seks u godinama

seks u starosti?

  • Da

  • Ne

  • sokiran/na sam

  • neka radi ko sta hoce i kako moze


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Prosle godine sam prilikom skolovanja mi odgledala film wolke 9 po nasem je to oblak 9 ma da se meni vise svidja prevod deveti oblak.

Film opricava zivot jedne udate zene koja broji 66 godina, koja se upusta u sex avanturu sa covekom koji broji 70+ godina, film je poceo sa surovim seksom ona otisla kod njega jer mu je skracivala pantalone i te prilike je doslo do seksa:)

Naravno da se u filmu videlo skoro pa sve, film mi se dopao radjen je po principu da se nakon gledanja mozes upustiti u kontroverznu diskusiju, mnogi su osudjivali film "to nam bas nije trebalo danas" osudjivali su zenu jer se upustila u avanturu koju je ipak saopstila muzu i koji je sebi oduzeo zivot sto je sasvim normalna reakcija ako se uzme u obzir da je starenje u nasem drustvu nesto sasvim negativno, to se narocito vidi u komuniciranjem sa starim osobama gde mladi koriste komunikaciju kao da pricaju sa djetetom sto znaci zauzmu polozaj "starije osobe" iako to nisu!

 
jesi, i navukla si me na smokvu

a propo teme... neka svako radi što mu je srcu drago
ko smo mi da osuđujemo?

živ si dok ti srce kuca... šta je koga briga za tvoj seksualni život posle 60 godina...
 
jesi, i navukla si me na smokvu

a propo teme... neka svako radi što mu je srcu drago
ko smo mi da osuđujemo?

živ si dok ti srce kuca... šta je koga briga za tvoj seksualni život posle 60 godina...

eto vidis cjelo drustvo je pred sami pocetak filma reklo "neka radi sta ko hoce i sta mu srce iste":) Cinjenica je da mi ovamo u gerontoloskim centrima trebamo da ustupimo prostor i za seks (ako se nadju dvoje) a sve da ne dodje do seksa trebaju imati prostor gde mogu da golisavi pridju jedno drugom isto se vazi za staracke domove.

Jedna nemacka je mnogo mdoerna i napredna ali je po pitanju seksa u starosti strasno zaostala!

recimo ako uhvatimo baku da se pozabavila oko svoje teretorije mnoge sestre zovu psihijatra u nadi da ima neka pilula koja ce da ih smiri, jednom se usudila jedna mlada strankinja pa predlozila koleginicama da se kupi pomagalo i da zenu puste na miru i da joj ustupe taj prostor njene intime.....................
 
dobro

da li ce nas neko odvesti na taj nas sastanak ako sami necemo moci da prevalimo put od 15 kilometara?


Da li ce nam okolina ustupiti prostor za sastanke?

hocemo li se kriti da li cemo se pravdati i koliko ce mo imati autonomije?
 
muskarci umiru prije zena sto je cinjenica da baka ostaje bez deke, i baka upozna u praku pored patkica novog deku e sad ako baka ima svoj stan svoj zivot tu nema nikakvih problema ali ako baka zivi sa decom u kuci i povede deku sa sobom najprije na ispijanja kafe ali ali .....
ali sto?

ljudima je neprijatno kada se javi ideja seksualnosti starih isto kao sto je neprijatno pomisliti na djecu u krevetu
iako im nije bilo neprijatno kada su i sami bili djeca
u prevodu, dok kao odrasla osoba mozes da progledas kroz prste neugodi prema seksu djece jer si i sam bio djete pa znas da tu nema nista uvrnuto,
jos uvijek nisi starac i ne mozes da se indetifikujes do te mjere da nestanu sve nijanse nelagode
sad, pitanje je koliko ko moze da kontrolise tu svoju nelagodu

neko ko ce pomisliti da je babi potreban psihijatar svakako lose stoji na tom polju

dok je meni sasvim svejedno sto ko radi, necu pogledati klip jer mi je i ova scena koju vidim odbojna, iako racionalno razumijem da je ok
sad, da sam neko ko ne umije da se nosi sa emocijama i razumom u isto vrijeme
postala bih fobicna, prijavila ti post i rekla da nisi normalna,
a susjedu babu gurnula niz stepepnice jer zivi sa nekim djedom, no ne mogu jer zivi u prizemlju pa nema stepenica :think:

zapravo, ja odgovaram a nisam ni sama sigurna sto je to sto pitas na prvom mjestu :lol:
 
muskarci umiru prije zena sto je cinjenica da baka ostaje bez deke, i baka upozna u praku pored patkica novog deku e sad ako baka ima svoj stan svoj zivot tu nema nikakvih problema ali ako baka zivi sa decom u kuci i povede deku sa sobom najprije na ispijanja kafe ali ali .....

.......eee zene ,zene ,kucke ste i u poznim godinama ,samo na patku mislite...............:hahaha::hahaha:
 

Back
Top