Suzana Perovic

o boze kako sam se lozio na nju kasam bio klinac
i upozno sam je jednom, bas mi je bilo tesko da se iskontrolisem
mislo sam , o kako sam ja srecni pasji skot, pa koko decaka ima priliku dupozna zenu iz snova
da sam rodjen kao cura sigurno bi izraasto u njn duplikat
al nije tema sad samo o njoj, nego onako el ste imali vi srece sa tim stvarima, recimo lozite se na brenu i upoznate je ili na vlada kelembera ili onog drugog iz bit strita sto nije husa ili nemam pojma nekoga
i kako ste reagovali i kako ste mislili da cete reagovati, a?

a bas je i adekvatan naziv suzaninog albuma :heart:

Ali pesma B3 - znam da ćAš doći :hahaha:
 
Зна ли неко да ли су и у каквом сродству Сузана и Александра Перовић? Кад видим тај Сузанин наступ у Тесној кожи, мени баш личи на Александру, обе имају те изражене кости лица. Али нисам чула да је ико икада повезао њих две.:think:
 
Зна ли неко да ли су и у каквом сродству Сузана и Александра Перовић? Кад видим тај Сузанин наступ у Тесној кожи, мени баш личи на Александру, обе имају те изражене кости лица. Али нисам чула да је ико икада повезао њих две.:think:

nisu ni u kakvom srodstvu :ok:
 
o boze kako sam se lozio na nju kasam bio klinac
i upozno sam je jednom, bas mi je bilo tesko da se iskontrolisem
mislo sam , o kako sam ja srecni pasji skot, pa koko decaka ima priliku dupozna zenu iz snova
da sam rodjen kao cura sigurno bi izraasto u njn duplikat
al nije tema sad samo o njoj, nego onako el ste imali vi srece sa tim stvarima, recimo lozite se na brenu i upoznate je ili na vlada kelembera ili onog drugog iz bit strita sto nije husa ili nemam pojma nekoga
i kako ste reagovali i kako ste mislili da cete reagovati, a?

a bas je i adekvatan naziv suzaninog albuma :heart:
Jednom smo imali zajednički nastup. Raja je bila oduševljena njom, a ja tada nisam ni znao ko je ona. Fina ženica, atraktivna, s pravom je ganjala seksi imidž. Van scene skromna, možda zato što joj je suprug bio prisutan. :)
 
]Jednom smo imali zajednički nastup. [/B]Raja je bila oduševljena njom, a ja tada nisam ni znao ko je ona. Fina ženica, atraktivna, s pravom je ganjala seksi imidž. Van scene skromna, možda zato što joj je suprug bio prisutan. :)

Hej, Valentino iz restorana,
ti neodoljivi, matori jarče
da li ćeš večeras do svog stana
odvući neko dobro parče?:per:
 

Back
Top