Још један доказ какви су Хрвати!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Hrvatski rukometaš iskopao oko poljskom kolegi

Susret hrvatske i poljske rukometne reprezentacije koji se odigrao u Kielcu 11. juna zauvek je promenio život dvojici rukometaša – Josipu Valčiću i Karolu Bieleckom. Naime, poljski reprezentativac ostao je bez levog oka.

Gruba igra se u rukometu podrazumeva, ali ono što se desilo u osmom minutu ovog susreta šokiralo je i samog Valčića, koji još uvek ne može da se oporavi od šoka što je kolegi izbio levo oko. Hrvatski rukometni reprezentativac u kontri je pokušao da doda loptu sagraču, a na njegovu ispruženu ruku je naleteo nesrećni Bielecki. Poljak je reagovao začuđujuće racionalno, rekavši medijima da oprašta kolegi, te da se neće odreći rukometa.

„Ma dobro je. Izgubio sam samo jedno oko. Naučiću da živim s tim. Događaju se i gore stvari u životu, ali nisam ljut na Josipa. Nije ništa kriv, znam da me nije namerno povredio,“ rekao je Bielecki posle niza operacija, dodavši da želi da nastavi karijeru. „Nadam se da ću opet igrati rukomet. Ne mogu da budem siguran u to, ali bio bih kukavica da bar ne pokušam. Ipak, zasad još uvek ne mogu da razmišljam o sportu. Moram da naučim da živim bez oka"

Međutim, Valčića silno grize savest, zbog čega će još jednom zamoliti Poljaka za oproštaj.

„Zaista je sve bio nesrećan slučaj. Grozno se osećam i žaliću zbog toga celog života. Još proživljavam kako moj prst prodire u njegovo oko. Osetio sam da je propao duboko unutra. Mogu samo da molim da mi Karol, njegova porodica i navijači oproste,“ rekao je Valčić i izrazio svoju nadu da će se sa Bieleckim u budućnosti ponovo sresti na terenu. „Znam da mu lekari ne predviđaju nastavak karijere, ali sličnu povredu je imao i Metličić. Nadam se da ćemo ponovo jednog dana igrati jedan protiv drugog.“

http://www.tvarenasport.com/vesti/24726-hrvatski-rukometas-iskopao-oko-poljskom-kolegi.html
 
Ја сам др мр за теме о Хрватима на овом пдф-у,али не волим да их оптужујем без аргумената.То је несрећан случај,да је у питању нека Пољакиња на летовању у Хрватској,па да посумњам.Човек није ништа крив,вероватно поред судија и саиграча постоји и снимак који су рукометни званичници одгледали једно 100х.
 
Ја сам др мр за теме о Хрватима на овом пдф-у,али не волим да их оптужујем без аргумената.То је несрећан случај,да је у питању нека Пољакиња на летовању у Хрватској,па да посумњам.Човек није ништа крив,вероватно поред судија и саиграча постоји и снимак који су рукометни званичници одгледали једно 100х.
Tu si u pravu, nego moram malo da ih napadam.:mrgreen:
Pa dobro, nije to namerno uradio.

Otkud ti znaš???:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top