pivo i cigare pred mec sa nemcima ??

одличан коментар:

Ovo pijanka ;iji su se snimci pojavili je već ne dopustiva i za jedan amaterski tim a kamoli reprezentaciju. Ispijati jednu za drugom flaše piva pre najvažnije utakmice u grupi, pa to ne rade ni amaterski igrači, ako je trener pravi. Ovo je pokazalo da Antić nema Autoritet o kome se pričalo. Ako Antić pređe preko svega ovoga i ne ostrani ove igrače iz reprezentacije onda više selektor i ne treba da bude. Jedan Milijaš koga je Antić stvorio, jedan Stojković koji brani samo kod Antića, jerdan Pantelić i Lazović koji skoro da nisu dali gola u reprezentaciji, a Antić ih opet zove, ovako vraćaju Antiću. Ovo je velika bruka i za njih, i za FS, i za Antića. Sve igrače koji su učestvovali u ovoj pijanki odmah odstraniti iz reprezentacie. U suprotnom neka Antić sledeći put pravi pijanke za ceo tim veče pre svake utakmice, a ne samo da pijanče ovih 5 igrača. Biće tu još svega. Bruka, za brukom. Pa vi tamo niste otišli da igrate fudbal nego da pijančite i da se provodite. Ovih 5 igrača su sramota za Srbiju.
 
одличан коментар:

Ovo pijanka ;iji su se snimci pojavili je već ne dopustiva i za jedan amaterski tim a kamoli reprezentaciju. Ispijati jednu za drugom flaše piva pre najvažnije utakmice u grupi, pa to ne rade ni amaterski igrači, ako je trener pravi. Ovo je pokazalo da Antić nema Autoritet o kome se pričalo. Ako Antić pređe preko svega ovoga i ne ostrani ove igrače iz reprezentacije onda više selektor i ne treba da bude. Jedan Milijaš koga je Antić stvorio, jedan Stojković koji brani samo kod Antića, jerdan Pantelić i Lazović koji skoro da nisu dali gola u reprezentaciji, a Antić ih opet zove, ovako vraćaju Antiću. Ovo je velika bruka i za njih, i za FS, i za Antića. Sve igrače koji su učestvovali u ovoj pijanki odmah odstraniti iz reprezentacie. U suprotnom neka Antić sledeći put pravi pijanke za ceo tim veče pre svake utakmice, a ne samo da pijanče ovih 5 igrača. Biće tu još svega. Bruka, za brukom. Pa vi tamo niste otišli da igrate fudbal nego da pijančite i da se provodite. Ovih 5 igrača su sramota za Srbiju.

dodao bih samo to da je po meni antic najbolji trener koga smo imali i imamo ,igraci su malodusni i netalentovani ,treba da igra mali tosic i ninkovic ,i da konacno prestane improvizacija igre sa nekim cudnim slucajnim napadima po strani ...da igramo ko ljudi konacno. antic je zadnji koga treba kriviti ...
 
Ja vidim , samo zato sto ranije nije izbacio onu smlatu od Zigica a ubacio Tosica ili Lazovica ...

I ja to kazem. Derao sam se celo drugo poluvreme vicuci to i pljuvajuci po ekranu. Bio sam gori i od Kamenog (Draganeee, cuvaj igracaaa) :) ! Smradina jedna, 3 stopostotne sanse promasio, trapav je samo tako. I ma koliko se trudio da ne krivim Antica jer je stvarno vrhunski trener i imao je dobre namere, veliku gresku je napravio sto je izbacio Krasica a ubacio retardiranog Pantelica!!

Ali, na zalost, i u fudbalu se vidi kakav smo mi narod. Neozdiljan i velike pare nas kvare, prodali bi i tatu i mamu za pare. Sto kosarkasi, odbojkasi i vaterpolisti ostavljaju srce na terenu i kidaju sve zivo?????? Zato sto se tu ne vrte toliko ogronme pare kao u fudbalu, realno! Sto mladi fudbaleri ruse sve pred sobom, zato sto nisu stigli da se iskvare i ostavljaju srce na terenu da bi se pokazali...

Ma tuga!
 

Back
Top