Državo reaguj!!!

kapetan81

Zainteresovan član
Poruka
431
Milan Živadinović: Državo, reaguj!

Šokiran sam i ne osećam se dobro! Ovo je katastrofa i smrt srpskog fudbala! Dvadeset godina se ovde ponavlja ista priča, mi sedimo i gledamo. Mislio sam, nadao sam se da ovaj tim nosi nešto posebno sa sobom, ali očigledno sam se prevario. Prolaze godine, a najbolje generacije nam propadaju i odlaze bestraga.

Mislim da je vreme da ljudi koji vode naš fudbal kažu ovom narodu istinu jer mi je naroda najžalije. Ministarka za sport Snežana Marković-Samardžić se mesecima slika sa ekipom, sada neka ona izađe i objasni šta se desilo! Država mora da reaguje i da hitno sprovede reforme. Uz dužno poštovanje prema gospodinu Antiću, je l' vi znate kolika je njegova plata u reprezentaciji?! Mi stariji treneri smo išli "napolje" i donosili pare, sada se one ovde uzimaju i nose u inostranstvo.

Ne želim da potcenjujem Australiju, ali nas je sinoć eliminisala ekipa koja je na nivou naše prosečne prvoligaške ekipe. Znate kako? Samo na trčanje i želju. Samo na dva elementa: duhovni i motivacioni. Sve ekipe su na prvenstvo povele svoje psihologe, mi smo poveli Čileanca koji ne zna naš jezik. Taj čovek mora da razume igrače kao majstor kada priđe haubi i oslušne automobil. "Motor" koji sredi mora da radi kao sat, nebitno da li idete do Čačka ili do Grčke.
 
Pogledajte samo kakva je bila politicka situacija u drzavi Argentini 1978. godine.Ludilo.

Argentina je tada osvojila SP a politicke, gradjanske slobode a i ekonomija su posle mnogo naprijed.
 
Milan Živadinović: Državo, reaguj!

Šokiran sam i ne osećam se dobro! Ovo je katastrofa i smrt srpskog fudbala! Dvadeset godina se ovde ponavlja ista priča, mi sedimo i gledamo. Mislio sam, nadao sam se da ovaj tim nosi nešto posebno sa sobom, ali očigledno sam se prevario. Prolaze godine, a najbolje generacije nam propadaju i odlaze bestraga.

Mislim da je vreme da ljudi koji vode naš fudbal kažu ovom narodu istinu jer mi je naroda najžalije. Ministarka za sport Snežana Marković-Samardžić se mesecima slika sa ekipom, sada neka ona izađe i objasni šta se desilo! Država mora da reaguje i da hitno sprovede reforme. Uz dužno poštovanje prema gospodinu Antiću, je l' vi znate kolika je njegova plata u reprezentaciji?! Mi stariji treneri smo išli "napolje" i donosili pare, sada se one ovde uzimaju i nose u inostranstvo.

Ne želim da potcenjujem Australiju, ali nas je sinoć eliminisala ekipa koja je na nivou naše prosečne prvoligaške ekipe. Znate kako? Samo na trčanje i želju. Samo na dva elementa: duhovni i motivacioni. Sve ekipe su na prvenstvo povele svoje psihologe, mi smo poveli Čileanca koji ne zna naš jezik. Taj čovek mora da razume igrače kao majstor kada priđe haubi i oslušne automobil. "Motor" koji sredi mora da radi kao sat, nebitno da li idete do Čačka ili do Grčke.

................govedo koje nista ne zna naslo da se buni .................ne zovu njega dzaba na zvezdari "govedja glava"................neznalica zaostala u 78-79 godini .........
 
Srbi su ase DOBRO POKAZALI NA SP i ja sam ponosan na njih!

Do kraja prvenstva cu na autu nositi srpsku zastavu.

Uci medju 32 najbolje nacije na svetu je VELIKA STVAR.

To nije poslo za rukom ni Turcima, ni Poljacima, ni Rusima ni mnogim drugima mnogo vecim (i bogatijim) narodima.

Srbi su danas igrali dobro protiv Australije narocito u prvom poluvremenu.

Nisu imali srece.

Pobedili su Nemce koji su sila u fudbalu.

Dovoljno je i hvala im.
 
Srbi su ase DOBRO POKAZALI NA SP i ja sam ponosan na njih!

Do kraja prvenstva cu na autu nositi srpsku zastavu.

Uci medju 32 najbolje nacije na svetu je VELIKA STVAR.

To nije pslo za rukom ni Turcima, ni Poljacima, ni Rusima ni mnogim drugima mnogo vecim (i bogatijim) narodima.

Srbi su danas igrali dobro protiv Australije narocito u prvom poluvremenu.

Nisu imali srece.

Pobedili su Nemce koji su sila u fudbalu.

Dovoljno je i hvala im.

Слажем се с тобом,потпуно!
иде репутација за ово,свака ти част :worth:
ја то говорим све вријеме...
 
Srbi su ase DOBRO POKAZALI NA SP i ja sam ponosan na njih!

Do kraja prvenstva cu na autu nositi srpsku zastavu.

Uci medju 32 najbolje nacije na svetu je VELIKA STVAR.

To nije poslo za rukom ni Turcima, ni Poljacima, ni Rusima ni mnogim drugima mnogo vecim (i bogatijim) narodima.

Srbi su danas igrali dobro protiv Australije narocito u prvom poluvremenu.Nisu imali srece.

Pobedili su Nemce koji su sila u fudbalu.

Dovoljno je i hvala im.

.....da se i ja slozim sa tobom nesretniche ................:ok::ok::super:
 
(Da kopiram na pravo mesto)

Sto se tice fudbala, kako smo pricali pre utakmice tako smo i prosli, a slicno je i van sportskih terena.
To je ta pogubna taktika, sto se mi i na sportskim terenima i van njih odnosimo pogresno, Velesilama zaprdivamo i qurcimo se, a fukaru i bednike postujemo.
Pa od velikih obicno dobijemo po nosu, a mali nas "iznenade" pa se posle pitamo sa telecim pogledom "sta bi?".

Da se opet osvrnemo na danasnju utakmicu i odlican primer.
Jedan Vidic koji vredi 20+miliona funti je dozvolio da ga podjebaje tamo neki orangutan Kajhil koji vredi 1milion funti.
Pa posle utakmice mozemo da procitamo komentare slicne ovome...
http://www.b92.net/sport/sp2010/vest...&nav_id=440899

Neka neka, **** ga otac, nek mu se sada smeje u lice, i on njemu i ona ostala fukara sto svi zajedno kad se skupe ne vrede koliko sam on.

Da da , to je taj mentalitet, digo si se na NATO a glumio p*zdu od Slovenije do Kosova
 
(Da kopiram na pravo mesto)

Sto se tice fudbala, kako smo pricali pre utakmice tako smo i prosli, a slicno je i van sportskih terena.
To je ta pogubna taktika, sto se mi i na sportskim terenima i van njih odnosimo pogresno, Velesilama zaprdivamo i qurcimo se, a fukaru i bednike postujemo.
Pa od velikih obicno dobijemo po nosu, a mali nas "iznenade" pa se posle pitamo sa telecim pogledom "sta bi?".

Da se opet osvrnemo na danasnju utakmicu i odlican primer.
Jedan Vidic koji vredi 20+miliona funti je dozvolio da ga podjebaje tamo neki orangutan Kajhil koji vredi 1milion funti.
Pa posle utakmice mozemo da procitamo komentare slicne ovome...
http://www.b92.net/sport/sp2010/vest...&nav_id=440899

Neka neka, **** ga otac, nek mu se sada smeje u lice, i on njemu i ona ostala fukara sto svi zajedno kad se skupe ne vrede koliko sam on.

Da da , to je taj mentalitet, digo si se na NATO a glumio p*zdu od Slovenije do Kosova

bravo.posebno zadnja recenica.
 
(Da kopiram na pravo mesto)

Sto se tice fudbala, kako smo pricali pre utakmice tako smo i prosli, a slicno je i van sportskih terena.
To je ta pogubna taktika, sto se mi i na sportskim terenima i van njih odnosimo pogresno, Velesilama zaprdivamo i qurcimo se, a fukaru i bednike postujemo.
Pa od velikih obicno dobijemo po nosu, a mali nas "iznenade" pa se posle pitamo sa telecim pogledom "sta bi?".

Da se opet osvrnemo na danasnju utakmicu i odlican primer.
Jedan Vidic koji vredi 20+miliona funti je dozvolio da ga podjebaje tamo neki orangutan Kajhil koji vredi 1milion funti.
Pa posle utakmice mozemo da procitamo komentare slicne ovome...
http://www.b92.net/sport/sp2010/vest...&nav_id=440899

Neka neka, **** ga otac, nek mu se sada smeje u lice, i on njemu i ona ostala fukara sto svi zajedno kad se skupe ne vrede koliko sam on.

Da da , to je taj mentalitet, digo si se na NATO a glumio p*zdu od Slovenije do Kosova

.....lupas gluposti ,nikad bolja igra i nikad manje srece ,protiv nemaca je bilo triput gore uz veliku srecu ............
 
.....lupas gluposti ,nikad bolja igra i nikad manje srece ,protiv nemaca je bilo triput gore uz veliku srecu ............

Nema tu srece, pun mi je Q price o sreci zadnjih 70 godina, od Spanije do Italije, od Francuske do Juzne Afrike (svetskih prvenstava), sve mi "Evropski Brazilci", sila iz senke, a onda nemamo srece.

Sto se tice utakmice danas, trener je izgubio utakmicu, sa pogresnom taktikom i pogresnim izmenama.

1. Pokusavamo da se usetamo u gol.
2. Ne sutiramo na gol (gol, odbijena, zakaci nekoga, itd.)
3. Ne igramo po krilima, vec sve nesto kroz sredinu i duge lopte.
4. Pogresne izmene.

Kad tome dodamo izjave POSTUJEMO PROTIVNIKA, NEMA FAVORITA, JAKI SU I OPASNI - FIZICKI SPREMNI ... sta radimo ? spustamo sebe i njima dizemo moral.

Te izjave se daju za Brazil i Argentinu uz dodatak ALI ICI CEMO NA POBEDU, a protiv ovih qurtona kaze se kao sto Nemci kazu za objektivno slabije SATRAT CEMO IH.

Pun mi je Q da smo prva evropska ekipa koju je pobedio N.Zeland, prva evropska ekipa na svetskom koju je Australia pobedila, da gubimo od Azerbejdzana i da tako uvek neki indijanci preko nas ulaze u istoriju.
 
Nema tu srece, pun mi je Q price o sreci zadnjih 70 godina, od Spanije do Italije, od Francuske do Juzne Afrike (svetskih prvenstava), sve mi "Evropski Brazilci", sila iz senke, a onda nemamo srece.

Sto se tice utakmice danas, trener je izgubio utakmicu, sa pogresnom taktikom i pogresnim izmenama.

1. Pokusavamo da se usetamo u gol.
2. Ne sutiramo na gol (gol, odbijena, zakaci nekoga, itd.)
3. Ne igramo po krilima, vec sve nesto kroz sredinu i duge lopte.
4. Pogresne izmene.

Kad tome dodamo izjave POSTUJEMO PROTIVNIKA, NEMA FAVORITA, JAKI SU I OPASNI - FIZICKI SPREMNI ... sta radimo ? spustamo sebe i njima dizemo moral.

Te izjave se daju za Brazil i Argentinu uz dodatak ALI ICI CEMO NA POBEDU, a protiv ovih qurtona kaze se kao sto Nemci kazu za objektivno slabije SATRAT CEMO IH.

Pun mi je Q da smo prva evropska ekipa koju je pobedio N.Zeland, prva evropska ekipa na svetskom koju je Australia pobedila, da gubimo od Azerbejdzana i da tako uvek neki indijanci preko nas ulaze u istoriju.

brate svaku rec si u pravu!!!uvek neki indijanci preko nas ualze u istoriju to je apsolutno tacno!!!
 
Srbi su ase DOBRO POKAZALI NA SP i ja sam ponosan na njih!

Do kraja prvenstva cu na autu nositi srpsku zastavu.

Uci medju 32 najbolje nacije na svetu je VELIKA STVAR.

To nije poslo za rukom ni Turcima, ni Poljacima, ni Rusima ni mnogim drugima mnogo vecim (i bogatijim) narodima.

Srbi su danas igrali dobro protiv Australije narocito u prvom poluvremenu.

Nisu imali srece.

Pobedili su Nemce koji su sila u fudbalu.

Dovoljno je i hvala im.

ne,ne,ne...nikako nisi u pravu...nije bitno samo proci...jer s jeste turska,poljska vece od nas ali je slovenija manja od nas pa lepo igra....nema to nikakve veze...ne kazem aj da treba krivimo ovaj tim ali ne mozemo nikako da ih hvalimo i da budemo zadovoljni...jesmo pobedili nemacku ali ceo svet sad gleda na to kao da nas je usralo jer su nas blago receno rasturile gana i australija...ali znao sam ja da cemo izgubiti cim smo onoliko slavili za nemce ko da smo osvojili prvenstvo.i sta sad jesmo mi usli u 32 reprezentacije ali nije to nama niko poklonio nego smo se izborili za to.odnosno ne mi nego nash tim.i ne treba sad da budemo najgori.sta sad kazemo bitno da smo prosli i sad mozemo da budemo najgori.e pa nije braco srbi.mi smo jedan mnogo civilizovan i napredan i razvijen i NADAREN narod ali smo mnogo naivni i mnogo neambiciozni cim se zadovoljavamo samo ucescem...
 
Palma na go! Nema lopta kuda da prodje pored njega.
Dinkic i Boza na krila...Tadicu u napad! Krkobabic sa njim...on je taman kao Zigic.
Toma i Vucic u odbranu...oni su se pokazali kao dobra odbrana.

Dacic da obezbedjuje teren i to je to. Nema da omane...
A da za selektora - Miskovic.
 

Back
Top