Педофили, клан или Дража вампир

који је следећи спин жутих

  • Педофили

  • неко болесно куче

  • Нека мафија

  • дража против тита

  • изјаве председника

  • нешто оргинално јер смо пукли у африци


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Педофили , силоватељи, земунски клан, кокаин. Шарић. Дража се повампирио.Тито би се повампирио ал не верује у демоне јер је комуниста, педери марширају...
Сад ће неки спин...приметио сам да нема праве теме де би се сви залепили а трудимс еда направим једну да би сви ту писали ....пало ми напамет

САД ЋЕ ЖУТИ СИГУРНО НЕШТО ДА ИЗБАЦЕ


Шта...
 
Педофили , силоватељи, земунски клан, кокаин. Шарић. Дража се повампирио.Тито би се повампирио ал не верује у демоне јер је комуниста, педери марширају...
Сад ће неки спин...приметио сам да нема праве теме де би се сви залепили а трудимс еда направим једну да би сви ту писали ....пало ми напамет

САД ЋЕ ЖУТИ СИГУРНО НЕШТО ДА ИЗБАЦЕ


Шта...

Obrazloženje:

SPIN- u slengu znači kada umireš od gladi a vlast ti kaže da se bori protiv pedofila.
Ili kad dete siluje pedofil, vlast govori o priključenju EU.

SPIN=ZAMAZIVANJE OČIJU
 
Ја навијам да су следећи огромни успеси српске полиције у Јужној Америци! Сад ћете да видите када похватамо не само наше нарко-дилере, већ и бразилске, аргентинске и уругвајске нарко-босове, спалићемо сва поља коке, мака и банана (алтернативна дроЗа), широм Јужне Америке!
Јужна Америка је чекала само на српску полицију да се ослободи те пошасти зване нарко-трговина!

А кад искоренимо дроЗу из Јужне Америке, онда ћемо да се заједнички бацимо на чување српско-јужноамеричких граница од поновног повампирења шверца и трговине дрогом.

Dačić u Brazilu, Argentini i Urugvaju


Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić boraviće od danas u šestodnevnoj poseti Brazilu, Argentini i Urugvaju tokom koje će potpisati niz sporazuma i memoranduma sa zvaničnicima tih latinoameričkih država o borbi protiv kriminala i trgovine drogom. (линАк)


:dash::hahaha:
 
Ја навијам да су следећи огромни успеси српске полиције у Јужној Америци! Сад ћете да видите када похватамо не само наше нарко-дилере, већ и бразилске, аргентинске и уругвајске нарко-босове, спалићемо сва поља коке, мака и банана (алтернативна дроЗа), широм Јужне Америке!
Јужна Америка је чекала само на српску полицију да се ослободи те пошасти зване нарко-трговина!


Dačić u Brazilu, Argentini i Urugvaju


Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić boraviće od danas u šestodnevnoj poseti Brazilu, Argentini i Urugvaju tokom koje će potpisati niz sporazuma i memoranduma sa zvaničnicima tih latinoameričkih država o borbi protiv kriminala i trgovine drogom. (линАк)



А кад искоренимо дроЗу из Јужне Америке, онда ћемо да се заједнички бацимо на чување српско-јужноамеричких граница од поновног повампирења шверца и трговине дрогом.
:dash::hahaha:



Ma slusaj, ako ne okonca narko - rat po Boliviji i Venecueli, nista nije napravio.

Necemo da ga biramo sledeci put. Dole koka!:super:

:mrgreen::hahaha:
 
Следеће је на реду "top secret plan"о излазку Србије из кризе који ће како кажу бити реализован већ 2020 за само 10 година ! Благо нама кад имамо тако ефикасну власт која своје потезе планира дугорочно.
Тако да....Ко преживи,прича ће а преживеће онај који не буде причао...
 

Back
Top