...a shto se tiche nato-a...sachekacemo mi nashih 5 minuta...ja u to duboko verujem...
Не сећам се да сам чуо ту реч до деведесет и неке и немам намеру да је прихватим а ви како хоћете.
 
pa zar sadasnja vlast ne cini sve da udje u taj fasisticki NATO...??? od koga ce srbija traziti odstetu ako pristupi NATO-u ..??? koliko covek treba da bude ljigav ipoltron da juri u zagrljaj svom dojucerasnjem dusmaninu..??? ne shvatam ovaj narod pa to ti je...
 
pa zar sadasnja vlast ne cini sve da udje u taj fasisticki NATO...??? od koga ce srbija traziti odstetu ako pristupi NATO-u ..??? koliko covek treba da bude ljigav ipoltron da juri u zagrljaj svom dojucerasnjem dusmaninu..??? ne shvatam ovaj narod pa to ti je...

nije to Pajo narod...nego vlast...narod je ispao naivan,i sad kada su ga zarobili duzhnishtvom,nesme da pisne,jer ce da mu uzme sve!e sirotinjo i Bogu si teshka...narochito ona duhovna sirotinja!
 
pa zar sadasnja vlast ne cini sve da udje u taj fasisticki NATO...??? od koga ce srbija traziti odstetu ako pristupi NATO-u ..??? koliko covek treba da bude ljigav ipoltron da juri u zagrljaj svom dojucerasnjem dusmaninu..??? ne shvatam ovaj narod pa to ti je...
Тадић и Шунатовац нису народ,народ је ''крив'' само што нема вође и критичну масу да склони оне који праве штету.
 
samo to....zar je malo..??
Није,али не заборави да у таквим дешавањима мора да се нађе неко довољно паметан,способан и одважан да стави главу на пањ.Има таквих људи,али нема оних који имају довољно памети да заобиђу полицију,војску и судове.
 
ko ima pravo da oprosti NATO-u sve ono sto je ucinio narodu srbije..?? zar nije isto oprostiti NATO-u kao kad bi oprostili fasistima za ono sto su uradili srbima 41-45..??

Ja sam takođe mišljenja da je nato zločinačka organizacija koja je fašistički delovala 99te godine na Srbiju .........

Neki su me pokušali ubediti na jednoj temi kako to nije fašizam a ako to nije ja ne znam šta je .....

E sad , oprostiti ...čini mi se da oni ne traže da im se oprosti ....da ih baš briga da li ćemo da oprostimo ....

ako misliš da bi opraštanje bilo ulazak u NATO .... naravno da ne treba ući ...ali ne samo zato što nećemo oprostiti već iz stotinu drugih razloga .....
 
pa zar sadasnja vlast ne cini sve da udje u taj fasisticki NATO...??? od koga ce srbija traziti odstetu ako pristupi NATO-u ..??? koliko covek treba da bude ljigav ipoltron da juri u zagrljaj svom dojucerasnjem dusmaninu..??? ne shvatam ovaj narod pa to ti je...

Pa zar to nismo radili i ranije...

klali se sa Rvatima u svr I ...pa stvarali Jugoslaviju...pa drugi rat još gore...

Švabe nas okupirale dva puta...pa smo im poslali 500000 Srba da im izgrađuju zemlju...

Turci nas jahali 500 godina...sada im ostavljamo pare na moru...

Rusi i čitav istočni blok nas tretirali ko najveća go-vna zbog rezolucije IB, sada su nam najveći prijatelji...

Kad god pogledaš, neko nam je od komšija i sila nekada bio prijatelj, a nekada neprijatelj...tebi je sada NATO kriv za sve, jer se to sa njime događalo u tvoje vreme, pa si to zlo primio suviše lično...

A vlast kao vlast, koja god bila...najvažniji interes joj je da ostane na vlasti...
 

Back
Top