Pantelić: Vojnik sam ove zemlje

Poruka
4.285
On je dodao da nije razmišljao o napuštanju nacionalnog tima.
"Vojnik sam ove zemlje i ove reprezentacije. Dok budem bio potreban ja ću biti tu. Sam sigurno neću otići", rekao je Pantelić.

51251_slike03-foto-lifesports-ru_sg.jpg


http://sport.blic.rs/mondijal2010/v...ektno-ponasali-Pantelic-Vojnik-sam-ove-zemlje
 
ljudi nije on kriv sto ne zna

nemamo bolje i tako je kako je

Једноставно НИСУ ИМАЛИ СРЕЋЕ... није довољно ако имаш све друго а СРЕЋА те заобиђе - то се заиста десило... колико су пута пуцали, али једноставно није их хтело.

Ја мислим да су добро играли.
 
Није истина! Имамо боље али не могу доћи до изражаја. Толико квалитетних играча поред ових пензионера имамо. :evil:

problem pocinje od trenera ,kojima je zsadjne 2 decenije vaznije da je igrac drvoseca nego da ima talenta i da zna da igra ,znam materiju ,bavim se time :) cak ni u ljakse ligama nemoze talenat kod nas da igra ,sve samo filozofi ,samo da je sto veci i da moze sto vise da trci ,to sto nezna nema veze ...to nam je sad proizvod i reprezentaciji ,odkad nismo imali veznog ili spica u nekom jakom klubu .jos od stojkovica i deje nemamo pleja ...
 
U fudbalu kao i zivotu sreca je potrebna ali nije odluchujuci faktor za uspeh.
Odluchujuci faktor uspeha je vera u isti i zacrtavanje odredjenog cilja.
Nashi su otishli dole sa ciljem da prodju grupu ?????????????????????????????????????????
Alo , da prodju grupu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa TIM ciljem da ochekujesh uspeh ?????????
NE !!!
Cilj je morao biti osvajanje titule prvaka sveta i NISHTA DRUGO !!!!!!!!!!!!!!
P.S
Nemci na svako SP i EP idu sa ciljem da budu prvaci...............pa posle svi luzeri sveta pljuju po njima , kao nemci su arogantni............................Nemci IMAJU CILJ i zato su uspeshni u svim segmentima !!!!!
Onaj ko sanja da ima nove cipele nishta drugo u zivotu nece ostvariti i stalno ce da kuka kako nema srece !!!!!!!
 
problem pocinje od trenera ,kojima je zsadjne 2 decenije vaznije da je igrac drvoseca nego da ima talenta i da zna da igra ,znam materiju ,bavim se time :) cak ni u ljakse ligama nemoze talenat kod nas da igra ,sve samo filozofi ,samo da je sto veci i da moze sto vise da trci ,to sto nezna nema veze ...to nam je sad proizvod i reprezentaciji ,odkad nismo imali veznog ili spica u nekom jakom klubu .jos od stojkovica i deje nemamo pleja ...

baš tako...nemamo veznog igrača koji ume na dribling i što bi rekli foru da izbaci protivnika i napravi pas....
 
baš tako...nemamo veznog igrača koji ume na dribling i što bi rekli foru da izbaci protivnika i napravi pas....

ceo zivot se bavom fudbalom ,sada sam pivredjen al manje bitno ...i ceo zivot neko trazi vise ,znas da driblas ,znas da dodas u prostor imas talenta ,eksplozivan si ,ali to sve nije dovoljno ,njima treba drvoseca koji nista nezna ali zato moze da trci kao konj ...:dash: i ceo zivot tako ....
 
ceo zivot se bavom fudbalom ,sada sam pivredjen al manje bitno ...i ceo zivot neko trazi vise ,znas da driblas ,znas da dodas u prostor imas talenta ,eksplozivan si ,ali to sve nije dovoljno ,njima treba drvoseca koji nista nezna ali zato moze da trci kao konj ...:dash: i ceo zivot tako ....

ma neradi se više ni o tome...dok su nama sturčnjaci Milovana Đorića i kompanije sa četri razreda osnovne škole zaduženi za trenerske škole biće nam ovako...:dash:
 

Back
Top