Sta raditi..

..posle raskida duze veze. Kako prezivljavate te prve dane..patite u samoci i posle vam bude lakse, ili samo drustvo provod,i ne razmisljate o tome?

Ja sam katastrofalna u tim danima :sad2:, izlijem omanji potok suza, slusam srceparajucu muziku, jos se vise "sroljam", kad sam na dnu..ne mogu dalje :sad2:. Bezvoljna i ne druzeljubiva, tada..zavucem se pod cebe i..red suza, red sna..ne znam kad se jedno zavrsi, a drugo pocne..Traje.. dok ne skupim snage da sagledam realno svoje gubitke, prikupim sebe i pocnem da disem punim plucima.
 
..posle raskida duze veze. Kako prezivljavate te prve dane..patite u samoci i posle vam bude lakse, ili samo drustvo provod,i ne razmisljate o tome?

Budem ljuta.Ne znam zasto,valjda se osetim izdano,povredjeno.Ne osecam tugu,samo bes koji sam tada kanalisala izlascima,zurkama i provokacijama doticnog.
Mozda je to neki vid patnje,nemam pojma.
 
Uh, bilo je posle veze od par god.
najvaznije je smoci snage i ne odgovoriti na pozive.
A ostalo.....pa ljudi su razliciti.
neko u provod do zore, neko u 4 zida pa plac.
Slusaj sebe.
Vremena ce trebati mnogo da se preboli.
Cak i uz neprestano drustvo, izlaske, ludovanja, doci ce period depresije, i period kada ce ti biti potrebna samoca.
Godine sa nekim su godine, brzog izlecenja nema.
Ja sam se zabila u 4 zida. I mislim da sam pogresila.
Trebalo je da sacekam, da prodje malo vremena, bilo bi lakse.
Nadji neki novi hobi, nesto novo sto ce da te zainteresuje, upisi kurs,bilo sta sto ce ti pomoci da manje mislis o toj osobi. Nesto sto ce ti okupirati paznju i otvoriti nove vidike.Naterati te da razmisljas.
Upoznavanjem novih stvari upoznajemo i sebe bolje. :)
 
..posle raskida duze veze. Kako prezivljavate te prve dane..patite u samoci i posle vam bude lakse, ili samo drustvo provod,i ne razmisljate o tome?

Ja umrem svaki put.
I mrzim sve oko sebe, narocito savjetodavce... bolje sada nego za koju godinu... te rarocito mrzim... i mrzim glavobolje, nesnosne, grozne... i ne kupam se par dana... i fali mi poruka za laku noc, to mi najvise fali... i onda gledam sve momke na ulici pohotno, i svi su mi mnogo slatki... mazim i kucice u parku... to me narocito nervira, ta neka raznjenenost... pazi, ja mazim kucice, heheh, to znaci da se dotaklo dno...

I onda mi drugarice nude neke svoje raspale drugove i kolege... da bar hoce da mi ponude nekog dobrog, nego sve one koje su one odbacile... i nema tu leba... kad si rovit, ne pocinjes nove odnose, jedino ako imas nekog starog da prigrlis... ako nemas, cekas da prodje...

Sve prodje... pa i zivot.
 

Back
Top