Нова странка Крсташких форумаша

како да назовемо нашу странку у складу са природом странке

  • Морални оци

    glasova: 0 0,0%
  • Сртанка која руши све што не ваља

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Ми треба да направимо странку на Крстарици.То би могло да помогне Србији.Само не знам како да је назовемо и која политика да нам буде .име странке да одговара природи странке.Дал да будемо паранормална једница или нешто друго не знам.Дајте озбиљне конструктивне предлоге.Па да видимо.
 
Ми треба да направимо странку на Крстарици.То би могло да помогне Србији.Само не знам како да је назовемо и која политика да нам буде .име странке да одговара природи странке.Дал да будемо паранормална једница или нешто друго не знам.Дајте озбиљне конструктивне предлоге.Па да видимо.

jesi konsultovao baba rosku...:manikir:
 
Vec mi je dosta stranaka koje su protiv ovoga ili onoga... Moze samo stranka koja je za nesto, ali mi se cini da takve bas i nema na spisku.
Nekakve nacional-liberalne kombinacije (jedno ponudjeno za) mi se ne cine realnim cak ni na netu.

Све је то реално.Све те партије постоје.Само се не зову тако.ово је пародија а пародија се ради у односу на истину.Тако да озбиљнија тема није скоро постојала овде.Правимо партију .Кад може кркобаић ми као ме можемо.Па јел он паметнији од нас.Без зезања.
 

Back
Top