Ciljani e-marketing???

Wulge

Početnik
Poruka
3
Interesuje me da li ima ljudi koji su upoznati sa ovim nacinom reklamiranja na internetu??? Kakva su Vam iskustva u ovome??? Kada kazem e-marketing ne mislim na nasumicni spam.
Kakve su mogucnosti da neko razvije takvu vrstu posla?
Da li postoji odredjena zakonska regulativa sto se ovoga tice, jer mnogi ovo smatraju spamom???
 
Ne smatraju samo spamom vec nas narod ga smatra i prevarom :(
Toliko smo daleko dogurali .
Kada nekom kazes zelis li uz web sajt i SEO optimizaciju misli da zeli da ga pokrades.
Int Marketing je sirok pojam ali tesko da ces naci ovde posla. Postoje dve ili tri jake firme koje rade na tome i uglavnom one uzimaju glavni profit od onih koji to zele.
Prva stvar je sajt zatim Seo zatim social marketing fb i yt i tak dalje.
Upoznatih ima . Oni koji to zele misle da mogu to da dobiju za 20-50 evrica :) i tak dalje da neduzim . Osim svojih projekata u koje mozes da ulozis tesko da ces naci nekog da mu odradis taj deo posla jer ljudi pod jedan neznaju sta je to po dva ne zanima ih to misleci da tu nema profita.....
Ja sam preuzeo jedan projekat vrlo zanimljiv nadam se profitu .Ali mora da se odradi sve do detalja.
 
Ja sam internacionalni internet marketing trener i official marketing trener MLM kompanije u Srbiji. Tacno je sto kazete svi Vi da ljudi u Srbiji jako malo znaju o ovoj temi, pa iz neznanja smatraju da je prevara. Zive valjda jos u predratnom dobu.

Internet marketing svetskog nivoa je prava nauka i nezamislivo je za jednu ozbiljnu firmu da nema svoj tim internet menadzera. Postoji bar 10 najvaznijih strategija u ovoj oblasti koje se moraju primenjivati za postizanje dobrih rezultata. Pocev od keyword research, Seo,social media, video marketing,PPC,blogging,article marketing,e-mail marketing do brandinga i closing sales..

Ja sam posle iskustva na svetskoj internet sceni naisla na odlican odziv nekih kompanija kod nas i odlucila se za saradnju sa Rembracom, sada lansiramo novi program, sa kompletnom edukacijom internet marketinga..

Mada, u Srbiji ne postoji zajednica mreznih marketara na netu i uopste ljudi koji se bave slicnim poslovima, pa je nemoguce primeniti sve strategije koje se koriste u svetu, ali to je u jednu ruku i dobro, jer bukvalno nemamo konkurenciju. Dok drugi budu shvatili kolika je prednost internet marketinga, mi cemo sa nasim timom vec biti daleko.

Uskoro ce se pojaviti i kod nas platforma za edukaciju internet marketinga po ugledu na svetske platforme, koja ce objediniti sve ove strategije i omoguciti korisnicima da uce i zaradjuju veoma povoljno sa mnogim pogodnostima.
Vremena se menjaju, hteli to Srbi ili ne, i kod nas dolazi nova tehnologija..

Milena , milenarembraco@live.com
 
Ja sam internacionalni internet marketing trener i official marketing trener MLM kompanije u Srbiji. Tacno je sto kazete svi Vi da ljudi u Srbiji jako malo znaju o ovoj temi, pa iz neznanja smatraju da je prevara. Zive valjda jos u predratnom dobu.

Internet marketing svetskog nivoa je prava nauka i nezamislivo je za jednu ozbiljnu firmu da nema svoj tim internet menadzera. Postoji bar 10 najvaznijih strategija u ovoj oblasti koje se moraju primenjivati za postizanje dobrih rezultata. Pocev od keyword research, Seo,social media, video marketing,PPC,blogging,article marketing,e-mail marketing do brandinga i closing sales..

Ja sam posle iskustva na svetskoj internet sceni naisla na odlican odziv nekih kompanija kod nas i odlucila se za saradnju sa Rembracom, sada lansiramo novi program, sa kompletnom edukacijom internet marketinga..

Mada, u Srbiji ne postoji zajednica mreznih marketara na netu i uopste ljudi koji se bave slicnim poslovima, pa je nemoguce primeniti sve strategije koje se koriste u svetu, ali to je u jednu ruku i dobro, jer bukvalno nemamo konkurenciju. Dok drugi budu shvatili kolika je prednost internet marketinga, mi cemo sa nasim timom vec biti daleko.

Uskoro ce se pojaviti i kod nas platforma za edukaciju internet marketinga po ugledu na svetske platforme, koja ce objediniti sve ove strategije i omoguciti korisnicima da uce i zaradjuju veoma povoljno sa mnogim pogodnostima.
Vremena se menjaju, hteli to Srbi ili ne, i kod nas dolazi nova tehnologija..

Milena , milenarembraco@live.com

Ne znam ko ti je držao te kurseve o internet marketingu ali moram par stvari da ispravim.
Prvo, ta podela na
keyword research, Seo,social media, video marketing,PPC,blogging,article marketing,e-mail marketing do brandinga i closing sales
kao e-marketing strategije nije dobra. Najpre, keyword research je samo jedan deo SEO optimizacije, a i dosta drugog od navedenog.
Brending je širok pojam i višeznačan, ali deo brendinga može biti i blog, articles, i ostalo, tako da takođe nije u istoj ravni sa ostalim stvarima.

Nije tačno, takođe, da velika i ozbiljna firma mora da ima svoj tim internet menadžera. Naišao sam na mnogo ozbiljnih firmi iz Amerike i zapadne Evrope koje autsorsuju taj deo.

Treće je pitanje - šta podrazumevaš pod platformom za edukaciju koja tek treba da se pojavi? Jer već godinama, možda i deceniju, postoje ozbiljne firme koje se bave edukacijom iz navedenih oblasti. Možda misliš na nešto drugo, nije mi najjasnije.
 

Back
Top