Gadro...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zbog čega? U ostalom nikad se ne zna šta nosi budućnost. Možda postanem narko diler, a možda je nikad ne uzmem... :think::think:

Naravno, ako nemaš svoj stav o tome... Možda i postaneš ni ne znajući to.. :roll:

Budućnost sam gradiš... Danas ideš u školu, završavaš je da bi sutra mogao da živiš pristojno

i sa moralom.. Ako dozvoliš da ti neka nesreća uništi život tako što ćeš se prepustiti drogiranju

ili dilovanju droge.. to je već tvoj problem.. Ne možeš se pravdati time da ti je to sudbina... i

da ti to donosi budućnost... to je sve stvar tvog izbora. ;)
 
Naravno, ako nemaš svoj stav o tome... Možda i postaneš ni ne znajući to.. :roll:

Budućnost sam gradiš... Danas ideš u školu, završavaš je da bi sutra mogao da živiš pristojno

i sa moralom.. Ako dozvoliš da ti neka nesreća uništi život tako što ćeš se prepustiti drogiranju

ili dilovanju droge.. to je već tvoj problem.. Ne možeš se pravdati time da ti je to sudbina... i

da ti to donosi budućnost... to je sve stvar tvog izbora. ;)

To jeste.... Ali, ono, nikad se ne zna.
 
ja bas mislim da pored sveg cuda koje moze na ovom svetu da nas snadje, bar mozemo da uticemo na to da li cemo konzumirati drogu. Licno mislim da je to veliki i ruzan porok (mada nema lepih poroka), i nikada ne bi bio ni blizu istoga. Medjutim misljenja se razlikuju, i to postujem, pa ko voli nek izvoli, stvar izbora
 
Ahahaha nemate vi pojma o zivotu....

rastafari_4.jpg


Gandžu (marihuanu, travu, konoplju, kanabis, itd) rastafarijanci takođe nazivaju i Svetom biljkom koja pročišćava telo i dušu, donosi smirenost, ispunjava ljude nadahnućem i približava ih Bogu. Gandža se koristi u ceremonijalne svrhe, jer njena opojnost menja stanje svesti, pruža nadahnuće iznutra, služi kao sredstvo meditacije. Ona ima širok raspon upotrebe; koristi se u medicini, njene semenke se koriste u prehrambene svrhe, od njih se može dobiti i ulje, takođe se koristi za pravljenje užadi, odeće, papira, sapuna, boje, itd. Gandža nije specifična samo za rasta pokret, ona se i pre među jamajčanskim narodom koristila u medicinske svrhe, za izradu odeće, čajeve i slično. Legenda kaže da je gandža prva biljka koja je izrasla na grobu kralja Solomona. Raste veruju da i Biblija nalaže uživanje kanabisa, i oni tumače neke rečenice iz Biblije u smislu uživanja konoplje. Onu travu protivstavljaju alkoholu, za koji kažu da čini ljude glupim i da nije deo afričke kulture.
 
pa ono...nisam to pitao jer sam podrazumevao...eside,spid..itd...ono lake droge....
По којим критеријумима су LSD и амфетамини "лаке дроге"?
Dal konzumirate neke opijate...i koje....
Опијум је излучевина добијена засецањем мака,а опијатима се сматра само неколико дрога (морфин,хероин,метадон и још понешто).
А опојне дроге,званично, подразумевају више супстанци.
ПУНО ВИШЕ СУПСТАНЦИ ( http://www.erowid.org/psychoactives/law/countries/serbia/serbia_law1.shtml )
Смара ме незнање о дрогама.Тема је заиста...производ досаде?Какав је то назив теме,неки собни сленг? Гудра,јeботе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top