Sta je u pitanju ??????

Kol3

Aktivan član
Poruka
1.016
Pre jedno 2 nedelje mi je formatiran hard disk , posto sam imao puno virusa...

problem je sledeci..kada kliknem na FULL SCREEN na Jutjubu - Youtube :) meni se restartuje komp..
A pre kad mi je komp bio pun virusa normalno sam mogao da idem na ceo ekran

WTF ???

da li je neko imao isti problem ???

hvala u napred
_______________________________________________
Admini prebacite temu gde mislite da je najbolje !!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Graficka zeza,da bi iskljucio problem oko windowsa ili drajvera,pokreni neki linux ,ne moras ga instalirati idi direktno sa cd-a,udji na youtube i probaj.

Jel ti sada resetuje pri pustanju filma u full screen-u?
Kakve su temperature .....graficke i cpu-a?
 
Pre jedno 2 nedelje mi je formatiran hard disk , posto sam imao puno virusa...

problem je sledeci..kada kliknem na FULL SCREEN na Jutjubu - Youtube :) meni se restartuje komp..
A pre kad mi je komp bio pun virusa normalno sam mogao da idem na ceo ekran

WTF ???

da li je neko imao isti problem ???

hvala u napred

+
restartuje se kad pokrenem Counter Strike i yahoo msn...Filmove mogu normalno u full screen-u da gledam

Kakve su temperature .....graficke i cpu-a?

kako da pogledam temperaturu ???
 
Skini HW monitor odavde,tu su ti sve temperature. Idi print screen postavi sliku ,napisi koje su komponente (cpu i graficka) da bi videli da li temperature premasuju dozvoljene vrednosti.
Da bi iskljucio windows iz problema,skini linux (ovde imas tutorijale),narezi,boot-uj i kad te pita izaberi pokretanje sa cd-a a ne instalaciju,probaj opet youtube snimke,fullscreen,vidi hoce li ga resetovati.

Moguci problemi su: temperature,windows,drajveri,hardver

Treba iskljucivati jedno po jedno,pa pocni sa proverom temperatura i pokretanjem linux-a
 
kada kliknem da skine otvora se yahoo search..

skinuo sam ovaj SpeedFan i pogledaj sliku..kod jedne T je VATRA


AMD Athlon (tm) XP 2500 +
1,84GHz, 256 mb ram memorije

56908657.png
 
Ocigledno nisi kliknuo gde treba,zato i nisam rekao da skines speed fan ,on uvek laze za temp3,temp. 1 i 2 su ok,al aj skini lepo hwmonitor,evo novi link
Linux nisi probavao !?
Proveri drajvere graficke,uninstaliraj pa instaliraj najnovije,kazes da si imao viruse,sa cim si sada skenirao,sta je aktivno od zastite........

EEE drajveri su bili problem..instalirao sam nove i sad je sve OK

Hvala ti puno :ok::vatromet::vatromet::vatromet:

http://www.alcpu.com/CoreTemp/
Skini najnoviji driveri za grafičku,ali po mom mišljenju ako nisu driveri onda napajanje.
:vatromet:
 
...ako nije to mozda zeza nesto graficka,drajver

Graficka zeza,da bi iskljucio problem oko windowsa ili drajvera,pokreni neki linux ,ne moras ga instalirati idi direktno sa cd-a,udji na youtube i probaj.

http://www.alcpu.com/CoreTemp/
Skini najnoviji driveri za grafičku,ali po mom mišljenju ako nisu driveri onda napajanje.

Moguci problemi su: temperature,windows,drajveri,hardver

Proveri drajvere graficke,uninstaliraj pa instaliraj najnovije,kazes da si imao viruse,sa cim si sada skenirao,sta je aktivno od zastite........


Toliko puta smo rekli,ti nisi nikada procitao poruku do kraja,a ja nisam proverio dal si ti proverio ,za ubuduce pazljivo citaj brze ce se resiti neki problem
 
Toliko puta smo rekli,ti nisi nikada procitao poruku do kraja,a ja nisam proverio dal si ti proverio ,za ubuduce pazljivo citaj brze ce se resiti neki problem

Zahvaljujem se na svim komentarima , JESAM procitao sve poruke , nego problem je to sto se ne razumem mnogo u racunare .. pa nisam znao kako se proveravaju drajveri , verovao ili ne - sada znam.. vama svima svaka cast..

POZDRAV
 

Back
Top