Windows 7 problem sa default programima

Uf...Skinuo sam VIt.
Pronasao mi je 1.65 GB junk fajlova...Da li je bezbedno brisati sa njim?

Ala se kod tebe nakupilo:eek: ,ja sam ciscenje odradio juce 30MB (posto redovno brisem cookije,browser histori a i koristio sam na 7-ici manager za nju koji radi isti posao),windows i dalje radi,ne mogu da garantujem zivotom nisam ga ja pravio,al program je odradio posao. Inace ti si pokrenuo vit disk cleaner,pokreni vit registri fix,al pre toga ka backup-uj,za svaki slucaj. Meni je nasao 500 gresaka i pobrisao
 
Ljudi obicno koriste Ccleaner,ja sam probao Uniblue posto se reklamira na svakom sajtu,al eto sinoc sam nasao komentar o Vit_Registry_Fix_Pro,skinuo sam ga ,pronasao je dosta stvari koje ovi nisu a evo komp i dalje radi :) ,tako da na tebi je da se odlucis koji ces

Koju si verziju pronašao....možda je bolja od ove koju ja koristim....Ovu verziju koju ja koristim su provalili i ne mogu na drugim računarima da je registrujem....Vit Registry Fix 9.9 je kod mene....imam i verziju Vit_Registry_Fix_Pro_10.0.0.2 portable ali mi se ta ne koristi jer sam mišljenja da na toj portable verziji Vit Registry Defragmenter ne odrađuje dobro posao...
 

Back
Top