STA POSLE

onda sednes i podvuces crtu.
za svaki gubitak potrebno je vreme da se preboli i nastavi dalje.
emotivna rana je kao fizicka povreda..
koliko puta si se do sada posekao? boli, ali i prodje..zaraste..tako je i sa dusom..oziljak ostane, ali od njega se ne umire..
neki oziljci su simpaticni,a ima i onih nakaznih..
to ne smes sebi da dozvolis..
a protiv toga ces se boriti polako sat po sat, dan po dan, sa istim onim prijateljima za koje mislis da ne mogu da te utese..
 
Duge veze,velike ljubavi i ocekivanja????Kada sa 36g ostanes sam,kada niko nemoze da te utesi,ni prijatelji????Kada si ispao iz svih sablona i neznas kako dalje........

Al' znas da posle svake kise uvek opet dodje suncan dan pa ako ces cekajuci ga sedeti i plakati onda je svako cekanje predugo a ako ces kisu iskoristiti da provedes vreme da nesto naucis o zivotu i samom sebi onda ce ti se uciniti da je kisa prestala vec sledeceg dana.

I kakve veze ima sto ostajes sam sa trideset i sest??? To nije starost. To je doba kad smo najjaci pa samim tim i najsposobniji izboriti se protiv svega sto nam kvari te tako lepe godine.
 
Duge veze,velike ljubavi i ocekivanja????Kada sa 36g ostanes sam,kada niko nemoze da te utesi,ni prijatelji????Kada si ispao iz svih sablona i neznas kako dalje........

trazis leka i utehu tamo gde nikad ni pomislio nebi...jer te je sramota i stid da te vide oni koji su stobom svakdnevno...nista teze nema nego se smejati,pevati,biti srecan na silu dok ti u dusi puca....:worth:
 

Back
Top