To nije fer!!!!!

Poruka
22.606
Juče baš razgovaram sa jednom prijateljicom i nekako smo kroz razgovor došle do zaključka da muškarci samo fizički stare i da bi do smrti, da ih neko pusti, mogli da igraju fliper, igraju se u pesku, voze bicikl na zadnjem točku i da bi im večno mozak bio na ispaši.... mene sad zanima zašto nije tako i sa ženama?! zašto je naše odrastanje ubrzano a njihovo ne.. to nije fer... hoću i ja tako. :(
 
Juče baš razgovaram sa jednom prijateljicom i nekako smo kroz razgovor došle do zaključka da muškarci samo fizički stare i da bi do smrti, da ih neko pusti, mogli da igraju fliper, igraju se u pesku, voze bicikl na zadnjem točku i da bi im večno mozak bio na ispaši.... mene sad zanima zašto nije tako i sa ženama?! zašto je naše odrastanje ubrzano a njihovo ne.. to nije fer... hoću i ja tako. :(

Pa nije tako. Covek i kada odraste ne treba da napusti hobije i zezanje. Osim toga danas i zene odbijaju da odrastu. Vecina njih misli samo na izlaske, provode i putovanja i tako protrace svoj fertilni period.
 
Juče baš razgovaram sa jednom prijateljicom i nekako smo kroz razgovor došle do zaključka da muškarci samo fizički stare i da bi do smrti, da ih neko pusti, mogli da igraju fliper, igraju se u pesku, voze bicikl na zadnjem točku i da bi im večno mozak bio na ispaši.... mene sad zanima zašto nije tako i sa ženama?! zašto je naše odrastanje ubrzano a njihovo ne.. to nije fer... hoću i ja tako. :(

...više operacija uz hormonski tretman i to je to...
...jes da je skupo, al kad se nešto želi...
 
Pa nije dovoljno samo da zalepim kithu da bi bila muško.:aha:

pa nisam to mislio,jer da jesam rekao bih idi pod nozh da ti ugrade alatku...nego,kao u filmovima sa charobnim lampicama i shtapicima,sa zheljama koje se ispunjavaju,zazheli da postanesh mushko! :) ali veruj mi,dosadilo bi nti kroz dve nedelje!sto posto...inache,stanje duha nema veze sa polom...ja nemam ni 30,a osecam se kao da imam 100 godina...kontash!?
 
Juče baš razgovaram sa jednom prijateljicom i nekako smo kroz razgovor došle do zaključka da muškarci samo fizički stare i da bi do smrti, da ih neko pusti, mogli da igraju fliper, igraju se u pesku, voze bicikl na zadnjem točku i da bi im večno mozak bio na ispaši.... mene sad zanima zašto nije tako i sa ženama?! zašto je naše odrastanje ubrzano a njihovo ne.. to nije fer... hoću i ja tako. :(
pa ko ti brani
mislim to sam sebi odredis
evo ja sam neodrasla
s tim da ne trpi porodica
al mi zato frka od vezivanja, to jeste
i panično branim svoju slobodu
sve me gusi kad je kao nesto ozbiljno ili kad je makar nagovestaj
i onda ne vredi nista nista
 
pa nisam to mislio,jer da jesam rekao bih idi pod nozh da ti ugrade alatku...nego,kao u filmovima sa charobnim lampicama i shtapicima,sa zheljama koje se ispunjavaju,zazheli da postanesh mushko! :) ali veruj mi,dosadilo bi nti kroz dve nedelje!sto posto...inache,stanje duha nema veze sa polom...ja nemam ni 30,a osecam se kao da imam 100 godina...kontash!?

Joj kako me niko ne konta....neću ja da budem muško, ja samo hoću da mi bude kao njima....:lol:
 
Joj kako me niko ne konta....neću ja da budem muško, ja samo hoću da mi bude kao njima....:lol:

taj tvoj zahtev me podseti na neshto...chitao sam neshto u novinama,vezano za Paris Hilton,kako je opet napravila neku glupost,i buduci da sam sedeo u kafani,sa sve nekim zhenama okolo,porkomentarishem kakav je ona idiot,i da li ima neko ko bi hteo da bude kao ona...naravno,automatski se nashla jedna mlada majka,i rekla da bi ona hrela da bude Paris,na shta sam je ja pitao,u chemu je njen problem,zashto ona ne mozhe da bude pijana i drogirana qrva...nije to sve tako kao shto ti se chini na prvi pogled...
 
oh pa da, jeste to ipak i jedna nepravda može se reći zar ne?
Mene na primer, dok sam bio jako mlad i šta ti ja znam niko nije pogledavao.
O kej, tu i tamo poneko ali to nije bilo za dnevnik, da tako u mislima kažem..
A sada? Sve se okrećem da li onte o mene gledaju ili su nešto pogrešile, kad ono istina je to.
 

Back
Top